Treść opublikowana przez ktokolwiek
-
Założenie maila firmowego
Mam pytanie, czy da radę w jakiś sposób założyć maila firmowego? Chodzi mi o adres [email protected] Nie chce przy tym kupować serwerów, domen w nazwa.pl, home.pl i innych itd. Da rade bez tego czy jest to koniecznością? Interesuje mnie tylko mail, pomóżcie Panowie jeśli oczywiście da rade pomóc
-
[ALL] Noclegi Wrocław weekend na walke Adamka ??
Wiem że pewnie kretyńskie pytanie ale może ktoś jednak pomoże. Zgapiliśmy się z chłopakami z zarezerwowaniem noclegu na najbliższy weekend i klops. Nic przez internet nie możemy znaleźć. Może ktoś dysponuje namiarami, albo sam dysponuje jakąś noclegownią dla 5 chłopa ? ) Będe wdzięczny za każdy namiar lub propozycję. Planujemy zostać od piątku do niedzieli. Udało się jednak cos znalezc, temat do kasacji
-
Spociki Łódzkie
Spoko, przyjmuje propozycje Na flaszke wystarczy Ale jak ktoś da więcej sie nie obraże, heh Gumowe jak gumowe, prawie niezniszczalne/ Materiałowe ze znaczkami S4 w ogóle nie używałem od zakupu 3 lata temu, leżały w szafie więc stan bardzo dobry. Najważniejsze że ktoś będzie miał oryginały S4 pod butami heh
-
Spociki Łódzkie
psztryknij jak wyglądają i rzuć cene czemu pogoniłeś paździocha W środe to zrobie jak sie nie znajdzie chętny do tej pory oczywiście. Sami rzucajcie ceny, heh, ja nie mam ciśnienia, po prostu zostały mi przypadkiem po sprzedaży, a wyrzucać szkoda przecież Siła wyższa, potrzebne mi było pilnie troche kasy.
-
Spociki Łódzkie
Siema ludziki Mam do sprzedania oryginalne dywaniki letnie do S4 B5 z mojej fury + oryginalne dywaniki gumowe zimowe też oczywiście z S4. Fure sprzedałem, a oba komplety mi zostały przypadkowo zupełnie (jeździłem na zamiennikach). Propozycje tutaj albo na PW. W Łodzi będe tylko w środe, następnie dopiero w poniedziałek. Ceny okazyjne oczywiście bo i tak już nie mam co z nimi zrobić. Pozdro PS. odbiór oczywiście osobisty bo nie chce mi się tego wysyłać
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
Na sprzedaż: http://allegro.pl/show_item.php?item=1756147868 Pytania raczej na telefon bo mam aktualnie słaby dostęp do internetu.
-
[ALL] UWAGA!! KOMIS OMEGA BYDGOSZCZ, CWANIAK I OSZUST!!
Na umowie są dane auta i to czego to dotyczy, nic więcej. To że bezwypadkowe jest w ogłoszeniu. Nie piszcie mi prosze że będzie ciężko o wygranie sprawy itd, bo to ja wiem ze sie będzie ciągneło, to już nasze zmartwienie niestety. Napisałem ten wątek tylko ku przestrodze.
-
[ALL] UWAGA!! KOMIS OMEGA BYDGOSZCZ, CWANIAK I OSZUST!!
Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników przed komisem Omega w Bydgoszczy ul, Łucka 1. Chronologia: Ojciec tydzień temu poszukując auta trafił tam w celu zakupu Volkswagena Polo (VIN-WVWZZZ6RZAY027034 6R12E4 -Przedni MAN-5G. Numer rejestracyjny 1915GGN kolor grafitowy- metalic), auto sprowadzone z Hiszpanii. W ogłoszeniu podane "pierwszy właściciel,serwisowany w ASO,bezwypadkowy,garażowany,przygotowany do rejestracji/opłacony". Po przyciśnięciu pracownika komisu oznajmił że miał małą stłuczkę parkingową i wymieniony był już w Polsce przedni zderzak. Staruszek tak się napalił na to autko że chciał je "zaklepać" i niestety dał się namówić na zadatek w wysokości 2 tys złotych (okres oczekiwania na dokumentację do rejestracji i opłaty ponad tydzień). Wczoraj w sobotę umówił się na godz 11 w ASO w Bydgoszczy na dokładne oględziny i jeśli wszystko będzie ok to oczywiście zakup. Pojechałem razem z nim tym razem. Po przybyciu na miejsce i wizycie w ASO co się okazało: malowane i szpachlowane maska, przednie nadkola i drzwi przednie zarówno kierowcy i pasażera, połamane wtyczki wielu przewodów w komorze silnika, część pozalepiana prymitywnie taśmą klejącą, sporo wgnieceń na wielu elementach w komorze silnika, nie działająca klimatyzacja, prawdopodobny brak poduszek. Generalnie auto po niezłym dzwonie i łatane u pana Mietka w garażu. Oczywiście rozmyśliliśmy się w związku z powyższym i poprosiliśmy o oddanie zadatku w związku z wprowadzeniem w błąd (w ogłoszeniu podane jaki bezwypadkowe, a okazało się wprost przeciwnie). Właściciel zaśmiał się w słuchawkę i odmówił mimo tego że oficjalnie został poinformowany że sprawa zostanie zgłoszona na policje. Tak też zrobiliśmy, zeznania zostały złożone i czekamy co dalej. Na wszystko mamy dokumenty jak i umowę zadatku. Przestrzegam wszystkich przed takim nieuczciwym sprzedawcą i cwaniakiem. Stoi tam kilka audiczek więc uważajcie. PS. linka niestety nie wkleje ani screena bo ogłoszenie zniknęło zaraz po naszej wizycie, mam tylko wydruk papierowy, scan by był bardzo nieczytelny.
-
Indywidualne ubezpieczenie Inwestycyjne - Warta
Po 10 latach inwestowania i wpłacenia 60 tys składek, masz inwestycje na poziomie 79 tys? To sam sobie odpowiedz czy to się opłaca. To chyba jakiś żart że w ogóle zadajesz takie pytania. No chyba że traktujesz to jako ubezpieczenie, ale to i tak średnio na jeża. Lepiej wziąść porządne ubezpieczenie na życie powiedzmy ze składką 200 mies jeśli już chcesz być ubezpieczony i pozostałe 360 wrzucać w fundusze, jeśli przewidujesz regularne wpłaty to jakiś dobry stabilnego wzrostu i tyle, takie kombinowane produkty są żeby zrobić dobrze, ale firmie
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
Ja 4 bilety na drugi mecz grupowy Polski Coś czuje ze to bedzie mecz o wszystko, hehe
-
Spociki Łódzkie
Ja nie dotre, jestem za***any w trzy d*py jeszcze po wczorajszym wieczorze i nocy
-
Spociki Łódzkie
Masz Kimi jeszcze, heh
-
Spociki Łódzkie
Z dedykacją dla Kimiego
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
Śliczna i te usta, mhm, prosimy o jakies akty
-
RS4 B5 Sedan
Klasa Ja też takie chce ! A tak poważnie to gratuluje samozaparcia i super autka, mam nadzieje że jeździ tak samo jak wygląda
-
Spociki Łódzkie
Czesc Iza Widze że ostro imprezujecie, hehe
-
[ALL] S4 b6 4,2 V8 opinie...
Temat rzeka, widac ze nie chciało Ci sie nic szukać na forum, poszukaj.. Masz pokrótce, jesli przymierzales sie do zakupu to może Ci sie odwicdzi http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606
-
Spociki Łódzkie
Ocho, widze że coś sie rozruszało Dziś za późno tu wlazłem, ale na następny postaram się być czujniejszy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
widziałem już dawno zapowiedź w kinie niby kosi ale jakoś boje się zrazić.. tak jak do dziś nie oglądałem Matrixa 2 i 3... Żałuj
-
Spociki Łódzkie
Siemanko, co tam słychać w wielkim świecie? Wróciłem z zaświatów, hehe
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Jak robisz też akty to nie krępuj sie, wrzucaj śmiało
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Pogrzebany" - super film, trzymający w napięciu, kto by pomyślał że można zrobić tak ciekawy film na 2 metrach kwadratowych i tylko z jednym aktorem Polecam w 100 %
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na Kliczke bedzie musial jeszcze troche poczekac. A czemu? Bo nikt Adamkowi jeszcze nie zaplaci za ta walke takich pieniedzy jakie on by chcial, nie ma jeszcze tak medialnego nazwiska na świecie, a Adamek za grosze sie bic nie bedzie bo zdaje sobie doskonale sprawe że to może być jego ostatnia dobra walka (jeśli przegra). Jeszcze troche Góral będzie musiał potłuc żeby wspiąć się na bokserskie podium z Kliczkami.
-
Siłownia
A ja pije, imprezuje, ćwicze i biegam i jest gitara
-
Strefa Śmiechu
Ja sie prawie posikałem ze śmiechu z polskimi napisami