Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wpadnij do mnie to Ci powiem co jest nie halo :decayed:

bardzo chętnie bym wpadł, ale w takim stanie jak była wczoraj furka to nie wiem czy bym dojechał...

na szczęście dzisiaj zdiagnozowałem usterkę, mianowicie rozłączyłem niechcący przewód podciśnienia idący z trójnika do N75, wczoraj tego nie zauważyłem bo było już ciemno :wallbash: Nieszczelności przy kolektorze raczej nie ma, przegazowałem go zdrowo i nic nie puszczało. Zobaczymy jeszcze jak pod obciążeniem, ale jak na razie warunki nie pozwalają żeby coś popróbować, napierdala śniegiem :decayed:

tak to wygląda:

kolektor1.th.jpgkolektor2.th.jpgkolektor3.th.jpg

gumowy łącznik jak na razie ori, ale już zamówiłem silikon u SID'a

ps dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem :hi:

Opublikowano

uwielbiam mieć rację :kox:

Opublikowano

Michał zrób fotke jak zamocowałes ta rurke platikową po przesunięciu :mysli:

Opublikowano

Dobra robota :good: fajne te pokrywy w AVG były :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kowi, na tej widać:

kolektor2.th.jpg

zdjąłem ją z ori uchwytu, wyjąłem gumową podkładkę, uciąłem trochę plastiku bo stykał się z pokrywą silnika, wywierciłem dziurę, podłożyłem gumową podkładkę i przykręciłem do ori uchwytu

węże nigdzie się nie ocierają a rura jest w osi z wlotem kolektora :wink4:

Opublikowano

Tez tak bede musiał zrobić, tylko z tym wężem gumowym jest jajo albo jakoś skróce, albo tak jak SMS kwasiaka dam, bo przez fmic styka sie z alternatorem :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Dobra robota :good: fajne te pokrywy w AVG były :mysli:

pokrywa jak pokrywa :wink4:

przejechałem się, pogoniłem go trochę (niestety warunki nie pozwalają na wiele) i mam wrażenie że na tym kolektorze lepiej reaguje na gaz :mysli: ale też potrzebuje jakieś 2km więcej żeby osiągnąć 90stopni...

teraz kolej na FMIC :naughty:

Opublikowano

lepiej Michaś reaguje lepiej... to samo wrażenie odniosłem... i jak wywaliłem tą gumową eske i dałem po prostej to kolejny raz takie wrażenie miałem :)

Opublikowano

Czarny Kolektor Bardzo Ładnie to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

Czarny Kolektor Bardzo Ładnie to wygląda :)

prawda? :naughty: jeszcze tylko kosmetyczne poprawki i będzie bosko :decayed:

Opublikowano

mój Czarnuch czeka na Cieplejsze dni :)

Kosmetyka to podstawa :)

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyszły nowe pierdoły :>

zastanawiam się jeszcze czy kombinować coś z tymi pedałami... hmm czas pokaże :chytry:

20100115001.th.jpg

Opublikowano

dzisiaj przyszły nowe pierdoły :>

zastanawiam się jeszcze czy kombinować coś z tymi pedałami... hmm czas pokaże :chytry:

20100115001.th.jpg

cóż to za nakładki? :cool1:

RS? czy RS style?

Opublikowano
  • Autor

cóż to za nakładki? :cool1:

RS? czy RS style?

wyglądają jak ori, mają bite numery katalogowe które zgadzają się z ETKą , ale wątpię żeby były ori... gryzę się czy je zakładać :mysli: zobaczę jeszcze czy dorwę gdzieś podstopnicę i gaz -> wtedy zapadnie decyzja czy montować

Opublikowano

podstopnice po 400zł chodzą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

podstopnice po 400zł chodzą :gwizdanie:

no niestety... :confused4:

taka sobie fotka setupu zimowego:

20100123002.th.jpg

Opublikowano

A co ty za zawias masz :mysli:

Opublikowano

podstopnice po 400zł chodzą :gwizdanie:

no niestety... :confused4:

taka sobie fotka setupu zimowego:

20100123002.th.jpg

dobry cichociemny madafaka :naughty:

mam te same fele teraz :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co ty za zawias masz :mysli:

1BA :gwizdanie:

Opublikowano

A co ty za zawias masz :mysli:

1BA :gwizdanie:

dziwne to 1BA, albo ci amory siadły jak u mnie, bo niskie bydle sie wydaje :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.