Wakacje nad morzem - co polecacie

DareQ

Hej,

Szukam miejsca na letni wypoczynek nad polskim morzem w okolicach polwyspu helskiego, Władysławowa, Pucka, Jastrzebiej Góry.

Chetnie poznam opinie o miejscach gdzie warto sie nie wybrac (ale rowniez czego unikac). Bardzo mile widziane konkretne namiary na miejsca noclegowe, z wyzywieniem w przyzwoitych warunkach i cenach :)

Szukam miejsc sprawdzonych, godnych polecenia, gdzie byliscie sami lub ktos z Waszych znajomych.

Z gory dzieki za informacje :th:

Polecam bardzo spokojną miejscowość Pobierowo :)[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 20:05_________________________________________________już nie pamiętam namiaru ale byłem tam dwa razy w rożnych kwaterach ,bardzo polecam dla kogoś kto lubi spokój.

Potwierdzam bardzo fajne miejsce byłem w to lato i da się wypocząć i da się wybawić ale ceny :gwizdanie: w grecji porównywalne

troche bardziej na zachód okolice Ustki.. świetna kameralna miejscowość Poddąbie.. polecona Mi przez Zdenia..w zeszłe wakacje przetestowana.. i musze powiedzieć.. że napewno tam wróce :)

A ja polecam Jastrzębią Górę. Bardzo fajne miejsce, jest gdzie wyjść zabawić się, bardzo blisko jest na półwysep. Naprawdę warto odwiedzić.

Jak kolega nie lubi spokoju, to Mielno;) Deptak, atrakcje, dyskoteki, etc - tam zawsze jest co robić;) Powędkować w jeziorze też można...;)

Napisz do kolegi Macika http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/macius_1977-u9069.html , siedzi w temacie, więc może coś zaproponuje lub doradzi.

Sarbinowo :good: choć bardziej na zachód od półwyspu ale polecam byłem dwa razy

Mielno :kox:

potwierdzam :kox: :kox: :kox:

bajka i cocobongo :kox:

myśmy się tam nie spotkali czasem? :kox: te same kluby odwiedzamy widzę :decayed:

Mielno :kox:

potwierdzam :kox: :kox: :kox:

bajka i cocobongo :kox:

:kox: był jeszcze jeden klub, ale tam bylismy raz na miss mokrego podkoszulka :kox: :kox: :kox:

kolega widze wie co dobre :cool1:

Byłem tam w 2007r. sierpień :gwizdanie:

Dziekuje za wszystkie propozycje. Tym razem chcialbym uderzyc w rejony polwyspu helskiego bo Ustki, Mielna, Kolobrzegi sa juz odwiedzone :wink4:

Szukam raczej cichej i spokojnej okolicy bo gwaru i halasu w Krakowie mam pod dostatkiem :gwizdanie:

Ktos moze polecic jakies kwatery/pensjonaty?

Dzieki!

na Półwyspie byłem kiedyś bardzo dawno w Kuźnicy bodajże, bardzo spokojna miejscowość, jak ktoś tego na wakacjach potrzebuje :wink4:

kolega widze wie co dobre :cool1:

Byłem tam w 2007r. sierpień :gwizdanie:

ja byłem w 2005, 2006 i 2007 i zawsze był :kox: