-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
WhyMe za***iście to wyszlo:wink: robi wow
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Swir jak zwykle dobry wybor, kolo siadzie za***iście tylko dobre gumy zapodaj pozdro
-
mk3 Cabby 1.8 by Klajtek Nowe Kolka
Ciesze sie ze wam sie podoba na dniach jeszcze wpadna dystanse 15mm na tyl no i negatyw do tego, poniewaz przod troche sie rozkraczyl a tyl stoi tak jakos dziwnie prosto hehe pozdro
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
No Szafa teraz po tych kilku fotkach moge ci powiedziec ze felgi rozjebaly mnie, poprostu jest Ameryka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak to prawda przerabialem to kazde sie ugniataly i pekaly no i wypadaly Teraz mam z poliuretanu odboje i jest malina, nic sie z nimi nie dzieje. WhyMe ogarnij jakas sesyjke:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Pieknie Junior Ale przydalo by sie troszke wiecej gleby, dasz rade schowac troche kolo i dac nizej czy nie da rady?? pozdro
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Osobiscie zostawil bym czerwone lusterka zeby nie przesadzic. W takiej postaci twoja audica urywa jaja
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
WhyMe za***iście to siadlo, mowilem ze bedzie kozak... Rozjebaly mnie te biale prosiaki na niebieskiej a4 pozdro
-
Falujace obroty!!!
Witam Pisze w sprawie mojego kolegi, jego zonka ma audi a3 1.6 benzyne i strasznie zaczela falowac na obrotach, niemam pojecia co jest grane dlatego zwrocilem sie do was o pomoc. Sprawdzalem Vagiem bledy i pokazalo takie cos: 17549-obliczanie mocy - wartosc nieprawdopodobna 17698- czujnik temperatury silnika - sygnal za maly 16556- System zbyt bogaty Bede bardzo wdzieczny za pomoc. pozdrawiam
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No pieknie to siadlo, no i ladnie to wysmalcowales
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
No elegancko junior, teraz tylko do ziemi i bedzie za***iście pozdro
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Tył leży na odbojach.Mógł bym je trochę przyciąć ale wole trochę poczekać jak się uklepią Aha rozumiem, nom wszystko zalezy jakie masz odboje, moje tak jak uciolem tak leza nie ugniotly sie nic.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Pieknie siadlo to kolo na twoim avancie jedynie troszke nizej moglo by byc z tylu bo przod lezy za***iście. pozdro
-
mk3 Cabby 1.8 by Klajtek Nowe Kolka
Zalozylem dzis kola na samochod Na dniach postaram sie wyrolowac nadkola i zejsc nizej no i dystans na tyl: pozdro
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Piekna audika Kola super ale z zielonym rotorem lepiej mi lezalo