Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Saritankian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no wiec zapłaciłem wg eurotaxu 4000 zł ale w urzedzie byłem 3 dni temu i dowiedziałem się ze teraz mam zapacic od zysku z wynikajacego z umowy czyli jak juz pisaem na umowie bylo 2000 sprzedalem za 4700 wiec podatek wg nich od 2700 zl a nie od zaplaty tego z eurotaxu bo moj zysk wynios 2700 haha niemoge banda zlodzieji (mam potwierdzenie wplaty za seicento na 4000 zl moge se nim .... podetrzec )[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________ps a co jak zapłace podatek te 18% od tych 700 mogą się doczepić?
  2. witam w maju zeszłego roku seicento dla mojej żonki kupiłem za 4 tyś a na umowie było 2 w urzędzie płaciłem podatek od 4 tyś bo takie mieli ceny w tej swojej książeczce żonie jednak nieodpowiadało auto i sprzedaliśmy je miesiąc później za 4,700 zł tyle też jest na umowie podobno należy zapłacić podatek jeśli samochód sprzedaje się przed upływem pół roku i tak też chciałem zrobić ale w urzędzie powiedziano mi że musze zapłacic od wartości samochodu z umów czyli różnicy 2700 zł a nie wg tego ile zapłaciłem w urzędzie ,nie ma dla nich znaczenia że płaciłem podatek kupna od 4000 tyś mimo że na umowie miałem 2 a teraz mam zapłacić od 2000 tyś z umowy czyli 2700 bo tyle wg nich zarobiłem co wy na to?
  3. Saritankian odpowiedział(a) na Saritankian temat w 1.9TDI
    dzięki za odpowiedź pozdrawiam wszystkich
  4. Saritankian opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam czy wie ktoś może czy w audiczkach A4 z silnikami AFN (96r) z automatyczną skrzynią biegów występowały pompy paliwa 11" czy 10" bardzo prosze o odpowiedz nie moge się doszukać pozdrawiam
  5. sorry za przestój ,zdecydowałem się właśnie na taki zestaw ALH+ASV+remap dzieki koledzy za pomoc pozdrawiam jak chcecie to po wszystkim moge wrzucić wylres tyte yno że to golf :gwizdanie:
  6. nie wiem nie znam się ale ciągle zastanawiam się czy dla mojej opcji 130 kuni nie wystarczą wtryski z ASV tańsze i ori miałbym za 300 zł + remap co radzicie ?
  7. dzięki za pomoc mam jescze jedno pytanie .czy sprzęgło i dwumas z AHL jest podobne do tego w AFN? w AFN miałem 162KM i 352Nm i śmiga do dziś na seryjnym ?
  8. wystarczy mi 120/130 koni więcej nie potrzebuje :gwizdanie: znam troszku temat ze zawsze brakuje mocy ale tu chodzi o to zeby sie autko dobrze zbierało i lepiej pracowało niekoniecznie ma zapier...ć chodzi tylko o koszta powiedzcie tylko czy wtryski 216 poprosu założyć bez strojenia i bedzie git czy konieczne jest strojenie zaraz po założeniu i czy będzie odczuwalna więkrza moc bez zmieniania mapy...pozdrawiam
  9. no manual ale straszny muł z tymi 90 koniami , zastanawiam się czy zaślepiać EGR-a jak u mnie w A4 czy zostawić nie chce mi się już tyle bawić auto jest rodzinne ...pytanie jescze czy moge założyć wtryski 216 na miejsce starych 185 a wystroić później czy zakładać przed hamowaniem?[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 15:22_________________________________________________ps. turbina wytrzyma te 130 kuni bez problemu?
  10. witam wszystkich klubowiczy posiadam rodzinnego golfa 1.9 Tdi z oznaczeniem ALH całe 90 KM w kombiku na vagu pokazuje mi że leje jeden wtrysk zamiast starych 185 chciałbym założyć 216 do tego mapa , ale bez grubszych przeróbek może kiedyś kolektor i cat ale puki co na fabrycznych gratach... moje pytanie brzmi czy na takim zestawie wypluje 130 KM czy nie bedzie sie grzał ? czy turbina Ahl jest taka sama co w AFN ? jak możecie coś doradzić to słucham
  11. w planach ale odległych k04 a wydech musi robić bo zeżarty chyba w 10 miejscach i chce to zrobić na początek i na przyszłość hałas nie przeszkadza bo miał wczesniej e30 na przelocie i sie przyzwyczaił ale to był motor wolnossący a na turbinie podobno musi być tam jakas pucha... ja sie nie znam
  12. witam serdecznie ,braciszek kupił a4 b5 1,8t 150 kucy i chce wywalic wszystko z wydechu ,czyli od kata po końcowy prosta rura 2,5 cala , chciałem zapytać was o porade bo naczytałem się już sporo i ile tematów tyle opini ,czy przelot 2,5 cala jw. niepogorszy osiągów i nie wpłynie negatywnie na silnik i turbine czy jednak jest bezpieczny i poleprzy osiągi audiczki?
  13. mo dobra zakłam że w miejsce tego blow offa tak? bo nie znam sie nic a nic auto mam dopiero 2 dzień i musze się jeszcze SPOOOORO nauczyć dieselki jakieś łatwiejsze :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 21:16_________________________________________________może być coś takiego? http://archiwumallegro.pl/oryginalny_zawor_upustowy_dv_18t_volkswagen_audi-1196488484.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.