Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane/Nie polecane hotele na wakacje


Peterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako iż nie znalazłem tutaj podobnego tematu postanowiłem założyć temat, który mam nadzieje pomoże osobom znaleźć fajne miejsce do odpoczynku. Chciałbym żebyśmy tutaj wpisywali hotele polecane i nie polecane z danego kraju w których mieliśmy okazje być. W związku z tym iż wakacje w połowie może jeszcze pomożemy kilku osobom zdecydować się na wypoczynek. Proszę o opis hotelu, okolicy oraz informację czy wyjazd był organizowany z biura podróży czy indywidualnie. Wiadomo najlepiej jeszcze link do hotelu.

Jako autor tematu zacznę od siebie. Chciałbym polecić Wam hotel w Grecji na Krecie - miejscowość Agia Pelagia (25km od stolicy wysypy Heraklionu). Hotel nazywa się Sensimar Sea-Side. Wycieczka kupiona w biurze podróży Itaka - bardzo dobra organizacja - rezydentki bardzo pomocne.

hcom23126127b.jpg

Link do strony hotelu: www.seaside-hotel.gr

Jak widać na foto hotel położony na klifie - każdy pokój z widokiem na morze. Część pokoi posiada prywatne baseny - można się dogadać z recepcją o przydział takiego pokoju - oczywscie za odpowiednim bonusem ;)

Polecam ten hotel szczególnie osobom wybierającym się na wypoczynek bez dzieci z racji tego że hotel położony jest na kilku poziomach i poruszanie się z dzieckiem wózkiem graniczy z cudem. Baaaardzo dużo schodów.

W hotelu super jedzenie - baaardzo świeże to duży plusik. Pokoje bardzo zadbane o dobrym standardzie. Obsługa w pełni komunikatywna. Fajnie jest w hotelu wieczorem - panuje tam bardzo przyjazny klimat.

Minusem jest myślę plaża - choć dotarcie do plaży fajne, bo to zjazd windą w skale później 100 metrów piechotą i plaża, ale mała i żwirkowa. Płatne leżaki i parasole.

Okolica Agia Pelagia też jest fajna - można wypożyczyć samochód i pojeździć wzdłuż linii brzegowej np do Chanii a później krętymi dróżkami po górkach. Widoki miód. Wypożyczenia aut od około 40 euro za małe autka do np 110 euro Megane Cabrio 2006. Będąc tam polecam wycieczkę oczywiście na Santorini. Bardzo malownicza wysepka.

Ogólnie podobało mi się na Krecie i polecam ten region na wypad wakacyjny.

Dzięki za uwagę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...odświeżę temat bo szukam jakiegoś fajnego hotelu w Turcji(Alanya) lub Egipcie..interesuje mnie hotel blisko plaży i z fajnym basenem...w ubiegłym roku byłem w Turcji(alanya) w hotelu SARITAS który śmiało można polecić aczkolwiek ma pewne mankamenty....największym jest to że aby mieć leżaki przy basenie trzeba dość wcześnie wstać(ok.7 rano) i czekać do 8 aby można było je zarezerwować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...