Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naklejek powiem Ci szczerze że sam jeszcze nie przykleiłem :decayed:

ale czekam aż pozbieram wszystkie (batalion, a4klub, dynosoft, i jeszcze coś... :gwizdanie:) wtedy przykleję pod lusterkiem kierowcy :kox:

a jeżeli chcesz dobre chłodzenie to po co sobie udziwniasz? :cool1: ładuje FMIC i ciesz się jak już Kowi napisał z tym że małe sprostowanie - +300 :evil::tongue4:

Opublikowano

Ja też jeszcze naklejek nie nakleiłem czekam az te zimy odejdą :gwizdanie: Michał ty zamówiłes skróconą wersje tej przejsciówki na kolektor :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Michał ty zamówiłes skróconą wersje tej przejsciówki na kolektor :chytry:

tak :przebiegly: dokładnie taką:

50faff1afb5ed517.jpg

chciałem jeszcze ładnie wyciętą na CNC zaślepkę EGR'a na kolektor wydechowy, ale nie dało rady :(

a jeżeli chcesz dobre chłodzenie to po co sobie udziwniasz? :cool1: ładuje FMIC i ciesz się jak już Kowi napisał z tym że małe sprostowanie - +300 :evil::tongue4:

+100 to jeszcze się wahałem, ale jak mówisz że +300 to robię :decayed:

Opublikowano

Michaś zaślepkę możesz sobie sam zrobić to żadna filozofia :wink4:

a FMIC'a rezaj - zobaczysz że będziesz zadowolony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Michaś zaślepkę możesz sobie sam zrobić to żadna filozofia :wink4:

wiem, ale chciałem taką profi :naughty: i polerowaną :naughty:

Opublikowano

Michaś zaślepkę możesz sobie sam zrobić to żadna filozofia :wink4:

wiem, ale chciałem taką profi :naughty: i polerowaną :naughty:

moja jest prawie profi - a jak ją wypoleruję zaraz to będzie profi polerowana :naughty:

Opublikowano

Noi elegancka ta przejściówka :decayed: ja swoja musiałem samemu skrócic straciła kolor i jest srebrna/grafitowa ale też jest elegancko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Noi elegancka ta przejściówka :decayed: ja swoja musiałem samemu skrócic straciła kolor i jest srebrna/grafitowa ale też jest elegancko :naughty:

u mnie pod maską będzie black madafaka satanedition :evil::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:47_________________________________________________no chyba że nie znajdę czarnych złączek to będzie black madafaka satan edition with blue silicons :polew:

Opublikowano

a ja robię alu + blue silicon bo tak jest :kox: w sumie to już mi wszystko podochodziło prawie i jutro może porzeźbię :decayed: zobaczysz sobie co tracisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a ja robię alu + blue silicon bo tak jest :kox:

jak w szybkich i wściekłych :decayed: :decayed: jeszcze niebieskiego neona se yebnij :naughty:

Opublikowano

a ja robię alu + blue silicon bo tak jest :kox:

jak w szybkich i wściekłych :decayed: :decayed: jeszcze niebieskiego neona se yebnij :naughty:

tylko że ja będę ten wściekły :decayed: neonów nie toleruje :wallbash:

to kiedy FMIC? :)

Opublikowano
  • Autor

jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota :kwasny: nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach...

Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę :wink4: 50mm?

Opublikowano

jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota :kwasny: nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach...

Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę :wink4: 50mm?

54mm (w tym ścianka 2mm) jak się nie mylę :wink4:

Opublikowano

jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota :kwasny: nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach...

Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę :wink4: 50mm?

Giętarka za duzo ci nie pomoze, też chciałem na poczatku tym ustrojstwem działać, no chyba ze masz jakąs profesjonalną do grubych rur, grubosć ścianki do rur fmic to 1,5mm

Opublikowano
  • Autor

Somes jesteś pewien że aż 54mm?

Kowi to czym wyginałeś rurki? jakieś domowe sposoby?

Opublikowano

Somes jesteś pewien że aż 54mm?

Kowi to czym wyginałeś rurki? jakieś domowe sposoby?

nie mierzyłem dokładnie ale tak będzie bo na tyle kupowałem złączki i obejmy itd... :wink4:

Opublikowano

Ja kupiłem 6 cz 8 kolanek i 1,5m prostej nierdzewki, i wszystko docinane i spawane :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja kupiłem 6 cz 8 kolanek i 1,5m prostej nierdzewki, i wszystko docinane i spawane :good:

i chyba tak samo zrobię :good:

nie mierzyłem dokładnie ale tak będzie bo na tyle kupowałem złączki i obejmy itd... :wink4:

jakbyś coś dłubał to zmierz mi to kiedyś przy okazji :wink4:

Opublikowano

Ja kupiłem 6 cz 8 kolanek i 1,5m prostej nierdzewki, i wszystko docinane i spawane :good:

i chyba tak samo zrobię :good:

nie mierzyłem dokładnie ale tak będzie bo na tyle kupowałem złączki i obejmy itd... :wink4:

jakbyś coś dłubał to zmierz mi to kiedyś przy okazji :wink4:

co Ci zmierzyć bo jutro będę dłubał? :)

Opublikowano
  • Autor

no średnicę rurek FMIC'a :wink4: tak dla pewności

z góry dzięki :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.