Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez mam letniaki :kox: chyba ze snieg spadnie to zmieniee :naughty:

Opublikowano

poszalały wszystkie no nie Rafalekx :decayed:

:naughty: ach ta czarna stal :kox:

tez mam letniaki :kox: chyba ze snieg spadnie to zmieniee :naughty:

ja planuję zmienić między pierwszym a drugim śniegiem i po trzecim wrócić do letnich :polew:

Opublikowano

Ja też na 18" :wink4:

Opublikowano

Michał a kiedy cos wiecej z mocą zrobisz, turbo zamontowałes juzczy jeszcze nie bo juz nawet nie pamietam :gwizdanie:

Opublikowano

:naughty: Ło fak cały battalion na czarnej stali :polew::decayed: Ja jeszcze dzielnie trzymam się letnich :przebiegly:

Not true :kox:

Opublikowano
  • Autor

Michał a kiedy cos wiecej z mocą zrobisz, turbo zamontowałes juzczy jeszcze nie bo juz nawet nie pamietam :gwizdanie:

turbo leży, mógłbym zamontować ale po co mi ono na seryjnym sofcie :no:

najbliższy mod to sprzęgło z AWX'a i prawdopodobnie nowy dwumas, szlaki przetarte więc nie będzie z tym problemu chyba :naughty:

:naughty: Ło fak cały battalion na czarnej stali :polew::decayed:

zapodałem se z komfortu, a co :kox:

Dopisany: 26 Październik 2010, 23:09_________________________________________________

:jerk: :jerk: :jerk:

dscn1971i.jpg

dscn1972q.jpg

dscn1973t.jpg

dscn1979x.jpg

dscn1982v.jpg

dscn1983pp.jpg

Opublikowano

Dzizas te fotele to :sick3: , jakies kubły se wstaw chociaż , kiera śliczna :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzizas te fotele to :sick3:

wiem, wiem... :embarrassed:

jak się coś trafi to czemu nie :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym tu widział wkońcu avusa trzeciego :kox: i do tego jakiś dystans jakby dało radę :cool1:

Opublikowano

wszystko pieknie ladnie tylko te fotele zmien :decayed:

wszystko psują :disgust:

Opublikowano

Dzizas te fotele to :sick3: , jakies kubły se wstaw chociaż , kiera śliczna :good:

i tyś go panie na bataliony wpuścił? :gwizdanie:

Dżołk ofkors :polew::tongue4::evil:

Opublikowano
  • Autor

coście się tak stołków uczepili :decayed: wiem że nędza...

nie powiem bo materiałowe RECARO, takie jak ma Krycha, to bym sobie sprawił :kox:

ja bym tu widział wkońcu avusa trzeciego :kox:

avus już trochę oklepany, trzeba by iść z duchem czasu i może jakiego JDM'a 18" walnąć :naughty:

Opublikowano

avusy są ble.. niedługo pół świata będzie na nich jeździć :sick3:

Opublikowano

BBS LM, ja bym tu najchętniej widział :kox:

Opublikowano
Dzizas te fotele to sick3 , jakies kubły se wstaw chociaż , kiera śliczna good

tez miałem cos napisac ze fotele do zmiany.. nie pasuja teraz do reszty

Opublikowano

avusy są ble.. niedługo pół świata będzie na nich jeździć :sick3:

dobrze gada...

BBS LM, ja bym tu najchętniej widział :kox:

za dużo podobek tego jezdzi tez;p[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:48_________________________________________________btw... kiera wypasik

Opublikowano

ale napewno mniej niż avusów, a do sreberka byłby :kox:

Opublikowano
  • Autor

co Wy mi tu mówicie o felgach, jak ja na stalowych 15" śmigam... ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

co Wy mi tu mówicie o felgach, jak ja na stalowych 15" śmigam... ;( ;( ;( ;(

ja właśnie zmieniłem na stalufelgi :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie zmieniłem na stalufelgi :kox:

to teraz masz gwint wysoko+15" stalufelgi? :naughty: i jak się śmiga na takim setupie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.