Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje nad morzem - co polecacie


DareQ

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam Jastrzębią Górę. Bardzo fajne miejsce, jest gdzie wyjść zabawić się, bardzo blisko jest na półwysep. Naprawdę warto odwiedzić.

Potwierdzam, ale jeden minus TAM NIE MA PLAŻY . Lepiej w tamtych rejonach Chłapowo plaża jest ok, a i do Władysławowa nie daleko by się zabawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tych pensjonatach w których było skromnie ale przyjemnie i cisza.

http://www.fajnewczasy.pl/oferta,Wladyslawowo,pokoje_goscinne,16866.html

http://noclegi.nordi.pl/obiekt/946/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wczasy-damian.pl/

Bardzo przyjemne miejsce, niedrogo, blisko.

Potwierdzam, ale jeden minus TAM NIE MA PLAŻY

Plaża jest kolego, fakt, że nie jest ona jakoś strasznie duża jak np we Władysławowie czy Chałupach ale nie można naprawdę narzekać.

Jeżeli o mnie chodzi to jeśli miałbym jechać teraz nad morze to na 90% do Jastrzębiej Góry. Byłem wiele razy we Władysławowie i Chałupach i nie narzekałem, ale we Władysławowie trzeba szukać miejscówy blisko plaży bo mozna potem 30 min zasuwać z buta pomiędzy kwaterą a plażą. W Chałupach natomiast wszędzie jest blisko ale nie ma zbyt wielu rozrywek. Wiele dobrego słyszałem też o Kołobrzegu, Łebie i Ustce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mielnie jest jeszcze senso ktore w tym roku zrobilo furore oraz troll,tam nie da sie nudzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gorąco polecam Karwię, jedyna miejscowość gdzie można naprawdę odpocząć, 100 metrów do plaży, bez żadnych kamieni i bardzo czysta. Wszystkie pensjonaty w nowej części są bardzo fajne i w miarę cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurata to spokojna miejscowość na pół wyspie ,a jak będziesz miał ochotę się pobawić to jest blisko do Jastarni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temacik

Chciałbym wyskoczyć z 3 letnim dzieckiem nad polskie morze.

co polecacie ?

Chodzi mi o bardziej spokojne miejsca, z ciszą i blisko plaży

Coś typu Pobierowo, Niechorze lub inne.

Nie musi być z wyżywieniem - miło widziane tereny leśne, z jakimś sensownym obejściem, placem zabaw - i.t.p.

Możecie polecić jakieś konkretne sprawdzone przez siebie miejscówki z namiarami włącznie ?

Jak uważacie - czy pojechanie w ciemno może być związane z problematycznym znalezieniem miejsca na np. 10 dni czy raczej nie powinno być problemu i raczej powinienem coś znaleźć sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Dzwirzyno....miejscowość niewielka ale na brak rozrywek nie można narzekać....fajna plaża a kto chce znalezć spokój to znajdzie....blisko do kołobrzegu....w ciemno jechać nie radzę ale namiarów na kwatery niestety nie podam bo nie zapisywałem sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu bylem na sporadycznym wypadzie 3dni, ze slaska na weekend we Wladysławowie :) fajnie było (blisko do morza, plaza duza, zarcie super, Biedronka przepelniona ludzmi - zawsze niskie ceny:P , w tym roku jedziemy na tydzien do Mielna.... bo we Władku brakowalo nam imprez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielno i Pobierowo ;) polecam

Mielno jesli chodzi o dyskoteki typu senso, bajka, trol itd...

Pobierowo ogolnie jest ladne i spokojne ;)

ja wczoraj dzwonilem i znalazlem miejscowe w Pobierowie a jutro rano wyjezdzam

w sobote wracam i moge zdac relacje czy dobra miejscowa

druga sprawa jest taka ze nad polskie morze oplaca sie jezdzic tylko na pare dni maksymalnie poniewaz jesli wziac pod uwage np pobyt dwutygodniowy to taniej wychodzi: grecja, wlochy, hiszpania, egipt itdd...

ostatnio znalazlem all inclusive dominikane z niemieckiego biura hotel **** za 430euro ;) na 9 lub 13 dni ... juz nie pamietam ;P ale na nastepny dzien juz bylo 600 euro ;P

ogolnie tak juz robiac ot moge powiedziec ze z niemiec duzo taniej sie lata do 'cieplych krajow' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki termin tej dominikany?? Bo nie wiem czy wiesz ale teraz tam jest "zimno" i jest sezon huraganowy tak więc dlatego tak tanio :wink4:

Ja z żoną lece tam we wrześniu czyli praktycznie jeden z najgorętszych miesięcy i płacilismy 1.800 funtów a teraz ten hotel jest juz za 2.008 funtów. http://www.thomascook.com/holidays/customise.jsp?_requestid=161860

tak wiec wszystko zalezy od daty bo karaiby nie oznaczają, że jest tam ciągle super pogoda bo np. lecąc teraz wydasz 600 euro + ubezpieczenie (bez tego się tam nie ruszaj) i czasami 80% wakacji możesz oglądać deszcz i huragan :) wiadomo to tez przeżycie ale nie za to się płaci lecąc na karaiby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temacik

Chciałbym wyskoczyć z 3 letnim dzieckiem nad polskie morze.

co polecacie ?

Chodzi mi o bardziej spokojne miejsca, z ciszą i blisko plaży

Coś typu Pobierowo, Niechorze lub inne.

Nie musi być z wyżywieniem - miło widziane tereny leśne, z jakimś sensownym obejściem, placem zabaw - i.t.p.

Możecie polecić jakieś konkretne sprawdzone przez siebie miejscówki z namiarami włącznie ?

Jak uważacie - czy pojechanie w ciemno może być związane z problematycznym znalezieniem miejsca na np. 10 dni czy raczej nie powinno być problemu i raczej powinienem coś znaleźć sensownego

ŁEBA :) !! Piękna miejscowośc.. wokół sporo do zwiedzania - blisko Słowiński Park Narodowy i Rąbka - jedyne w Polsce ruchome wydmy.. Jak dla mnie super.

Jeśli chodzi o konkretną miejscówkę to polecam Willa Rafa na ul. Nadmorskiej. (bądź co kolwiek innego właśnie na Nadmorskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój z tą Łebą

ludzi nasrane do granic niemozliwosci

mam kilka miejsc nad Bałtykiem w których mozna odpocząc z dala od zgiełku

jak ktos chce znalesc cisze i spokój to podesle namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Władek jest najlepszy

Byłem w kilku innych miejscowościach i są bez porównania

Mam w planach do Mielna wyskoczyć bo nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Władek jest najlepszy

We Władysławowie byłem rok temu.. też miło wspominam :D A domek mieliśmy przy samym Kongo Bar. Miejscowość całkiem fajna, sporo atrakcji lecz i ludzi fulll..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na za***isty apartament w centrum Władka (2 poziomowe mieszkanie z lodowka, zmywarka, pralka, tv, kuchenka gazowa, 2 duze sypialnie i salon, pelna lazienka, parking strzeżony na pilota ) jakies 5 minut do głównej promenady....

a teraz w czerwcu byłem na weekend w ustroniu morskim i mam fajny hotelik za 40zł/ doba z lazienka pelna i wifi 200 m do morza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...