Treść opublikowana przez yarek7504
-
Spoty Katowice i okolice
siemka pany ....mała prośba...jakby ktoś wiedział o godnej uwagi b6 1.8T i dał znać to byłbym bardzo wdzięczny
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
Witam....nie czyśccie tylko lasera płytą czyszczącą bo nic nie daje a wręcz jeszcze gorzej u mnie się zrobiło...pomogło wyszarpanie RNS-A i wyczyszczenie ręczne(gdzieś jest na forum temat o czyszczeniu)
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
może być troszkę inny rozmiar rolki na którą nawija się linka niż rolka ori i już będzie różnica w prędkości otwierania...ja u siebie wymieniłem tylko linkę a ślimak został ori stary i zamykają się równiutko
-
Wymiana świec żarowych
witam...u mnie przyczyną zapowietrzania się były oringi na pompkach i lekko wybite gniazda pompek w głowicy...
-
Jak dostać się do pompki paliwa zamontowanej w baku?
-rozumiem że oparcie trzeba odkręcić-możesz opisać to bardziej szczegółowo??
-
Jak dostać się do pompki paliwa zamontowanej w baku?
Witam....szukałem na forum ale nie znalazłem nic co by mnie naprowadziło na pompkę paliwa.....w aucie wyszarpałem tylną kanapę,odkręciłem dwie okrągłe przykrywki które się pod nią znajdowały ale tam pompki ani śladu...dlatego prośba o wskazówki jak ktoś wie jak do niej się dostać...
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
szybę kolego demontujemy i odkładamy na bok....jak będziesz rozbierał to wiele pytań znajdzie odpowiedź....
-
Wymiana świec żarowych
ja oddałem dziś gadzinę do magica-mechanika....zobaczymy co u mnie zdiagnozuje...dam znać jak coś...pozdro
-
Wymiana świec żarowych
Witam....i ja się podepnę pod temat bo od tygodnia mam podobne objawy co kolega Paszczak.....warto by było wiedzieć jak sprawa się potoczyła dalej
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
sorry ale zupełnie nie mam pojęcia od kogo kupiłem bo trochę czasu minęło a jak sprawdzam na allegro to tej transakcji już nie ma....
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
bez wyciągnięcia ramki raczej na pewno tego nie wymienisz
-
Bagnet oleju i jego obudowa.
dokładnie jak kolega pisze...też kupiłem najpierw na allegro za 7 zeta a później podjechałem do ASO i tam ori 13 zł...różniły się o prawie centymetr długością i ten z allegro dość słabo siedział na miejscu...tego ori przy montażu musiałem puknąć gumowym młotkiem bo tak ciężko wchodził....
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
moja też jak na razie działa z tym że ja zostawiłem ori mechanizm ze ślimakiem a zmieniłem same linki....na tym z allegro po kilkunastu otwarciach linka spadła
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Prowadnica szyby -strona prawa 8E0 837 440 AM
-
Nie działa szyba od strony pasażera Audi A4 B6.Proszę o pomoc
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-linki-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szyby-fotostory-228991/
-
Polecane/Nie polecane hotele na wakacje
Witam...odświeżę temat bo szukam jakiegoś fajnego hotelu w Turcji(Alanya) lub Egipcie..interesuje mnie hotel blisko plaży i z fajnym basenem...w ubiegłym roku byłem w Turcji(alanya) w hotelu SARITAS który śmiało można polecić aczkolwiek ma pewne mankamenty....największym jest to że aby mieć leżaki przy basenie trzeba dość wcześnie wstać(ok.7 rano) i czekać do 8 aby można było je zarezerwować.....
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj ok. 16.15 czarna B6 w avancie(ramki klubowe) w Sosnowcu na ul. Grota-Roweckiego pod sklepem z art. elektronicznymi
-
Demontaz panelu drzwi - pomoc.
trzymają prawdopodobnie spinki łączące boczek z płatem drzwi....czasami trzeba szarpnąć aby puściły i wtedy mogą się urwać...do kupienia w ASO
-
[B6 AWX] Work in progress...
najgorsze że zrobisz te rysy a jak będziesz gonił autko to jakaś menda powie że całe auto rozbite i malowane....... ogólnie tylko współczuć bo człek wkłada serce i pasję a tu jakaś pijana k.... pójdzie i dla zabawy przed kolegami się popisze
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
u mnie już hula prawie 3 miesiące ...normalnie użytkuję i odpukać na razie nic się nie dzieje...
