Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wstępnie jestem zadowolony i zaskoczony że aż tyle komfortu zostało

a jak sobie ustawiles komfort :?:

najbardziej miękkie :wink4:

no tak:D u mnie na wsi takich trendow jeszce nima:D ale czas pokaze

gewinde :good: :good:

dziewczynom mówię że to złote zaciski z subaru imprezy, od razu miękną w kolanach :decayed: :decayed:

i tym sposobem nie będę musiał dużo jeździć a zawieszenie i tak się ułoży...przynajmniej z tyłu :sexinbed::decayed:

Opublikowano
najbardziej miękkie

nie buja za bardzo na ostrych zakretach :?:

myslalem ze ustawisz pol na pol :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie buja, super się jeździ po zakrętach :good:

może źle się wyraziłem mówiąc że jest dosyć komfortowo, chodziło mi o to że spodziewałem się maskary na dziurach i tego typu rzeczach... a nie jest najgorzej, zawieszenie fajnie wybiera wszelkiego rodzaju poprzeczne nierówności ale czuć że jest sztywne i auto dużo pewniej się prowadzi :wink4:

Opublikowano
może źle się wyraziłem mówiąc że jest dosyć komfortowo, chodziło mi o to że spodziewałem się maskary na dziurach i tego typu rzeczach... a nie jest najgorzej, zawieszenie fajnie wybiera wszelkiego rodzaju poprzeczne nierówności ale czuć że jest sztywne i auto dużo pewniej się prowadzi

to tak jak moje wiec wiem dokladnie co masz na mysli mowiac komfortowe :wink4:

Opublikowano

Docenisz jak będziesz na trasie leciał za dużo mocniejszym autem :naughty: swego czasu goniłem się z mercedesem Eklasa e350 (~270koniów) na prostej wiadomo co mi robił, a na zakrętach, gwint + dobra opona (stosunkowo szeroko jak na auto klasy a4, 225p 235t) i mercedes nie miał szans, leciał przede mną i widziałem jak kierownik walczy z autem, a auto jest rwane przez różne systemy (takie nerwowe zachowanie) w końcu na długim odkrytym łuku go wyprzedziłem przy prawie 1**kmh :wink4:, kierownik tak się wziął za robotę że skończyło się dość poważnie bo paręnaście zakrętów później złapał pobocze

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

aju dobrze prawisz :good:

wpadły dystanse H&R 15mm, z tej okazji kilka fotek aktualnego stanu fury :naughty:

dscn1561ku.th.jpgdscn1564k.th.jpgdscn1582p.th.jpgdscn1569m.th.jpgdscn1575f.th.jpgdscn1588.th.jpg

Opublikowano

Michal naprawde pieknie :good: czysto i schludnie tak jak lubie :kox:

nie myslales aby ramke grila zrobic na czarno :?:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

Michal naprawde pieknie :good: czysto i schludnie tak jak lubie :kox:

nie myslales aby ramke grila zrobic na czarno :?:

dzięki :wstydliwy:

na razie ramka zostaje ori, może na przyszły sezon zrobię pakiet black, ale do tego daleko :gwizdanie:

aktualnie cierpię na dramatyczny brak mocy i zbyt małe felgi :decayed:

Opublikowano
aktualnie cierpię na dramatyczny brak mocy i zbyt małe felgi

dopadło Cię :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

18 to przy takiej glebie minimum. :kox:

wygląda koksiarsko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dopadło Cię :gwizdanie: :kox:

owszem :decayed:

nie ma wyjścia, będziem rezać :kox:

aaaaaa zapomniałbym, najnowszy mod to blachy bez ramek, wkrętów, nitów itd :gwizdanie: ...przyklejone :kox:

Opublikowano
18 to przy takiej glebie minimum.

a po 3 miesiącach będzie chciał 19 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

marzy mi się BBS LM 19" :jerk:

Opublikowano

Z@jebiście :good: Przy tej glebie nawet 17'' avus wygląda super :) Dobre mody :good:

Opublikowano
  • Autor

Z@jebiście :good: Przy tej glebie nawet 17'' avus wygląda super :) Dobre mody :good:

e e e... synek, jakie "nawet"? :decayed: avus to za***iste koło :decayed:

Opublikowano

marzy mi się BBS LM 19" :jerk:

się miało się sprzedało :wallbash:

ledź w "podróbkę" dare LM czy jakoś tak 2400~nowy na allegro, jakość bdb

Opublikowano

e e e... synek, jakie "nawet"? :decayed: avus to za***iste koło :decayed:

no no wróć... tego nie było :decayed:

Opublikowano

18 to przy takiej glebie minimum. :kox:

przy takiej glebie to i 16" wygladaja ladnie :cool1:

Opublikowano

miałes juz białe podswietlenie zegarów/??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.