Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

wiedziałem :polew:

ale skórą obity miałem pierwszy :kox:

Opublikowano

tez ci sie fakty pierdziela;p

Opublikowano
  • Autor

:polew: oj dziewczyny dziewczyny :wink4:

więc wskaźnik będzie na środku i w skórze chyba (to i tak lepiej bo na początku miał być w słupku)

Turbo na razie nie będzie zakładane, bo nie ma sensu, pozbieram wszystkie graty i dopiero pojadę na montaż i strojenie :gwizdanie:

a z zawieszeniem jeszcze się zastanawiam czy jakieś -30 czy gwint...[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 20:05_________________________________________________aaaa no i zapomniałbym, zrobi się cieplej to megłajers pójdzie w ruch i jakąś sesyjkę się trzaśnie, a nie fotki z telefonu :sick3:

Opublikowano

jedyne słuszne miejsce :wink4:

a jak w takim razie kolekcjonowanie reszty podzespołów silnikowych? :decayed:

odnośnie zawiasu to tylko i wyłącznie gwint :good:

Opublikowano
  • Autor

a jak w takim razie kolekcjonowanie reszty podzespołów silnikowych? :decayed:

turbo jest, kolektor jest, map sensor jest, IC będzie zamawiany w przyszłym tygodniu prawdopodobnie, wtryski i soft będą później, między czasie jeszcze chłodniczka oleju, nadkole od eSy i pewnie jakieś pierdoły :cool1:

sprzęgło mi bierze dosyć wysoko już, także chyba przed modami trzeba będzie wymienić na jakiego Radzika :naughty:

no i na lato zawieszenie... gwint mógłby być dobrym rozwiązaniem dla mnie bo na lato powiedzmy -50, a na zimę max do góry bo niestety ale 200m dojazdu do domu mam takie że zimą na seryjnym zawiasie było ciężko dojechać :disgust:

Opublikowano

Im więcej osób montuje wskaźniki w kratkach tym bardziej się do nich zniechęcam :)

Opublikowano

michal_s87 już na letnich zostajesz? :gwizdanie: A jak zasypie? :rolleyes:

Opublikowano

to będzie gwiazda tańczyć na lodzie :kox:, srebrne b5 lubia tą felgę :decayed:

Opublikowano

zielone tez:D :)

Opublikowano

srebrne b5 lubia tą felgę :decayed:

:decayed: no :cool1: Bo ta felga jest koxik :>

Opublikowano

zielone tez:D :)

zielone wolą MAM8 :kox:

Opublikowano
  • Autor

michal_s87 już na letnich zostajesz? :gwizdanie: A jak zasypie? :rolleyes:

Pogodoodporny Zubilewicz obiecał mi że już nie będzie śniegu :decayed:

...tylko ku**a nic nie mówił że będzie tak zimno :decayed:

srebrne b5 lubia tą felgę :decayed:

:decayed: no :cool1: Bo ta felga jest koxik :>

oj jest :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________

Im więcej osób montuje wskaźniki w kratkach tym bardziej się do nich zniechęcam :)

a jest lepsze miejsce? :mysli:

Opublikowano

Im więcej osób montuje wskaźniki w kratkach tym bardziej się do nich zniechęcam :)

a jest lepsze miejsce? :mysli

Tylny prawy słupek :decayed:

Opublikowano

tylko musisz sobie dobrze lusterko ustawić :polew:, a szczerze to nie widzę innego miejsca w audi jak tylko te kratki :good:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak się będzie sprawdzać w kratkach :cool1: jak nie będzie efektu to spróbuję rozwiązania frogera :decayed:

Opublikowano

jeden wskaźnik rezasz, jak tak to wrzucił bym go w pojedyńczą od strony kierowcy :naughty:, no chyba że przyrezasz 3 jak NOSB :kox:

Opublikowano
  • Autor

na razie jeden, na środku jak zegarek w mondeo :decayed:

z czasem może coś dorezam bo przydałoby się np ciśnienie oliwy

Opublikowano
  • Autor

kratka wycięta, obudowa wskaźnika schnie po malowaniu :kox: teraz tylko czekać na cieplejsze dni żeby wrzucić go do auta, bo nawet najwięksi rezacze nie rezają w takich temperaturach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prawdopodobnie z listwy przekaźnikowej pod kierownicą, ewentualnie ze skrzynki bezpieczników, zobaczę jak to wszystko porozbieram :mysli:

Opublikowano

bo nawet najwięksi rezacze nie rezają w takich temperaturach :naughty:

gwint - -12 robiony na dworze

zderzak przedni eS - -17 robiony na dworze

zderzak tylni eS - -10 robiony na dworze

wskaźnik doładowania - -20 robiony na dworze

itd...

widocznie największy rezacz jest tylko jeden :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.