Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JotAeN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam serdecznie mam do obchnięcia ori zderzak S4 przedni z kratkami pod halogeny kratką środkową spryskami i wszystkimi zaślepkami., kolor srebrny ale do malowania Są jacyś chętni
  2. mam podobny problem ale u mnie leją 3 sztuki zastanawiam się gdzie oddać do regeneracji bo używki to ciężko trafić w dobrym stanie Kwota 650zł za regeneracje trochę mnie przeraża bo chce oddać wszystkie 4
  3. jakiś rok temu przestała działać po remoncie silnika, jakieś huki i stuki były i przestała działać. Jak pracowałem w warszawie jeden gość mi do niej zaglądał. mówił ze nieduża robota (Ponoć opiłków niema w oleju) ale auto musiał bym na tydzien zostawić u niego. A ze ja jezdziłem nim do domu 400km w jedną stronę co tydzień to niebyło kiedy auta zostawić Teraz jeżdze już na miejscu ale w małym miasteczku i tu nikt raczej sie na regeneracji niezna (każdą pierdołe nienaprawiaja tylko odrazu odsyłają do regeneracji) Ja auto użytkuję codziennie i na przestuj ponad tydzień niemogę sobie pozwolić więc chyba lepiej kupić nową i podmienić w 1 dzień. No niewiem już sam
  4. Witam Mam pytanie czy do silników AWX była tylko jedna sprężarka od klimatyzacji? Mół by mi ktoś podać może nr takiej sprężarki albo innej co będzie pasować P&P?? Z góry dziękuję
  5. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitac panocki długo mni eniebyło i pewnie nikt niebędzie mnie pamiętał ;p ale mam pytanko Potrzebuję sprężarki klimy na chodzie i w dobrych piniądzach bo w mojej coś padło i zaden macher na mojej wsi (małe miasteczko) tego niezrobi a auto potrzebuję na codzień Jak sprawdzić jaka sprężarka klimy jest potrzebna bo wiem ze do AWX było ich parę Prosił bym o pomoc na PW albo tu Pozdrawiam
  6. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam panowie Co powiecie na taki bagażnik do autka?? Ktoś ma może taki albo jakiś inny do polecenia?? AGURI NAJCICHSZY BAGAZNIK RELINGI AUDI A4 B6 00-04 (3131395300) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Neonówka - rozmowa z Bogiem
  8. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dobra to teraz czekam na listwy i do roboty
  9. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak najłatwiej odkleić listwy z progów?? Macie jakieś patenty na ten zabieg?? No i czym najlepiej przykleić nowe polecacie jakąś specjalną taśmę??
  10. Witam Wsadziłem czerwone ledy w bagażnik i oto efekt (narazie tylko czerwien w bagaznik bez ledów w pozostałych lampkach) Widok ze środka bez flesza Widok ze środka z fleszem Widok z zewnątrz bez flesza Widok z zewnątrz z fleszem Poniżej zdjęcie przestrzeni nóg bez flesza z flesze
  11. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O kolego! Ostatnio miałem to samo i ten sam bok! Licz jeszcze zbiornik, ćwiartkę, dolne wachacze (bo jak cofło koło to na bank ugięte) U mnie dodatkowo poszedł zbiornik wspomagania i intercoler. U mnie dodatkowo przeciągnął mnie przez całą lewą stronę i wylądowałem jeszcze w rowie ale na szczęście w śniegu i bez strat po prawej stronie. U mnie na auto po wszystkim wskoczył zderzak od S-y i bixy na przód
  12. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można to fotoradary co foty walily, albo drony IDT z góry pstrykaly
  13. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska chce zmienić fotelik córeczce! Ma prawie 8 m-c i waży około 8 kg ale średnio mieści się w MaxiCosi. Fotelik mam z bazą w tym momencie. Nie mam isofix-u Co proponujecie.
  14. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry wszystkim
  15. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bajer 'How To Make A Mess' :: Making Audi's RS 4 Avant - Ultimate Paintball Duel - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.