Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Za ile dorwałeś graty pod 312mm?

poszło PW :)

No michał :kox: zestawik pełną gebą :evil: z heblami również czekam :wallbash: jeszcze do tego jak by kiedyś pompka 11ka doszła to były by graty pod 180+ :slina: w sumie kres dla AFNa

pewnie kiedyś zrobię tak jak Ty, regeneracja na 11 :wink4:

na razie zostaje ori... poza tym tak jak mówisz, z AFNa niewiele można wykrzesać, a wolałbym żeby śmigał bezawaryjnie niż żeby miał na siłę +5KM

Michał jak to poskładasz i wystroisz to będzie ogień :evil: Gdzie będzie stroił :gwizdanie: A ja bym założył heble do mnie tylko nie mogę dorwać gratów :wallbash: Kowi albo Michał odsprzedajcie mi graty a do wiosny się coś trafi :decayed:

Dynosoft Katowice :>

a to ja mam lepszy pomysł, załatw mi alu 16"+nowe zimówki po pieniądzach :decayed:

Opublikowano

Michał ile kosztował Cie ten mapsensor, masz jakaś fotke porównawczą do seryjnego :mysli: bardzo sie róznią :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Michał ile kosztował Cie ten mapsensor, masz jakaś fotke porównawczą do seryjnego :mysli: bardzo sie róznią :mysli:

nie pamiętam dokładnie 60 albo 80zł :mysli:

porównanie znalazłem Ci na szybko w necie :decayed:

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=183522&page=2

Opublikowano

On jest P&P :mysli: jak bedziesz juz wszystko zakładał to mógłbyś sprawdzic czy pasuje do tej seryjnej plastikowej rury :notworthy: bo wrazie jak bym zmieniał turbo to będzie BRD i ten mapik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie jest niestety P&P, trzeba przerabiać otwór... albo zrobić całkiem nową podstawkę wraz z rurką :wink4:

pogadaj z SMSem, bo z tego co pamiętam to on wgrzał ten mapsensor w ori rurkę

Opublikowano

nie jest niestety P&P, trzeba przerabiać otwór... albo zrobić całkiem nową podstawkę wraz z rurką :wink4:

pogadaj z SMSem, bo z tego co pamiętam to on wgrzał ten mapsensor w ori rurkę

to już jesli dojdzie do skutku to zrobie tak jak ty całą rurke z kwasówki :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

to już jesli dojdzie do skutku to zrobie tak jak ty całą rurke z kwasówki :wink4:

najpewniejsze rozwiązanie :good:

Dopisany: 05 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________

Panowie ogarnia ktoś wtyczki pod fotelami?

Domyślam się że czerwona to elektryka, a żółta poduszka, ale chciałbym mieć pewność żeby przypadkiem nie podać +12V na poduchę :decayed:

Ma ktoś może rozpiskę pinów od elektryki? który to +, a który -?

dscn0070a.jpg

dscn0069h.jpg

Opublikowano

czerwona kostka czerwony kabel(zobacz kolory od tylu)to plus,braz bedzie minusem wiecej kabli nie ma

Opublikowano
  • Autor

czerwona kostka czerwony kabel(zobacz kolory od tylu)to plus,braz bedzie minusem wiecej kabli nie ma

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dopisany: 10 Luty 2011, 20:42_________________________________________________

no i stało się, wreszcie mam jakieś normalne fotele :kox: :kox: :evil:

zostało jeszcze podłączyć elektrykę do regulacji lędźwi, ale to zostawiam na cieplejsze dni :cool1:

zdjęcia kalkulatorem

20110213002.jpg

20110213001.jpg

Opublikowano

Ładne są :good:

Chyba kojarzę skąd kupiłeś, było zdjęcie tych kostek :mysli:

Ostatnio miałem do wyboru gwint czy kubełki , wziąłem gwint ale kubełki muszę kupić bo bardzo poprawiają wygląd wnętrza.

Zresztą, widać na załączonych zdjęciach :kox:

Opublikowano

Kurcze, wisiały na allegro te kubły? :mysli:

nie pamiętam ich :rolleyes: a też patrzę

Opublikowano
  • Autor

znalazłem je na alledrogo, kupiłem poza aukcją, przesyłka trochę mnie zjadła, ale co tam raz się żyje :evil:

foty kostek robiłem sam, chciałem się upewnić co do zasilania :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 15:14_________________________________________________

Kurcze, wisiały na allegro te kubły? :mysli:

nie pamiętam ich :rolleyes: a też patrzę

wisiały, ale niedługo :decayed:

są z avanta europejczyka

Opublikowano

Masz składaną tylną kanapę czy jakoś przerabiałeś?

Je te z avantów muszę odpuszczać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Masz składaną tylną kanapę czy jakoś przerabiałeś?

Je te z avantów muszę odpuszczać :kwasny:

tył został stary, podmieniłem tylko przód :wink4:

dlatego największym problemem było znaleźć kubły w dobrym stanie i kolorze który będzie pasował

nie trawię skóry w aucie (oprócz półskór), więc dla mnie to była najlepsza opcja :)

tym sposobem mam na handel komplet zwykłych foteli do avanta :decayed:

Opublikowano

Też tak chciałem kombinować, nawet się trafiły w kubły w moim wzorze tapicerki.

Ale mój wzór zalatuje starością, więc odpuściłem.

Twój wzór jest zdecydowanie lepszy :kox:

Opublikowano
  • Autor

marzyły mi się racarosy w tym kolorze, ale Krycha nie dał się namówić na handel :decayed:

Opublikowano

Dużo lepiej :naughty: :naughty:

Opublikowano

ładne foteliki :good:

Opublikowano

znalazłem je na alledrogo, kupiłem poza aukcją, przesyłka trochę mnie zjadła, ale co tam raz się żyje :evil:

foty kostek robiłem sam, chciałem się upewnić co do zasilania :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 15:14_________________________________________________

Kurcze, wisiały na allegro te kubły? :mysli:

nie pamiętam ich :rolleyes: a też patrzę

wisiały, ale niedługo :decayed:

są z avanta europejczyka

na ile znegocjowales?

560 mniej? czy osobiscie odbierales?

mialem je brac, ale kupilem za 250 :decayed: takie same

Opublikowano
  • Autor

na ile znegocjowales?

560 mniej? czy osobiscie odbierales?

mialem je brac, ale kupilem za 250 :decayed: takie same

560 + wysyłka, nie chciał zejść niżej :kwasny:

w fajnym stanie są więc cena do przeżycia

250 komplet z kanapą? brałbym bez oglądania :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.