Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie. Czy jest tu może ktoś kto tankuje ropke na stacji Auchan w Sosnowcu ? Czy nie polecacie lać tego paliwa ? Bo póki co leje ze Stat Oil. Jakiś czas temu czytałem, że mają ponoć dobre paliwo, a cena powala, 4.8 gdzie ja tankuje za 4.96

Opublikowano

kolego nie wiem jak w sosnowcu ale odkad otworzyli stacje W gliwicach na Auchanie tankujemy tam wszystkie firmówki (polecenie szefa), auta dużo przejeżdzają km i nie zauważono jakiegos spadku mocy, gorszej kultury pracy a niektóre auta mają tdi na PD. Wiekszość stacji na śląsku podstawia swoje cysterny w boronowie http://www.olpp.pl/firma/o-firmie no chyba że tam mieszają albo po drodze do auchan

Opublikowano

Auchan w częstochowie ma paliwo to co na orlenie

Opublikowano

tez tankuje na auchanie w Gliwicach, Żorach i nowe tdi i benzynki, wszystko jak najlepszym porządku

Opublikowano

ja niestety słyszałem że paliwo w sosnowcu w Auchan jest lipne, tylko jak mówie słyszałem, ja bym tam nie zatankował, wogóle omijam stacje przy marketach ale każdy robi co tam uważa za słuszne

Opublikowano

teściu kiedyś zalal tam swoje auto. ze spalania 7-8 nagle wyszło spalanie 11-12 litrów i widoczna roznica. ale to bylo 4 lata temu wiec teraz sie nie wypowiem, moze cos sie zmienilo. podobno na makro maja dobre paliwo, sporo ludzie ze spedycji tam tankuje bo na karte makro jest rabat

Opublikowano

Ja czasami tankuję u siebie w Piasecznie tyle że, zawsze dolewam DFA-39 (K2) i nie narzekam na jakość.

Opublikowano

ja swojego czasu tam tankowałem zawsze do pełna i na fisie wychodziło z Auchana 970km do przejechania a jak zacząłem tankować na shellu to wyszło 1100km do przejechania ... nieweim czy to coś ma w sobie ale komp w aucie od razu widział różnice (tankowane zawsze tyle samo paliwa)

Opublikowano

swojego czasu kiedys zatankowalem gazu do astry i szla na elblaskim ponad 180 to bylo chyba 190

a jak zalalem na auchan kolo obwodnicy(gdansk itp) to 160 i mniejsze gorki nie pomagaly.

Opublikowano

Ja tankuję tylko VERVE na Orlenie i powiem, że spalanie jest mniejsze.

Opublikowano

tez kiedys zalalem gaz na marketowej spalil mi 2l wiecej a z autem dzialy sie cuda straszne prychal kaszlal strzelal takze nigdy wiecej

Opublikowano

co ma gaz do ropy o którą pyta autor wątku ?

Opublikowano
  • Autor

gaz tam tankuje i wszystko jest ok ;] z benzyna to samo.

Ale chodzi mi o rope.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.