Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ktokolwiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ktokolwiek

  1. Mam pytanie, czy da radę w jakiś sposób założyć maila firmowego? Chodzi mi o adres [email protected] Nie chce przy tym kupować serwerów, domen w nazwa.pl, home.pl i innych itd. Da rade bez tego czy jest to koniecznością? Interesuje mnie tylko mail, pomóżcie Panowie jeśli oczywiście da rade pomóc
  2. Wiem że pewnie kretyńskie pytanie ale może ktoś jednak pomoże. Zgapiliśmy się z chłopakami z zarezerwowaniem noclegu na najbliższy weekend i klops. Nic przez internet nie możemy znaleźć. Może ktoś dysponuje namiarami, albo sam dysponuje jakąś noclegownią dla 5 chłopa ? ) Będe wdzięczny za każdy namiar lub propozycję. Planujemy zostać od piątku do niedzieli. Udało się jednak cos znalezc, temat do kasacji
  3. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko, przyjmuje propozycje Na flaszke wystarczy Ale jak ktoś da więcej sie nie obraże, heh Gumowe jak gumowe, prawie niezniszczalne/ Materiałowe ze znaczkami S4 w ogóle nie używałem od zakupu 3 lata temu, leżały w szafie więc stan bardzo dobry. Najważniejsze że ktoś będzie miał oryginały S4 pod butami heh
  4. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    psztryknij jak wyglądają i rzuć cene czemu pogoniłeś paździocha W środe to zrobie jak sie nie znajdzie chętny do tej pory oczywiście. Sami rzucajcie ceny, heh, ja nie mam ciśnienia, po prostu zostały mi przypadkiem po sprzedaży, a wyrzucać szkoda przecież Siła wyższa, potrzebne mi było pilnie troche kasy.
  5. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema ludziki Mam do sprzedania oryginalne dywaniki letnie do S4 B5 z mojej fury + oryginalne dywaniki gumowe zimowe też oczywiście z S4. Fure sprzedałem, a oba komplety mi zostały przypadkowo zupełnie (jeździłem na zamiennikach). Propozycje tutaj albo na PW. W Łodzi będe tylko w środe, następnie dopiero w poniedziałek. Ceny okazyjne oczywiście bo i tak już nie mam co z nimi zrobić. Pozdro PS. odbiór oczywiście osobisty bo nie chce mi się tego wysyłać
  6. Na sprzedaż: http://allegro.pl/show_item.php?item=1756147868 Pytania raczej na telefon bo mam aktualnie słaby dostęp do internetu.
  7. Na umowie są dane auta i to czego to dotyczy, nic więcej. To że bezwypadkowe jest w ogłoszeniu. Nie piszcie mi prosze że będzie ciężko o wygranie sprawy itd, bo to ja wiem ze sie będzie ciągneło, to już nasze zmartwienie niestety. Napisałem ten wątek tylko ku przestrodze.
  8. Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników przed komisem Omega w Bydgoszczy ul, Łucka 1. Chronologia: Ojciec tydzień temu poszukując auta trafił tam w celu zakupu Volkswagena Polo (VIN-WVWZZZ6RZAY027034 6R12E4 -Przedni MAN-5G. Numer rejestracyjny 1915GGN kolor grafitowy- metalic), auto sprowadzone z Hiszpanii. W ogłoszeniu podane "pierwszy właściciel,serwisowany w ASO,bezwypadkowy,garażowany,przygotowany do rejestracji/opłacony". Po przyciśnięciu pracownika komisu oznajmił że miał małą stłuczkę parkingową i wymieniony był już w Polsce przedni zderzak. Staruszek tak się napalił na to autko że chciał je "zaklepać" i niestety dał się namówić na zadatek w wysokości 2 tys złotych (okres oczekiwania na dokumentację do rejestracji i opłaty ponad tydzień). Wczoraj w sobotę umówił się na godz 11 w ASO w Bydgoszczy na dokładne oględziny i jeśli wszystko będzie ok to oczywiście zakup. Pojechałem razem z nim tym razem. Po przybyciu na miejsce i wizycie w ASO co się okazało: malowane i szpachlowane maska, przednie nadkola i drzwi przednie zarówno kierowcy i pasażera, połamane wtyczki