Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm? :rolleyes:

Opublikowano

Sprawdzałem dzisiaj maila i cisza. Ale to chyba dobry znak :wink4:

Opublikowano

mi się nie udało :/ ale kolega wygrał 2 bilety do Doniecka i 2 do Charkowa. Tobie się udało?

Opublikowano

"Twój wniosek biletowy na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany" :(

Opublikowano

ja też dostałem wiadomość:

"twój wniosek biletowy na ... nie został wylosowany" :thumbdown:

nikt z moich znajomych nie został wylosowany - to jakaś ściema jest :decayed: z tym losowaniem

Opublikowano

U mnie to samo. WCzoraj około 20ej dostałem kilkanaście takich maili... :gwizdanie: :thumbdown:

Ale jak ktoś wylosował to chętnie odkupię... :good::kox::good:

Opublikowano

Coś mi się wydaje że bilety wylosowały rodziny losujących :decayed: Ale słuchajcie tych biletów było mało do wylosowania, z tego co słyszałem, to 80% jak nie więcej wejściówek już przed losowaniem było podzielonych między działaczami, ludźmi którzy zajmują się tym wszystkim i firm sponsorujących :) Moja znajoma ma już zaklepany bilet u kolegi który jest wolontariuszem i pomaga przy czymś tam :decayed:

Opublikowano

No i tak pewnie to wygląda, że dostanie biletu graniczy z cudem bo już większość jest rozdysponowana. :disgust:

Opublikowano

Mi się udało, teraz kwestia skąd kase wziąć :kwasny:

Opublikowano

Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany. :wallbash::no:

Opublikowano

Mi się udało, teraz kwestia skąd kase wziąć :kwasny:

:good::brawo: Gdyby dalej nie było kasy to daj znać - pohandlujemy. :wink4::kox: Na jakie mecze wylosowałeś?
Opublikowano

Mi się udało

gratulacje :bicz3:
Opublikowano

Mi się udało, teraz kwestia skąd kase wziąć :kwasny:

przyznaj się, który to twój ojciec chrzestny :kox:

Lato?

Listkiewicz?

Opublikowano

Kręcina :polew:

Opublikowano

przyznaj się, który to twój ojciec chrzestny :kox:

Lato?

Listkiewicz?

Rydzyk :polew:

Opublikowano

ja wczoraj wieczorem też dostałem wiadomość odmowną ;(

Opublikowano

Mi się udało, teraz kwestia skąd kase wziąć :kwasny:

:good::brawo: Gdyby dalej nie było kasy to daj znać - pohandlujemy. :wink4::kox: Na jakie mecze wylosowałeś?

a jakie są?? :mysli::polew:

Opublikowano

Mi się udało, teraz kwestia skąd kase wziąć :kwasny:

:good::brawo: Gdyby dalej nie było kasy to daj znać - pohandlujemy. :wink4::kox: Na jakie mecze wylosowałeś?

a jakie są?? :mysli::polew:

eliminacyjne,ćwierćfinałowe,półfinałowe itd :wink4:
Opublikowano

mi sie udalo do poznania :tongue4:

:drunk:kolego mój :decayed:

A ja dostałem 4 odmowy z 4 kont-złodzieje poprostu.

Do prawdziwych kibiców trafia kilkanaście % biletów

reszta to działacze-pasibrzuchy,sportowcy,sponsorzy,Vip-y itd...

MOj kumpel był w Austrii na EURO 2008 na meczu z Chorwatami

bo jego żona jest siostrą cioteczną żony Zahorskiego u którego byli na weselu

i to on dał im kilka biletów na mecz z Chorwatami.

Skoro tylko taki Zahorski dysponuje iloma biletami to co można powiedzieć

o ilości biletów u innych graczy,trenerów,działaczy

I to tylko Polska-a Anglia,Hiszpania,Niemcy itd,itd

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.