Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wewnątrz tłoczyska, patrząc od góry :cool1:

10941722874a.jpg

chodziło mi o to że w tylnym regulując twardość kręci się całym tłoczyskiem, a w przednim tylko śrubką, tłoczysko się wtedy nie obraca

Opublikowano

wewnątrz tłoczyska, patrząc od góry :cool1:

10941722874a.jpg

chodziło mi o to że w tylnym regulując twardość kręci się całym tłoczyskiem, a w przednim tylko śrubką, tłoczysko się wtedy nie obraca

aaaaaa :decayed: dzieki za info. trzeba bedzie to sprawdzic

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

furka całkiem całkiem, tylko na spotach bys się mógł pokazać :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a owszem, pojawię się jak najbardziej :good: ale aktualnie fura nie jeździ...

dzięki za zaproszenie :hi:

Opublikowano

a owszem, pojawię się jak najbardziej :good: ale aktualnie fura nie jeździ...

dzięki za zaproszenie :hi:

co tam nowego rezasz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co tam nowego rezasz? :decayed:

a takie tam pierdoły :naughty:

Opublikowano

co tam nowego rezasz? :decayed:

a takie tam pierdoły :naughty:

bedzie jeżdził :mysli:

:kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

co tam nowego rezasz? :decayed:

a takie tam pierdoły :naughty:

bedzie jeżdził :mysli:

:kox: :kox:

wolniej niż do tej pory :kox:

gewinde zakładam, a że nigdy tego nie robiłem to trochę mi schodzi

Opublikowano
gewinde zakładam, a że nigdy tego nie robiłem to trochę mi schodzi

jak nigdy tego nie robiles to powinno ci zajac max 5 h :wink4:

Opublikowano
  • Autor
gewinde zakładam, a że nigdy tego nie robiłem to trochę mi schodzi

jak nigdy tego nie robiles to powinno ci zajac max 5 h :wink4:

3h zajął mi wczoraj tył, niestety noc mnie zastała :kwasny:

zaraz idę rezać przód :naughty:

Opublikowano
gewinde zakładam, a że nigdy tego nie robiłem to trochę mi schodzi

jak nigdy tego nie robiles to powinno ci zajac max 5 h :wink4:

3h zajął mi wczoraj tył, niestety noc mnie zastała :kwasny:

zaraz idę rezać przód :naughty:

samemu zakladasz?

Opublikowano
  • Autor

samemu zakladasz?

tak :gwizdanie:

Michał, masz kabel ? :wink4:

aktualnie nie

Opublikowano

samemu zakladasz?

tak :gwizdanie:

no to nie ma co sie dziwic :good:

Opublikowano
  • Autor

po prawie całym dniu walki gwint znalazł się na aucie :kox:

wstępnie jestem zadowolony i zaskoczony że aż tyle komfortu zostało

na razie wygląda tak, czekam aż się całe zawieszenie ułoży i dopiero będę kombinował z wysokością :naughty:

spy foto kalkulatorem

20100804003.jpg

Opublikowano

Bardzo ladnie z gwintem :good:

Tez mam gwincik na swojej i nie narzekam na komfort :) :) :)

Opublikowano

cos Ty zrobil z tym zaciskiem?

Opublikowano
  • Autor

cos Ty zrobil z tym zaciskiem?

+2 do lansu na wsi :kox:

Opublikowano

no tak:D u mnie na wsi takich trendow jeszce nima:D ale czas pokaze

gewinde :good: :good:

Opublikowano
2 do lansu na wsi kox

:polew: :polew: :polew: :polew:

czerwone juz nie modne :tongue4:

Opublikowano
wstępnie jestem zadowolony i zaskoczony że aż tyle komfortu zostało

a jak sobie ustawiles komfort :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.