-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Już nikt
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
czasem zerkne ale widze że spot mnie minął
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
w lampach starych jak i w nowych wtyczkach jak przerabiasz to kolory kabli takie same tylko kabelki od silniczków dokładasz do wtyczki
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
w niedziele to może i ja dam rade zawitać
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a ty odrazu po bandzie jedziesz ale będe musiał psiknąć zderzak bo mnie brama wkurwiała i zderzak do naprawy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
lewan powolutku do przodu ważne że ogrzewanie już bangla
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gorzelnia ale w tym temacie to sie arek wypowie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
walała sie w garażu kiedyś za 3dyszki pogoniłem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wystarczą plastiki z polifta a na kolumne redukcja wieloklina
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
te lampy co wrzuciłeś wiocha mogą być chinole ale zespolone, a mnie tam badlook sie podoba
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
że ty ładny nie jesteś to wiedziałem, ale że aż tak
-
Czy to zatarcie? Audi a4 b5 1.9tdi 90KM
widze wszyscy sie wypowiadają a sam założyciel wątku nawet go nie czyta ostatnio zalogowany 09.09
-
wspomaganie przestaje działac
miałem tak na płynie febi zielonym jak sie rozgrzewał robił sie żadszy i wspoma uciekała, Po poradzie u gości od przekładni kierowniczych wlałem z orlenu hipol atfiid ,płyn czerwony. już chyba 3 sezon jeżdze i pompa jeszcze żyje
-
szarpie w czasie jazdy
miałem tak jak padał wtrysk sterujący, póżniej dwa tygodnie nic i znowu pare razy prychnął, ja tak 3 miechy jeżdziłem sporadycznie sie to działo. Podepnij waga i sprawdz błędy
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja mam 280, sam 2 razy cofałem bo to zawsze ładniej wygląda z dwójką na przodzie
burus2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta