Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

miałes juz białe podswietlenie zegarów/??

owszem, od '99 były białe

Opublikowano

no kur..... ja mam 99 i mam na czerono wszystko;/

Opublikowano

koniec 99 dopiero były na biało.

Opublikowano

aaaa dzieki za info bo zaczalem sie niepokoić widzisz ja mam z czerwca.... a Ty z jakiego miesiaca masz swoją??? te białe podświetlenie jest poprostu piękne..

Opublikowano
  • Autor

z grudnia :wink4:

Opublikowano

aha ogólnie bardzo ładna ta twoja a4-reczka, też musze wstawić sobie te ringi w zegary od razu inaczej :)

Opublikowano
  • Autor

spy foto :naughty:

20100911.jpg

Opublikowano

fiu fiu :gwizdanie: na zimę jak znalazł :wink4:

Opublikowano

ile cie taki " kaloryfer" kosztował

Opublikowano
  • Autor

fiu fiu :gwizdanie: na zimę jak znalazł :wink4:

przed zimą jak wszystko dobrze pójdzie to paździoch będzie wystrojony :kox:

ile cie taki " kaloryfer" kosztował

zwykły chinol uniwersalny około 400pln

Opublikowano

fiu fiu :gwizdanie: na zimę jak znalazł :wink4:

przed zimą jak wszystko dobrze pójdzie to paździoch będzie wystrojony :kox:

ile cie taki " kaloryfer" kosztował

zwykły chinol uniwersalny około 400pln

drogo;p

Opublikowano

przed zimą ? .......

Opublikowano

troche maławy..

Opublikowano

było brać 18ke :gwizdanie: tym bardziej że u ciebie będzie BRD :evil: a co do ceny fakt drogo :decayed:

Opublikowano

zawsze lepszy taki niz schowany za lampa :kox:

Opublikowano
  • Autor

przed zimą ? .......

po zimie będzie lato :decayed: a chciałem go mieć na pokładzie przed softem

troche maławy..

Jaki jest sens wstawiać 180mm i większy skoro znaczna jego część będzie schowana za zderzakiem? Po co zbędnie powiększać pojemność całego układu (większa pojemność to większy lag, w połączeniu z BRD które i tak później wstaje może być średnio). Powierzchnia tego jest o jakieś 70%większa od ori, do tego będzie dużo lepiej chłodzony, więc powinien wystarczyć :wink4:

było brać 18ke :gwizdanie: tym bardziej że u ciebie będzie BRD :evil: a co do ceny fakt drogo :decayed:

drogo, niedrogo ale punkty lansu lecą :kox:

zawsze lepszy taki niz schowany za lampa :kox:

otóż to :wink4:

Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 10:19_________________________________________________

FMIC on board :kox:

fmic1.th.jpgfmic2.th.jpg20100916001o.th.jpg

Opublikowano

tak samo go zmieściłes jak ja u siebie, kratki boczne delikatnie tylko podetniesz, usuniesz jedno mocowanie i z zewnątrz wygląd seryjny, kratki bedziesz musiał na sruby przykrecić :gwizdanie: ja usunąlem wszystkie pionowe słupki za środkową kratką, bo w planie było wymontowanie środkowej kratki(lepiej jeżdził w upalne dni jak miałem rozwalony zderzak) efekt tego był taki że środkowa kratka nie miała sie o co oprzec i trzeba było ją również na śruby złapać

Opublikowano
  • Autor

dlatego zostawiłem jedną poprzeczkę, środkowa kratka trzyma się bez zarzutu :good:

boczne do podcięcia i na wkręty tak jak mówisz, ale na razie ich nie zakładam...

do tego jeszcze lewa lampa do wyregulowania i będzie git :kox:

Opublikowano

Ja sie rozpedziłem i wycielismy wszystkie 5 sztuk tak jak chciałem(w poprzednim wszystkie były i mi sie nie podobało) no ale nie zwróciłem uwagi na tą kratke własnie, ale mam patencik na nia, wkręce pare wkrętów w dolną krawędź zderzaka i bedzie miał na czym sie blokować, bo obecnie to nawet ciezko to odkręcić :gwizdanie:

Teraz nie pogoda to nawet nie ma co sie pytać czy odczułeś jakaś różnice :naughty:

Opublikowano
  • Autor

różnic brak, no może turbo trochę głośniej świszczy :kox:

aaaaaaa zapomniałbym...

w domu czeka na swoją porę ostatni kawałek dolotu z kwasówki

dscn1629lq.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.