Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo nawet najwięksi rezacze nie rezają w takich temperaturach :naughty:

gwint - -12 robiony na dworze

zderzak przedni eS - -17 robiony na dworze

zderzak tylni eS - -10 robiony na dworze

wskaźnik doładowania - -20 robiony na dworze

itd...

widocznie największy rezacz jest tylko jeden :decayed:

40601673.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tomeczku ale Ty miałeś parcie na szkło i za dużo wolnego czasu :decayed:

Opublikowano

Tomeczku ale Ty miałeś parcie na szkło i za dużo wolnego czasu :decayed:

dlatego skończ pan pitolić o temperaturze i rezaj :tongue4:

40601673.jpg

dziękuję :kox:
Opublikowano

co to taka temperatura... somes ma racje - rezaj teraz :good:

Opublikowano

co to taka temperatura... somes ma racje - rezaj teraz :good:

o więcej szacunku proszę :cool1:

z dużej litery conajmniej się pisze :wallbash:

:decayed::polew:

Opublikowano

już mnie zje*ał, pierszy raz od 2 tygodni coś napisałem i już zje*a... :wallbash:Somes - :naughty: - możesz odwiedzic mój wątek i się wypowiedzieć bo czekam na opinie.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

może powalczę coś w weekend z tym boostem :cool1:

już mnie zje*ał, pierszy raz od 2 tygodni coś napisałem i już zje*a... :wallbash:

ale to była konstruktywna krytyka :decayed:

Opublikowano

ale to była konstruktywna krytyka :decayed:

mój ziom :decayed:
Opublikowano
  • Autor

takie małe VT sobie yebłem :decayed: :decayed:

20100309a.jpg

Opublikowano
:sick3::decayed: Chooopieeeee... rezaj :kox: Tylko felunek avus z S4 B6 będzie lepszy :wink4: Albo bierz toporowe paskudne 19'' :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Albo bierz toporowe paskudne 19'' :decayed:

Toporowe nie są takie złe :naughty: powiedziałbym że nawet za***iste :good:

ale u mnie zostają 17", przynajmniej w tym sezonie...

Dopisany: 11 Marzec 2010, 10:54_________________________________________________

Troszkę dzisiaj porezałem i oto efekty:

dscn0875.th.jpgdscn0872s.th.jpgdscn0878s.th.jpg

co prawda nie podłączyłem jeszcze wężyka ciśnieniowego, bo muszę dorwać odpowiedni króciec żeby się wmontować w dolot, ale i tak jest kox :kox: :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sztuke widziałęm dziś na żywo jest bardzo dopieszczona :good:

Opublikowano
  • Autor

Sztuke widziałęm dziś na żywo jest bardzo dopieszczona :good:

staram się :decayed: :decayed:

Opublikowano

No i elegancko Michaś :good: szkoda tylko że nie czerwone podświetlenie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No i elegancko Michaś :good: szkoda tylko że nie czerwone podświetlenie :tongue4:

nie ma źle, na żywo nawet pasuje do białych zegarów :wink4:

Opublikowano

nie ma źle, na żywo nawet pasuje do białych zegarów :wink4:

wiem bo rzucałem takim samym o ściane :decayed:

ja dużo jeżdżę po nocach i z czasem oczy mi się od tego męczyły :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spoko, jest plan żeby go trochę przyciemnić :wink4:

Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________

Ameryka ostatnio w modzie :decayed: :decayed:

przez chwilę nawet miałem myśl żeby pojeździć tak ze 2 tygodnie :rolleyes:

7f744bf3ffe20a5c.jpg

70a9cf58021a7a77.jpg

61ee9f9d498f7d21.jpg

Opublikowano

Na czarnym aucie lepiej to wygląda bo teraz to tak jakby nie był pomalowany :decayed: troszku go w dół daj :kox:

Opublikowano

Michał ale on wysoki :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś będzie niżej :cool1: ...ale chyba najpierw będzie mocniej :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.