Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejek powiem Ci szczerze że sam jeszcze nie przykleiłem :decayed:

ale czekam aż pozbieram wszystkie (batalion, a4klub, dynosoft, i jeszcze coś... :gwizdanie:) wtedy przykleję pod lusterkiem kierowcy :kox:

a jeżeli chcesz dobre chłodzenie to po co sobie udziwniasz? :cool1: ładuje FMIC i ciesz się jak już Kowi napisał z tym że małe sprostowanie - +300 :evil::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze naklejek nie nakleiłem czekam az te zimy odejdą :gwizdanie: Michał ty zamówiłes skróconą wersje tej przejsciówki na kolektor :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ty zamówiłes skróconą wersje tej przejsciówki na kolektor :chytry:

tak :przebiegly: dokładnie taką:

50faff1afb5ed517.jpg

chciałem jeszcze ładnie wyciętą na CNC zaślepkę EGR'a na kolektor wydechowy, ale nie dało rady :(

a jeżeli chcesz dobre chłodzenie to po co sobie udziwniasz? :cool1: ładuje FMIC i ciesz się jak już Kowi napisał z tym że małe sprostowanie - +300 :evil::tongue4:

+100 to jeszcze się wahałem, ale jak mówisz że +300 to robię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś zaślepkę możesz sobie sam zrobić to żadna filozofia :wink4:

a FMIC'a rezaj - zobaczysz że będziesz zadowolony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś zaślepkę możesz sobie sam zrobić to żadna filozofia :wink4:

wiem, ale chciałem taką profi :naughty: i polerowaną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś zaślepkę możesz sobie sam zrobić to żadna filozofia :wink4:

wiem, ale chciałem taką profi :naughty: i polerowaną :naughty:

moja jest prawie profi - a jak ją wypoleruję zaraz to będzie profi polerowana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi elegancka ta przejściówka :decayed: ja swoja musiałem samemu skrócic straciła kolor i jest srebrna/grafitowa ale też jest elegancko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi elegancka ta przejściówka :decayed: ja swoja musiałem samemu skrócic straciła kolor i jest srebrna/grafitowa ale też jest elegancko :naughty:

u mnie pod maską będzie black madafaka satanedition :evil::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:47_________________________________________________no chyba że nie znajdę czarnych złączek to będzie black madafaka satan edition with blue silicons :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robię alu + blue silicon bo tak jest :kox: w sumie to już mi wszystko podochodziło prawie i jutro może porzeźbię :decayed: zobaczysz sobie co tracisz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robię alu + blue silicon bo tak jest :kox:

jak w szybkich i wściekłych :decayed: :decayed: jeszcze niebieskiego neona se yebnij :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robię alu + blue silicon bo tak jest :kox:

jak w szybkich i wściekłych :decayed: :decayed: jeszcze niebieskiego neona se yebnij :naughty:

tylko że ja będę ten wściekły :decayed: neonów nie toleruje :wallbash:

to kiedy FMIC? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota :kwasny: nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach...

Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę :wink4: 50mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota :kwasny: nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach...

Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę :wink4: 50mm?

54mm (w tym ścianka 2mm) jak się nie mylę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota :kwasny: nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach...

Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę :wink4: 50mm?

Giętarka za duzo ci nie pomoze, też chciałem na poczatku tym ustrojstwem działać, no chyba ze masz jakąs profesjonalną do grubych rur, grubosć ścianki do rur fmic to 1,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes jesteś pewien że aż 54mm?

Kowi to czym wyginałeś rurki? jakieś domowe sposoby?

nie mierzyłem dokładnie ale tak będzie bo na tyle kupowałem złączki i obejmy itd... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 6 cz 8 kolanek i 1,5m prostej nierdzewki, i wszystko docinane i spawane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 6 cz 8 kolanek i 1,5m prostej nierdzewki, i wszystko docinane i spawane :good:

i chyba tak samo zrobię :good:

nie mierzyłem dokładnie ale tak będzie bo na tyle kupowałem złączki i obejmy itd... :wink4:

jakbyś coś dłubał to zmierz mi to kiedyś przy okazji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 6 cz 8 kolanek i 1,5m prostej nierdzewki, i wszystko docinane i spawane :good:

i chyba tak samo zrobię :good:

nie mierzyłem dokładnie ale tak będzie bo na tyle kupowałem złączki i obejmy itd... :wink4:

jakbyś coś dłubał to zmierz mi to kiedyś przy okazji :wink4:

co Ci zmierzyć bo jutro będę dłubał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...