wielu przewodów w komorze silnika, część pozalepiana prymitywnie taśmą klejącą, sporo wgnieceń na wielu elementach w komorze silnika, nie działająca klimatyzacja, prawdopodobny brak poduszek. Generalnie auto po niezłym dzwonie i łatane u pana Mietka w garażu. Oczywiście rozmyśliliśmy się w związku z powyższym i poprosiliśmy o oddanie zadatku w związku z wprowadzeniem w błąd (w ogłoszeniu podane jaki bezwypadkowe, a okazało się wprost przeciwnie). Właściciel zaśmiał się w słuchawkę i odmówił mimo tego że oficjalnie został poinformowany że sprawa zostanie zgłoszona na policje. Tak też zrobiliśmy, zeznania zostały złożone i czekamy co dalej. Na wszystko mamy dokumenty jak i umowę zadatku. Przestrzegam wszystkich przed takim nieuczciwym sprzedawcą i cwaniakiem. Stoi tam kilka audiczek więc uważajcie. PS. linka niestety nie wkleje ani screena bo ogłoszenie zniknęło zaraz po naszej wizycie, mam tylko wydruk papierowy, scan by był bardzo nieczytelny.
  9. Po 10 latach inwestowania i wpłacenia 60 tys składek, masz inwestycje na poziomie 79 tys? To sam sobie odpowiedz czy to się opłaca. To chyba jakiś żart że w ogóle zadajesz takie pytania. No chyba że traktujesz to jako ubezpieczenie, ale to i tak średnio na jeża. Lepiej wziąść porządne ubezpieczenie na życie powiedzmy ze składką 200 mies jeśli już chcesz być ubezpieczony i pozostałe 360 wrzucać w fundusze, jeśli przewidujesz regularne wpłaty to jakiś dobry stabilnego wzrostu i tyle, takie kombinowane produkty są żeby zrobić dobrze, ale firmie
  10. Ja 4 bilety na drugi mecz grupowy Polski Coś czuje ze to bedzie mecz o wszystko, hehe
  11. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nie dotre, jestem za***any w trzy d*py jeszcze po wczorajszym wieczorze i nocy
  12. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Masz Kimi jeszcze, heh
  13. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z dedykacją dla Kimiego
  14. Klasa Ja też takie chce ! A tak poważnie to gratuluje samozaparcia i super autka, mam nadzieje że jeździ tak samo jak wygląda
  15. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czesc Iza Widze że ostro imprezujecie, hehe
  16. Temat rzeka, widac ze nie chciało Ci sie nic szukać na forum, poszukaj.. Masz pokrótce, jesli przymierzales sie do zakupu to może Ci sie odwicdzi http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606
  17. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ocho, widze że coś sie rozruszało Dziś za późno tu wlazłem, ale na następny postaram się być czujniejszy
  18. widziałem już dawno zapowiedź w kinie niby kosi ale jakoś boje się zrazić.. tak jak do dziś nie oglądałem Matrixa 2 i 3... Żałuj
  19. ktokolwiek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko, co tam słychać w wielkim świecie? Wróciłem z zaświatów, hehe
  20. Jak robisz też akty to nie krępuj sie, wrzucaj śmiało
  21. "Pogrzebany" - super film, trzymający w napięciu, kto by pomyślał że można zrobić tak ciekawy film na 2 metrach kwadratowych i tylko z jednym aktorem Polecam w 100 %
  22. Na Kliczke bedzie musial jeszcze troche poczekac. A czemu? Bo nikt Adamkowi jeszcze nie zaplaci za ta walke takich pieniedzy jakie on by chcial, nie ma jeszcze tak medialnego nazwiska na świecie, a Adamek za grosze sie bic nie bedzie bo zdaje sobie doskonale sprawe że to może być jego ostatnia dobra walka (jeśli przegra). Jeszcze troche Góral będzie musiał potłuc żeby wspiąć się na bokserskie podium z Kliczkami.
  23. A ja pije, imprezuje, ćwicze i biegam i jest gitara
  24. Ja sie prawie posikałem ze śmiechu z polskimi napisami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.