ktokolwiek

O ktokolwiek

Osiągnięcia ktokolwiek

Reputacja

1. Mam pytanie, czy da radę w jakiś sposób założyć maila firmowego? Chodzi mi o adres [email protected] Nie chce przy tym kupować serwerów, domen w nazwa.pl, home.pl i innych itd. Da rade bez tego czy jest to koniecznością? Interesuje mnie tylko mail, pomóżcie Panowie jeśli oczywiście da rade pomóc
  2. Wiem że pewnie kretyńskie pytanie ale może ktoś jednak pomoże. Zgapiliśmy się z chłopakami z zarezerwowaniem noclegu na najbliższy weekend i klops. Nic przez internet nie możemy znaleźć. Może ktoś dysponuje namiarami, albo sam dysponuje jakąś noclegownią dla 5 chłopa ? ) Będe wdzięczny za każdy namiar lub propozycję. Planujemy zostać od piątku do niedzieli. Udało się jednak cos znalezc, temat do kasacji
  3. ktokolwiek

Spociki Łódzkie

Spoko, przyjmuje propozycje Na flaszke wystarczy Ale jak ktoś da więcej sie nie obraże, heh Gumowe jak gumowe, prawie niezniszczalne/ Materiałowe ze znaczkami S4 w ogóle nie używałem od zakupu 3 lata temu, leżały w szafie więc stan bardzo dobry. Najważniejsze że ktoś będzie miał oryginały S4 pod butami heh
  4. ktokolwiek

Spociki Łódzkie

psztryknij jak wyglądają i rzuć cene czemu pogoniłeś paździocha W środe to zrobie jak sie nie znajdzie chętny do tej pory oczywiście. Sami rzucajcie ceny, heh, ja nie mam ciśnienia, po prostu zostały mi przypadkiem po sprzedaży, a wyrzucać szkoda przecież Siła wyższa, potrzebne mi było pilnie troche kasy.
  5. ktokolwiek

Spociki Łódzkie

Siema ludziki Mam do sprzedania oryginalne dywaniki letnie do S4 B5 z mojej fury + oryginalne dywaniki gumowe zimowe też oczywiście z S4. Fure sprzedałem, a oba komplety mi zostały przypadkowo zupełnie (jeździłem na zamiennikach). Propozycje tutaj albo na PW. W Łodzi będe tylko w środe, następnie dopiero w poniedziałek. Ceny okazyjne oczywiście bo i tak już nie mam co z nimi zrobić. Pozdro PS. odbiór oczywiście osobisty bo nie chce mi się tego wysyłać
  6. Na sprzedaż: http://allegro.pl/show_item.php?item=1756147868 Pytania raczej na telefon bo mam aktualnie słaby dostęp do internetu.
  7. Teraz to się opłaca brać kredyt we frankach
  8. Na umowie są dane auta i to czego to dotyczy, nic więcej. To że bezwypadkowe jest w ogłoszeniu. Nie piszcie mi prosze że będzie ciężko o wygranie sprawy itd, bo to ja wiem ze sie będzie ciągneło, to już nasze zmartwienie niestety. Napisałem ten wątek tylko ku przestrodze.
  9. Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników przed komisem Omega w Bydgoszczy ul, Łucka 1. Chronologia: Ojciec tydzień temu poszukując auta trafił tam w celu zakupu Volkswagena Polo (VIN-WVWZZZ6RZAY027034 6R12E4 -Przedni MAN-5G. Numer rejestracyjny 1915GGN kolor grafitowy- metalic), auto sprowadzone z Hiszpanii. W ogłoszeniu podane "pierwszy właściciel,serwisowany w ASO,bezwypadkowy,garażowany,przygotowany do rejestracji/opłacony". Po przyciśnięciu pracownika komisu oznajmił że miał małą stłuczkę parkingową i wymieniony był już w Polsce przedni zderzak. Staruszek tak się napalił na to autko że chciał je "zaklepać" i niestety dał się namówić na zadatek w wysokości 2 tys złotych (okres oczekiwania na dokumentację do rejestracji i opłaty ponad tydzień). Wczoraj w sobotę umówił się na godz 11 w ASO w Bydgoszczy na dokładne oględziny i jeśli wszystko będzie ok to oczywiście zakup. Pojechałem razem z nim tym razem. Po przybyciu na miejsce i wizycie w ASO co się okazało: malowane i szpachlowane maska, przednie nadkola i drzwi przednie zarówno kierowcy i pasażera, połamane wtyczki wielu przewodów w komorze silnika, część pozalepiana prymitywnie taśmą klejącą, sporo wgnieceń na wielu elementach w komorze silnika, nie działająca klimatyzacja, prawdopodobny brak poduszek. Generalnie auto po niezłym dzwonie i łatane u pana Mietka w garażu. Oczywiście rozmyśliliśmy się w związku z powyższym i poprosiliśmy o oddanie zadatku w związku z wprowadzeniem w błąd (w ogłoszeniu podane jaki bezwypadkowe, a okazało się wprost przeciwnie). Właściciel zaśmiał się w słuchawkę i odmówił mimo tego że oficjalnie został poinformowany że sprawa zostanie zgłoszona na policje. Tak też zrobiliśmy, zeznania zostały złożone i czekamy co dalej. Na wszystko mamy dokumenty jak i umowę zadatku. Przestrzegam wszystkich przed takim nieuczciwym sprzedawcą i cwaniakiem. Stoi tam kilka audiczek więc uważajcie. PS. linka niestety nie wkleje ani screena bo ogłoszenie zniknęło zaraz po naszej wizycie, mam tylko wydruk papierowy, scan by był bardzo nieczytelny.
  10. Po 10 latach inwestowania i wpłacenia 60 tys składek, masz inwestycje na poziomie 79 tys? To sam sobie odpowiedz czy to się opłaca. To chyba jakiś żart że w ogóle zadajesz takie pytania. No chyba że traktujesz to jako ubezpieczenie, ale to i tak średnio na jeża. Lepiej wziąść porządne ubezpieczenie na życie powiedzmy ze składką 200 mies jeśli już chcesz być ubezpieczony i pozostałe 360 wrzucać w fundusze, jeśli przewidujesz regularne wpłaty to jakiś dobry stabilnego wzrostu i tyle, takie kombinowane produkty są żeby zrobić dobrze, ale firmie
  11. Ja 4 bilety na drugi mecz grupowy Polski Coś czuje ze to bedzie mecz o wszystko, hehe
  12. ktokolwiek

Spociki Łódzkie