Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chciałem ciemny środek a mam jasny ;p wiec jak widzisz ciężko jest nam dogodzić do samego końca :wink4:

hehe no wiadomo :decayed: kazdy by chciał coś innego niz ma :naughty: a co planujesz z nia jeszcze zrobić ale jak jest od ksiedza to git :good:

Opublikowano
  • Autor

miał być czarny :naughty:

...na szczęście drugi w kolejności był srebrny więc nie ma źle

kierownica+poduszka s4 240zł a starą sprzedałem za 250 :cool1:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:42_________________________________________________

a co planujesz z nia jeszcze zrobić ale jak jest od ksiedza to git :good:

taaa od księdza :polew: jak co drugie auto sprowadzone :wink4:

plany są na pierwszej stronie :wink4: ale ewoluują...

Opublikowano

ja mam czarnego :naughty: a nie chciałem.heh bo to wszystko na nim widać, a na kierownicy to jeszcze

miał być czarny :naughty:

...na szczęście drugi w kolejności był srebrny więc nie ma źle

kierownica+poduszka s4 240zł a starą sprzedałem za 250 :cool1:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:42_________________________________________________

a co planujesz z nia jeszcze zrobić ale jak jest od ksiedza to git :good:

taaa od księdza :polew: jak co drugie auto sprowadzone :wink4:

fajne auto tylko o nie dbaj ;p na kierownicy jeszcze zarobiłeś.hehe a mówisz ze taka róznica jest???

Opublikowano
  • Autor

a mówisz ze taka róznica jest???

tak, dużo lepiej leży w dłoniach i ta skóra... :naughty: uwielbiam ją dotykać :polew:

Opublikowano

a mówisz ze taka róznica jest???

tak, dużo lepiej leży w dłoniach i ta skóra... :naughty: uwielbiam ją dotykać :polew:

co na to dziewczyna/zona nie jest zazdrosna??? hehe tez bede musial sobie zalozeć :P patrze na allegro ale nic ciekawego niw widze ;( a jezdzisz na jakies spoty?

Opublikowano

Michaś podobne upodobania mamy widzę :naughty:

Masz jakieś koleżanki jeszcze z tak przyjemną skórką? :cool1:

:polew:

a żeby nie nie narażać się dziś więcej Flyer'owi to kiedy jakieś nowe mody? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Masz jakieś koleżanki jeszcze z tak przyjemną skórką? :cool1:

rzekłbym że nawet przyjemniejszą... :naughty:

w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wymiana kolektora, obmyślam plan na IC i zbieram do niego pierdoły, szukam podłokietnika i takie tam :wink4:

hmmm... a więc to Flyer Ci kropka załatwił :polew:

_________________________________________________

a jezdzisz na jakies spoty?

jeszcze nie :wink4:

Opublikowano

taaa kropka mam od mojego ulubionego moda :decayed:

co to za koleżanki masz? :kox: kiedy ta flaszka? :cool1:

Kolektor z AWX'a zakładasz? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

owszem z AWX'a, leży w garażu wyczyszczony, z nowymi uszczelkami i pomalowany, czekam tylko na przejściówkę... miała być w tym tygodniu :wallbash:

co to za koleżanki masz? :kox:

tajemnica :decayed: zostaw trochę dla mnie :decayed:

a co do flaszki to się kiedyś możemy ustawić :naughty: tylko bliżej końca roku

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no no auto świetne :good:

kiedy montujesz podłokietnik?

Opublikowano
  • Autor

no no auto świetne :good:

kiedy montujesz podłokietnik?

dzięki :wstydliwy:

podłokietnik jak tylko wyrezam coś przy nim :wink4: no i musi się troszkę ocieplić bo przy takiej temp plastiki się łamią... :decayed:

Opublikowano

no tak ja też czekam aż się ociepli, żeby wyjąc środkową kratkę ze zdesia i ja pomalowac na czarno, bo jakiś wiochmen prysnął ją na srebrno...

Opublikowano
  • Autor

moja madafaka seria dostanie kolejny gadżet :decayed:

tzw carrington, lub jak kto woli podłokietnik,

wreszcie można będzie przyjąć odpowiednią do jazdy pozycję półśrodkowo-podpartą jaką nagminnie stosują kierowcy tuningowanych golfów III :naughty:

20100104.th.jpg

Opublikowano

ładna adunia, powiedz mi tylko czy masz diody w zegarach czy jakieś lepsze żarówki że tak ładnie świecą? podeslij odp na PW

Opublikowano

ładna adunia, powiedz mi tylko czy masz diody w zegarach czy jakieś lepsze żarówki że tak ładnie świecą? podeslij odp na PW

typowe zegary z polifta :good:

Michał a FISa nie rezasz :chytry:

Opublikowano

a czy można jakoś przerobić zwykły licznik z przed lifta aby jakoś fajniej świcił bo mi już pomarańczowo się robi...;(

Opublikowano

a czy można jakoś przerobić zwykły licznik z przed lifta aby jakoś fajniej świcił bo mi już pomarańczowo się robi...;(

Można jest wątek pt zmiana zegarów :szukaj:

koniec OT :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ładna adunia, powiedz mi tylko czy masz diody w zegarach czy jakieś lepsze żarówki że tak ładnie świecą? podeslij odp na PW

typowe zegary z polifta :good:

Michał a FISa nie rezasz :chytry:

dokładnie, zwykłe zegary z polifta z podświetleniem ustawionym na max :naughty:

a co do FISa to gdyby się trafił w dobrej cenie, poliftowy to czemu nie :gwizdanie: ale teraz priorytetem jest IC... i to chyba jednak będzie FMIC :kwasny:

Pany jak zdemontować (i nie zepsuć :decayed:) uchwyt do telefonu z podłokietnika?

o tym cholerstwie mówię:

20100106l.th.jpg

Opublikowano

Proste bierz FMIC bedzie jak to SMS mówi +100 dla lansu :decayed::kox:

A co do telefonu to niewiem :no:

Opublikowano
  • Autor

Proste bierz FMIC bedzie jak to SMS mówi +100 dla lansu :decayed::kox:

i jeszcze naklejki battalionu 2x +15, każdy wunderbaum +5 (a mam ich chyba z 5 w aucie :decayed:) ...jakby tak podliczyć to chyba już ogarniam LEVEL 2 :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.