Treść opublikowana przez yarek7504
-
Co to za część ?
jutro będę rozbierał ponownie drzwi(małe poprawki dzisiejszej pracy) więc się przyjrzę dokładnie gdzie są i czy w ogóle u mnie są te części...dam znać co i jak
-
Co to za część ?
Witam...nie wiem czy to w czymś Ci pomoże ale dziś również wyciągałem ramkę szyby(wymieniałem linkę od podnoszenia/opuszczania szyby) ale takiej części nigdzie nie zauważyłem u siebie....u mnie wypadła jedynie blaszka do której pózniej przykręca się boczek(pod dekorem)....pozdrawiam
-
[ALL B6] Ramie tylnej wycieraczki
witam...kolego ja zrobiłem tak że kupiłem wycieraczkę dłuższą niż powinna być ale żeby pasowało mocowanie do ramienia....następnie ściągnąłem krańcowe plastiki,przyciąłem na żądany wymiar,zamontowałem plastiki z powrotem(mowa o wycieraczce typu aero) i za 13 zeta wycieraczka hula aż miło
-
[ALL B6] Moduł komfortu
a ja demontowałem fotel odkręcając 4 śruby mocujące szyny...4 minuty roboty a zdecydowanie ułatwia dojście do MK ....
-
[B7 BPW] Bagnet, zlamana rurka(oslona)
mnie też chyba kawałek plastiku wpadł ale nic się do tej pory nie wydarzyło
-
[B7 BPW] Bagnet, zlamana rurka(oslona)
u mnie rurkę podczas montażu musiałem puknąć lekko gumowym młotkiem bo nijak nie dała się wcisnąć na właściwe miejsce...a zamawiłeś w serwisie czy allegro bo różnica w cenie niewielka za to w jakości spora(wiem bo najpierw zamówiłem na allegro )
-
Droga dojazdowa porada.
potwierdzam że dolomit najlepszy tyle że ja bym dał większą frakcję...przynajmniej 10-40
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
no to i ode mnie poszło
-
Droga dojazdowa porada.
jeżeli będziesz chciał dać gruz to nie dawaj gruzu z cegieł...zlasuje się i będzie kupa
-
Jakie kino kupić? Budżet 3000 zł
a ja sobie kilka lat temu kupiłem denona....nacieszyłem się nim jakieś 5 miesięcy....potem się mały urodził i kino poszło........ na słuchawki
-
[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!
zawsze można awaryjnie z dłuższej śruby uciąć łeb ....
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
może u Ciebie wystarczy dopasować piloty ale u mnie elektryk chciał zrywać wykładzinę i dokopać się do modułu bo podobno tam jest problem
-
[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!
witam...spróbuj może dospawać do tego kąska co został kawałek nowej szpilki ( jak nie masz warunków to może jakiś warsztat)....ewentualnie zeszlifować,nawiercić dziurę i nagwintować na nową szpilkę
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
...mam ten sam przypadek tyle że mam tylko jeden kluczyk.....byłem nawet u elektryka ale stwierdził że to robota na 3 dni bo moduł nie widzi sygnału z pilota...centralny działa bo kluczykiem otwieram i zamykam drzwi
-
[ALL B6/B7] Parktronic-czy mróz powoduje że raz działa a raz nie?
witam ponownie ....odświeżam temata bo mrozy minęły a parktronic dalej nie działa....i pytanie czy uszkodzenie np. jednego czujnika może powodować opisane przeze mnie wcześniej objawy ?
-
[ALL B7] Nie można otworzyć auta.
Witam...u mnie również padł pilot w kluczyku i otwieram ręcznie...otwierając muszę mocno przekręcić kluczyk w lewą stronę ...w pewnym momencie czuć jak ciężej idzie i dopiero wtedy otwiera drzwi natomiast nie słychać żadnego kliknięcia i otwiera tylko drzwi kierowcy....zamykając wystarczy lekko przekręcić kluczyk w prawo i zamyka z kliknięciem wszystkie drzwi....
-
[ALL B6/B7] Parktronic-czy mróz powoduje że raz działa a raz nie?
czujniki umyłem wytarłem do sucha ale nic nie pomogło
-
[ALL B6/B7] Parktronic-czy mróz powoduje że raz działa a raz nie?
Witam....posiadam w swoim aucie parktronic przód-tył...ostatnio zauważyłem że wstawiając auto we wtorek do garażu(nieogrzewany w którym przy tych mrozach panuje minusowa temperatura) parktronic działał normalnie a po dwóch dobach wyjeżdżając już niestety nie działał...mianowicie po wbiciu wstecznego kontrolka na przycisku zaczęła mrugać i pojawił się ciągły dość głośny pisk....po ok pół godziny jazdy na parkingu zadziałał normalnie ale po postoju ok godziny znów echo ......potem powrót do domu i znów podobna sytuacja....pytanie czy ktoś miał podobny przypadek i czy możliwe że mróz i tu robi zamieszanie?
-
[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.
Witam...może warto dolać do paliwa jakiś środek "antymrozowy" bo jak wiemy jakość paliwa na niektórych stacjach pozostawia wiele do życzenia...dla przykładu koledze w ML-u zamarzł filtr paliwa a w firmie w kilku ciężarówkach w zbiorniku zrobiła się kasza
-
[ALL B5] Zawieszenie przestało pracować
No jak u mnie amorek zamarzł to praktycznie w ogóle się nie dało jechać bo na każdej nierówności przód auta podskakiwał....
-
[ALL B5] Zawieszenie przestało pracować
witam...mnie kiedyś w golfie zamarzł przedni amortyzator....niestety nadawał się już tylko na złom ....
-
[B5 ADR] Czy to wina termostatu? Prośba o pomoc
Większość ludzi na forum poleca termostaty i czujniki temperatury tylko ori z ASO
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
szczerze
-
[B6 AWX] Jaki objaw zatarcia łożyska klimatyzacji ?
najlepiej maskę otworzyć i obserwować skąd te niepokojące dzwięki.....zatarte łożysko od klimy miałem kiedyś w volvo i pasek zaraz szlag trafił....
-
[B7 ASB] Problem z silnikiem, trzesie na postoju...proszę o pomoc
Witam...również miałem problem telepania silnika podczas jazdy i na postoju...auto u 3 mechaników było..jeden wymienił poduszki...drugi wyczyścił instalację do pompek bo twierdził że przerywa pompka ...trzeci chciał pompkę wymieniać....silnikiem oczywiście dalej trzęsło...i wszystko ustało gdy postanowiłem zmienić stację paliw..po pierwszym tankowaniu na nowej stacji szarpanie ustało i od prawie 3 miesięcy spokój ....pewnie u Ciebie to nie paliwo ale napisałem to bo czasem błachostka może pomóc...pozdrawiam