Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yarek7504

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yarek7504

  1. witam...nie wiem jak jest w A6 ale ja do mojej A4 kupiłem linkę ze ślimakiem ale wymieniłem samą linkę....jak coś to wymianę opisałem tutaj http://a4-klub.pl/showthread.php?228991-Wymiana-linki-w-mechani%BCmie-podnoszenia-przedniej-szyby%28fotostory%29
  2. Witam....grupa się tworzyła ale temat upadł....więcej szczegółów http://a4-klub.pl/showthread.php?228311-Grupowy-chiptuning-Katowice
  3. Witam:hi:...amortyzator gazowy model PR-1BV nr.części 8E0513033N
  4. witam...podejrzewam że to kontrolka ostrzegawcza o przekroczeniu ustawionej prędkości maksymalnej...u mnie w b7 to czerwone kółko a w środku KM/h
  5. yarek7504 odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4 B6
    sprawdziłem i ten nr co podałeś to nr dolnej listwy drzwi S4...tak że sorry za zamieszanie
  6. yarek7504 odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4 B6
    no ja podałem nr listwy ochronnej drzwi....
  7. yarek7504 odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4 B6
    Witam....8E0853963
  8. Witam....kumpel ma seicento przerobione na rajdówkę która przejechała kilkanaście rajdów i bez takiej płyty to na pierwszym OE-sie można by zbierać miskę w kawałkach....a jeśli chodzi o większe grzanie się silnika to nic takiego nie dało się zauważyć a silnik na rajdzie dostaje mocno w kość
  9. wybaczcie panowie ale muszę walnąć sobie główką w stół
  10. nie potrzebujesz partnerki?...żone mam na oddanie hihi... ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- ups.....chyba za późno napisałem ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- ups.....chyba za późno napisałem
  11. a gdzie tam....nie dali żadnych szans
  12. Ja i akjam specjalnie podjechalismy o 19.00 pod GoSport zeby "zgarnac" w razie potrzeby pod SCC kogos ale nie było nikogo wiec pojechalismy w nasze zimowe miejsce no mignął mi niebieski avant a za nim sedan,tylko że byłem po drugiej stronie parkingu....pojechałem za wami ale zanim dojechałem do rondka już was widać nie było to na ślepo zjechałem do podziemnego i to był ślepy strzał...ale co pozwiedzałem parking to moje ....
  13. Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo ...a teraz czytam że SCC ....cóż miałem pecha
  14. Jesteś ze śląska jak widzę, więc może to Ci pomoże http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=193728
  15. Witam...w moim aucie od momentu sprowadzenia go nie działa zamykanie i otwieranie z pilota(ręcznie centralny zamyka)....mam jeden kluczyk z tego auta i drugi z całkiem innego...dodam że chodzi o b7...jest fabryczny alarm...próba wgrania vagiem pilota nie przyniosła rezultatu...wchodząc w moduł komfortu potem w bloki pomiarowe tak jak na filmie na kanale 7 żadne wartości się nie zmieniają...ani naciskając przyciski w ori pilocie ani w tym drugim....czy można jakoś sprawdzić czy to wina modułu komfortu czy pilotów?
  16. Witam....usterka zdiagnozowana i naprawiona ...okazało się że padł przedni głośniczek...na szczęście vag to pokazał i obyło się bez wizyty u żadnego magika-mechanika a więc zostało trochę na
  17. ja się męczyłem prawie godzinę ....i wyszarpałem jakoś......dodam że miałem wyjmaki własnej roboty ale kształtu takiego jak kupiłeś....koledze julo23 też wyciągałem rns-a i też trzeba było kombinować z ustawieniem wyjmaków więc nie pozostało Ci chyba nic innego
  18. no to kształt odpowiedni....mogą być już trochę sfatygowane blaszki od radyjka....musisz trochę pokombinować(przerabiałem to u siebie)....najlepiej skupić się na jednej stronie a jak trochę się wysunie zająć się drugą stroną....ja u siebie musiałem na wyczucie wyginać wyjmaki tak żeby czuć opór i dało radę....
  19. kupiłeś wyjmaki takie jak na pierwszym czy na ostatnim zdjęciu ?
  20. Witam....wygłuszenie odrywałem już chyba z 5 razy i cały czas na oryginalnym kleju z powrotem montowałem....znaczy po oderwaniu po prostu dociskałem bez żadnego klejenia i trzymało tak że następnym razem trzeba było znów uważać co by nie potargać bo trzymało tak jak by wcale odrywane nie było...
  21. Dziś o 14.30 w Sosnowcu koło TIMKENA czarna b-piątka w avancie na blachach SMY.....pomrugane
  22. wszystko napisane napisane ....tyko że po spojrzeniu na datę nie dam rady w ten wtorek wpaść bo 17-tego mój młody ma 7 urodziny....ale pewno na przyszły zajrzę
  23. Witam pany ....gdzie teraz macie spoty bo jak się uda to wpadnę we wtorek tiko w pierwszym poście brak podania miejscówki
  24. do wieczora będę wiedział czy dam radę ....więc jak coś to się dopiszę....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.