Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Madafaka... nieźla bryka wiecej chromu i bedzie :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:03_________________________________________________fajny przebieg ciekawe czy prawdziwy życze żeby był :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z okolic :hi:

I autko bardzo podobne do mojego, tylko trochę młodsze :tongue4: Powodzenia w modach. Wpadaj na spoty katowickie we wtorki. Albo może jesteś chętny na mega spot http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie Michal... silniczek udało CI sie wyrwac najlepszy:d :evil: :evil: kolko S4 okejas:d ale mogles je kupic ode mnie:d

czekamy na dalsze mody, szerokosci:

BAttalion:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne sreberko :) Felga poprawi wygląd :good: Ale do tej felgi jakiś zawias by się przydał. Uważaj na dekielki, jeśli trzymasz auto pod chmurką, radziłbym zdejmować dekielki na noc :wallbash: Niestety, ja swoje straciłem... Ale mniejsza o to. Plany masz dobre.

1 warunek przystąpienia do B5 Battalionu spełniony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny przebieg ciekawe czy prawdziwy życze żeby był :gwizdanie: :cool1:

też bym chciał, ale takich rzeczy to nawet w erze nie mieli :polew:

Rafal87 może wpadnę, tylko trochę podrezam tą serie, poza tym zarobiony jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniusia jest! Widać, że zadbana. Kurde żałuje ze nie mam takiego wnętrza tylko jakieś jasne;/ dobry ruch z felgami od esy ,będzie sie prezentować ;) Napisz później na jaki ksenon sie zdecydowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie 4300 :> a na wiosnę Eibach i avusy

a na lato może zacznie jakoś jeździć :evil: tymczasem kaska idzie na coś innego, więc i mody zawieszone :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powolutku zaczynam kompletować graty do AVG++ :> rozglądam się teraz za większym IC... w tym temacie spodobało mi się rozwiązanie rtockiego i będę się starał zrobić to samo u siebie. No chyba że fmic jest lepszym pomysłem, jak sądzicie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powolutku zaczynam kompletować graty do AVG++ :> rozglądam się teraz za większym IC... w tym temacie spodobało mi się rozwiązanie rtockiego i będę się starał zrobić to samo u siebie. No chyba że fmic jest lepszym pomysłem, jak sądzicie? :mysli:

wpadnij na spota to zobaczysz jak jeździ podrezana 110ka :evil: narazie mam 145 kucy , ale może już jutro będzie troszka więcej , także we wtorek pewnie będe przewoził chętnych na mody :>[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________a co do zawieszenia to pakuj gwint :kox: przesiadłem sie z zawieszenia -60 -40 na gwint -60 -60 i jest dużo komfortowiej i twadziej i nie przycieram nigdzie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny lift i kiera s4 :good: tez bede szukał za taką niedłógo :evil: a jaki to ma wieloklin duzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży wieloklin, taśma pasuje ze starej kierownicy :cool1: każdemu polecam taką zamianę, normalnie inne auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z kolorem akurat nie pykło :gwizdanie: ale reszta wymogów spełniona :tongue4:

ale chodzi o kolor auta? a jaki chciałeś?? srebrny jest :good: :good: :good:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:36_________________________________________________

duży wieloklin, taśma pasuje ze starej kierownicy :cool1: każdemu polecam taką zamianę, normalnie inne auto :wink4:

a jak mozna zapytac duzo $ kosztowała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem ciemny środek a mam jasny ;p wiec jak widzisz ciężko jest nam dogodzić do samego końca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...