Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yarek7504

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yarek7504

  1. jutro będę rozbierał ponownie drzwi(małe poprawki dzisiejszej pracy) więc się przyjrzę dokładnie gdzie są i czy w ogóle u mnie są te części...dam znać co i jak
  2. Witam...nie wiem czy to w czymś Ci pomoże ale dziś również wyciągałem ramkę szyby(wymieniałem linkę od podnoszenia/opuszczania szyby) ale takiej części nigdzie nie zauważyłem u siebie....u mnie wypadła jedynie blaszka do której pózniej przykręca się boczek(pod dekorem)....pozdrawiam
  3. witam...kolego ja zrobiłem tak że kupiłem wycieraczkę dłuższą niż powinna być ale żeby pasowało mocowanie do ramienia....następnie ściągnąłem krańcowe plastiki,przyciąłem na żądany wymiar,zamontowałem plastiki z powrotem(mowa o wycieraczce typu aero) i za 13 zeta wycieraczka hula aż miło
  4. a ja demontowałem fotel odkręcając 4 śruby mocujące szyny...4 minuty roboty a zdecydowanie ułatwia dojście do MK ....
  5. mnie też chyba kawałek plastiku wpadł ale nic się do tej pory nie wydarzyło
  6. u mnie rurkę podczas montażu musiałem puknąć lekko gumowym młotkiem bo nijak nie dała się wcisnąć na właściwe miejsce...a zamawiłeś w serwisie czy allegro bo różnica w cenie niewielka za to w jakości spora(wiem bo najpierw zamówiłem na allegro )
  7. potwierdzam że dolomit najlepszy tyle że ja bym dał większą frakcję...przynajmniej 10-40
  8. jeżeli będziesz chciał dać gruz to nie dawaj gruzu z cegieł...zlasuje się i będzie kupa
  9. a ja sobie kilka lat temu kupiłem denona....nacieszyłem się nim jakieś 5 miesięcy....potem się mały urodził i kino poszło........ na słuchawki
  10. zawsze można awaryjnie z dłuższej śruby uciąć łeb ....
  11. może u Ciebie wystarczy dopasować piloty ale u mnie elektryk chciał zrywać wykładzinę i dokopać się do modułu bo podobno tam jest problem
  12. witam...spróbuj może dospawać do tego kąska co został kawałek nowej szpilki ( jak nie masz warunków to może jakiś warsztat)....ewentualnie zeszlifować,nawiercić dziurę i nagwintować na nową szpilkę
  13. ...mam ten sam przypadek tyle że mam tylko jeden kluczyk.....byłem nawet u elektryka ale stwierdził że to robota na 3 dni bo moduł nie widzi sygnału z pilota...centralny działa bo kluczykiem otwieram i zamykam drzwi
  14. witam ponownie ....odświeżam temata bo mrozy minęły a parktronic dalej nie działa....i pytanie czy uszkodzenie np. jednego czujnika może powodować opisane przeze mnie wcześniej objawy ?
  15. Witam...u mnie również padł pilot w kluczyku i otwieram ręcznie...otwierając muszę mocno przekręcić kluczyk w lewą stronę ...w pewnym momencie czuć jak ciężej idzie i dopiero wtedy otwiera drzwi natomiast nie słychać żadnego kliknięcia i otwiera tylko drzwi kierowcy....zamykając wystarczy lekko przekręcić kluczyk w prawo i zamyka z kliknięciem wszystkie drzwi....
  16. czujniki umyłem wytarłem do sucha ale nic nie pomogło
  17. Witam....posiadam w swoim aucie parktronic przód-tył...ostatnio zauważyłem że wstawiając auto we wtorek do garażu(nieogrzewany w którym przy tych mrozach panuje minusowa temperatura) parktronic działał normalnie a po dwóch dobach wyjeżdżając już niestety nie działał...mianowicie po wbiciu wstecznego kontrolka na przycisku zaczęła mrugać i pojawił się ciągły dość głośny pisk....po ok pół godziny jazdy na parkingu zadziałał normalnie ale po postoju ok godziny znów echo ......potem powrót do domu i znów podobna sytuacja....pytanie czy ktoś miał podobny przypadek i czy możliwe że mróz i tu robi zamieszanie?
  18. Witam...może warto dolać do paliwa jakiś środek "antymrozowy" bo jak wiemy jakość paliwa na niektórych stacjach pozostawia wiele do życzenia...dla przykładu koledze w ML-u zamarzł filtr paliwa a w firmie w kilku ciężarówkach w zbiorniku zrobiła się kasza
  19. No jak u mnie amorek zamarzł to praktycznie w ogóle się nie dało jechać bo na każdej nierówności przód auta podskakiwał....
  20. witam...mnie kiedyś w golfie zamarzł przedni amortyzator....niestety nadawał się już tylko na złom ....
  21. Większość ludzi na forum poleca termostaty i czujniki temperatury tylko ori z ASO
  22. najlepiej maskę otworzyć i obserwować skąd te niepokojące dzwięki.....zatarte łożysko od klimy miałem kiedyś w volvo i pasek zaraz szlag trafił....
  23. Witam...również miałem problem telepania silnika podczas jazdy i na postoju...auto u 3 mechaników było..jeden wymienił poduszki...drugi wyczyścił instalację do pompek bo twierdził że przerywa pompka ...trzeci chciał pompkę wymieniać....silnikiem oczywiście dalej trzęsło...i wszystko ustało gdy postanowiłem zmienić stację paliw..po pierwszym tankowaniu na nowej stacji szarpanie ustało i od prawie 3 miesięcy spokój ....pewnie u Ciebie to nie paliwo ale napisałem to bo czasem błachostka może pomóc...pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.