Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leszczorek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zawsze można spr. 20 zł to nie aż takie koszty .dzięki za pomoc
  2. powiem tak zadna korozja się nie łapie na tych rysach ja posiadam auto rok i kupiłem go z takimi rysami więc ponad rok był porysowany i nic niezezarło.
  3. właśnie tego się obawiałem.
  4. witam.mam pytanie odnośnie rys na karoserii czy da się je jakoś zlikwidować lub trochę zacieniować? niektóre rysy są niestety głębokie. bo z tego co wiem to raczej polerką nie da rady pozbyć się wszystkiego(tych głębokich rys).czy jest jakaś opcja inna niż malowanie?pozdrawiam
  5. kolego tez mam diesla i tez przy gaszeniu chodzi buda i przy wlanczaniu tez ale tak mniej a z tego co słyszałem to tak jest w dieslach.jeździłem paroma dieslami i kazdy tak miał i w tym 3 takimi audi .więc nie ma sie czym przejmować
  6. aha dzieki za pomoc
  7. a ten dławik wymienić po czy przed wymianą?
  8. a jakieś jeszcze propozycje zakładów które się tym zajmują?
  9. a ile takie cos kosztuje?i nie wymieniaja odrazu tego przy wymianie klimy?
  10. dławik czyli ? bo nie bardzo rozumiem
  11. dzieki kolego obadam dzisiaj
  12. aż tak dużo?bo znalazłem na gruponie nabijanie ale tam najwiecej jest 300g i pozniej za kazde 100 doplata 16zl to juz lepiej chyba jechac normlanie do jakiś majstrów
  13. to pozycz od kogoś przepływke i sprawdz wtedy i podłącz pod kompa i usuń błędy bo bedą siedziały i bd robiły byki.
  14. witam. może mi ktoś powiedzieć ile wchodzi odczynnika do audicy?
  15. spr przeczyścić ta siatke od przepływki.ja też właśnie miałem ale troche innym problem bo jak jechałem i doszedłem do predkości 120 to tak jakby turbo odcieło i jak zgasiłeś i załaczyłeś od nowa ok.i od kolegi pozyczyłem przepływke i narazie jest ok.i on tak samo mial i przeczyścił tą siatke.teraz bd swoja czyścił i spowrotem ją wrzucę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.