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Po wrzuceniu wstecznego - powinieneś mieć pojedynczy sygnał potwierdzający włączenie PDC. Dalsze pikanie to już albo sygnał z czujników albo sygnalizacja usterki (np. stały beep gdy z tyłu nie ma żadnej przeszkody). ...napisz coś więcej. Witam Przeprawszam, ze nie odpowiedzialem predzej na zadane pytanie, al przyjechala rodzinka z USA i brak bylo czasu na przegladanie Forum Ale do rzeczy , rzeczywiscie tak bylo jak napisales, krotki sygnal wlaczenia PDC i dalej sygnaly gdy zbizam sie tylem do przeszkody . Ale po zimie wymylem auto i zauwazylem ,ze ktos przetarl mi tylny zderzak ( chamstwo totalne , ze nie zostawil informacji ) m.innymi po prawym zewnetrznym sensorze, ale po myjce bylo wsio ok, lecz po kilkuminutowym postoju postoju odpalilem auto wlaczylem wsteczny i uslyszalem dlugi pisk - sygnal , i po chwili cisza. zatrzymalem sie auto na Parking i z powrotem na Wsteczny i cisza brak rakcji na wlaczenie wstecznego. Caly czas przez ok 2 m- cy wlaczam wsteczny - dlugi syglal i brak reakcji na jakiekolwiek przeszkody - cisza . Wlaczasz R - dlugi sygnal-brak krotkich sygnalow informujacych o przeszkodzie , ale tak jak pisalem wczesniej , ponowne wylaczenie i wlaczenie brak rekacji - cisza w glosniku. Przedwczoraj o dziwo wjezdzam do garazu i wsio dziala bez zastrzezen. BYc moze , ze problem lezy w tym przetartym sensorze -moze jest pekniety od srodka i zbiera wode ,ktora powoduje zwarcie ?,ale czy uszkodzenie spowoduje brak sekwencji wlaczenia -jest sygnal wylaczenie i ponowne wlaczenie brak sygnalu. Po wlaczeniu wstecznego swiatla sie zapalaja, WAG-iem nie sprawdzalem czy sa bledy . po niedzieli mam dostac WAG-a i wtedy sprawdze oraz opisze co i jak Ale teraz prosze o ewentualne wskazowki odnosnie dalszego postepowania . Ps p. Bartku mam jeszcze pare pytan odnosnie multironika ,ale to w innym watku pozdr witam...miałem podobne objawy w zimę (raz parktronic działał... raz nie) i myślałem że przyczyną był ostry mróz....pewnego razu padł na amen i VAG pokazał awarię głośniczka
-
Parktronic a radio
jest przy samej szybie w lewym boczku który niestety trza zdemontować ....tutaj masz demontaż boczka co prawda prawego ale zasada jest ta sama...http://a4-klub.pl/showthread.php?116339
-
Parktronic a radio
dokładnie...u mnie wyskoczyło info-przerwa w obwodzie lub zwarcie do masy przedniego głośnika .....ale z tego co czytam to kolega był u mechanika który czytał błędy
-
Parktronic a radio
witam....a u Ciebie dźwięk jest podawany na głośniki od radia?...bo ja mam ori parktronic przód-tył i do dźwięków ostrzegawczych są osobne głośniczki(koszt jednego w aso ok 72 zł )....możliwe że padł Ci po prostu głośniczek
-
[B6 AVB] Problem z podnoszeniem szyby przedniej kierowcy
W tym drugim zestawie co podałeś masz chyba jeszcze rolkę na którą nawija się linka to zwróć uwagę jak wygląda stara i jak coś to bierz ten zestaw z rolką