Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to poszedłeś grubo do końca :naughty:, ja sobie odpusciłem zastąpienie tej plastikowej rurki,jedyne co to moze pozbede sie tej gumowej eski koło alternatora, materiałzostał wiec jest z czego jeszcze ulepić :decayed:

A jak załatwiłes sprawe od strony turbo -> FMIC :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A jak załatwiłes sprawe od strony turbo -> FMIC :cool1:

na razie ori wąż, bo wyspawana rura nie do końca pasowała :confused4:

ale przed montażem BRD mam zamiar tam wstawić łącznik antywibracyjny+kolanko z kwasówki+redukcja silikonowa do turbo 40/51mm

taki łącznik: http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=1556

Opublikowano

zimą to ci lód będzie leciał z tego coolera :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zimą to ci lód będzie leciał z tego coolera :naughty::decayed:

:JC_fan:

mówisz żeby go przysłonić na zimę?

Opublikowano
:polew: :polew: nie no żartuję :decayed:
Opublikowano

Nie ma trgedii zima z coolerem, nie ma żadnych lodów :decayed:

Jak ogarniesz tą strone od turbo jakos konkretnie to obcykaj fotkami :notworthy: bo ja juz 3 razy zmieniałem tą gume ori :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: nie no żartuję :decayed:

:decayed::good:

Pany da radę na którymś kanale klimatronika wyświetlić temp w dolocie? Czy tylko vag? :mysli:

Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:32_________________________________________________

a gdyby tak... :mysli:

25900079.jpg

94237405.jpg

80365031.jpg

44675144.jpg

18163158.jpg

Opublikowano

szare albo zielone :wink4:

Opublikowano

1, 4 lub 5 :kox:

Opublikowano

Daszek jak u mnie :good:

Opublikowano

jak juz to tylko złote :good:

Opublikowano

Złote wyglądają za***iście :)

Opublikowano
  • Autor

to tylko pomysły, bo felgi po tym sezonie idą do malowania :)

chodzi mi jeszcze po głowie srebrny metalik + złoty brokat ...bo polerka nie wchodzi w grę przez dekielki :disgust:

Daszek jak u mnie :good:

:decayed: daszek pomalowany fotoszopem :tongue4:

Opublikowano

o jaki daszek chodzi? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

o jaki daszek chodzi? :mysli:

o dach z VT na pierwszej stronie :gwizdanie:

Opublikowano

o jaki daszek chodzi? :mysli:

o dach z VT na pierwszej stronie :gwizdanie:

a ja czaję te 5 zdjęć na tej stronie i myślę sobie " o co im chodzi.." :embarrassed:

Opublikowano

Michal naprawde pieknie :good: czysto i schludnie tak jak lubie :kox:

nie myslales aby ramke grila zrobic na czarno :?:

dzięki :wstydliwy:

na razie ramka zostaje ori, może na przyszły sezon zrobię pakiet black, ale do tego daleko :gwizdanie:

aktualnie cierpię na dramatyczny brak mocy i zbyt małe felgi :decayed:

ja mam tak samo :decayed:

fadne to Twoje autko jest :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fadne to Twoje autko jest :kox:

muchas gracias senior Józek :decayed:

rozpórka on board, wujek Mrogal się postarał :naughty:

20101002011.th.jpg20101002010.th.jpg20101002009.th.jpg

Opublikowano

fadne to Twoje autko jest :kox:

muchas gracias senior Józek :decayed:

rozpórka on board, wujek Mrogal się postarał :naughty:

20101002011.th.jpg20101002010.th.jpg20101002009.th.jpg

cacy ,cacy, ale tych podkladek juz nie dajemy, aa i gume se tam pod przewody klimy zaloz grubsza bo ta Ci zaraz przegryzie

Opublikowano
  • Autor

spoko, przewód klimy jest odgięty :wink4:

ale że czemu podkładek nie? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.