-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
Jak kwas chcesz spawać to ARGON!!!! jak stal to najlepiej mieszankę CO2+Argon - CO2 to SHIT
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a kedy spot? w LPU?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paput! co to za towar? daj foto czy coś EDIT: ze szprycami nie śpieszy mi się
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
no to przecie pisałem
-
Spoty Puławskie
jak zrobie padło to wyjadę na Puławy, gdzie czasami widać A4ki z vlepkami
-
Spoty Puławskie
ktoś Ty? Jarucki to rezacz z lubelskiego nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach to skąd on jest? z Kobylanki gdzie to je??? Jadąc Pociągiem, w stronę Lublina 3 stacja! (przy opcji że w Pulawach "Drewnianych" zatrzymują się pociągi )
-
Spoty Puławskie
jak kupie śruby i podkładki przy opcji że nadal będzie padało bo jeśli zrobi się pogoda to mody odejdą na bok:D a no i jeszcze łapa Pompy ma przyjść
-
Spoty Puławskie
ktoś Ty? Jarucki to rezacz z lubelskiego nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach to skąd on jest? z Kobylanki
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
Seba jak możesz dodaj do swojego opisu: Numer podstawy Pompy Paliwowej z silnika AHH - 028 130 147 M
- Spoty Puławskie
-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
a moim zdanie spawanie TIGiem jest jak najbardziej do ogarnięcia! Początki na pewno nie są łatwe, bo jeśli ktoś spawa MIGiem lub MMA i przesiada się na TIGa to zupełnie inna jazda! Gdybym miał teraz ocenić stopień trudności w spawaniu to (od najcięższego do najprostszego) : 1. MMA 2. MIG 3. TIG i nie gadajcie gUpoT że spawanie TIGiem to wielka filozofia! Tak jak wcześniej już napisałem początek jest trudny, a potem jak się złapie o co chodzi to dochodzi się do perfekcji Jeśli Chodzi o TIGa do ALU to trzeba szykować więcej niż 3k jeśli chodzi o TIGa do kwasu i pozostałych metali to spokojnie w 3 się zmieścisz... Bliżej końca roku będę sprzedawał swojego TIGa (alu nie idzie nim spwać)
-
[B5 AHU] Wymiana komputera,czy da radę z innego modelu?
Jak nie podejdzie jak podejdzie jestem po takowym zabiegu
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
no i wyszła afera FMICowa Widzę że komisja pomiarowa dobrze funkcjonuje
-
[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx
EGR od AJM/ATJ ma inny rozstaw śrub i inną średnicę, jest po prostu mniejszy co więcej jeśli takowy zamontujesz rura ( ta czarna od coolera) prawdopodobnie nie będzie się mieściła - po montażu cofnie się do tyłu w stronę ściany grodziowej i będzie kolizja
jarucki
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta