Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stalowa osłona silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam zawieszenie s-line a jeżdżę dużo po drogach gdzie są duże koleiny i czasem łapie podwoziem.

Raz już wymienialem miskę kolejową i teraz znów mam małe pęknięcie.

Kolega powiedział mi żebym sobie założył stalowa osłonę bo on ma taka w leonie.

Szukałem trochę ale nigdzie nie znalazłem takiej osłony :(

Dlatego też postanowiłem was zapytać czy ktoś z was może coś takiego u sie montowal.

Jeśli tak to czy mógł bym liczyć na wasza pomoc w realizacji tego projektu?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego!

Ktoś może ma jakieś doświadczenia związane z tego typu zabezpieczeniami?

Warto w to inwestować czy może nic to nie daje?

Za wszelką pomoc dziękuję.

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Dzięki kolego!

Ktoś może ma jakieś doświadczenia związane z tego typu zabezpieczeniami?

Warto w to inwestować czy może nic to nie daje?

Za wszelką pomoc dziękuję.

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam to kolega Labiel coś takiego montował u siebie, zapytaj na PW jego to się dowiesz :naughty:

Opublikowano

ciekawe czy silnik się bardziej grzeje jak jest taka osłona ?

Opublikowano

Witam....kumpel ma seicento przerobione na rajdówkę która przejechała kilkanaście rajdów i bez takiej płyty to na pierwszym OE-sie można by zbierać miskę w kawałkach....a jeśli chodzi o większe grzanie się silnika to nic takiego nie dało się zauważyć a silnik na rajdzie dostaje mocno w kość

Opublikowano
ciekawe czy silnik się bardziej grzeje jak jest taka osłona ?

A co to za różnica czy masz plastikową czy aluminiową, czemu miałby się bardziej grzać :wink:

Opublikowano
ciekawe czy silnik się bardziej grzeje jak jest taka osłona ?

A co to za różnica czy masz plastikową czy aluminiową, czemu miałby się bardziej grzać :wink:

tez mi sie tak wydaje...

Opublikowano
  • Autor

A jak z montażem?

Da się to zamontować tak jak plastikową czy należy dołożyć jakieś dodatkowe mocowania?

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

A jak z montażem?

Da się to zamontować tak jak plastikową czy należy dołożyć jakieś dodatkowe mocowania?

Opublikowano

niewiem jak jest z ta konkretna do twojego modelu, ale jak kiedys pytalem sie o ta do b5 to byly śruby i chyba pasowalo wszystko w stare otwory, waga tej do b5 ok 7kg,

napisz do sprzedajacego i zapytaj wtedy bedziesz pewny co i jak a widac ze koles sie tym zajmuje....

Opublikowano
:shock3: 7kg to trochę waży, a już myślałem żeby też u siebie coś takiego wsadzić w przyszłości :kwasny:
Opublikowano

a zważ sobie normalna oslone, silnika i skrzyni :wink:

Opublikowano
  • Autor

7 kg to raczej nie będzie ważyć :P

Opublikowano

sam tworzyłem wątek na temat osłony ale pytałem o co innego ale podepnę sie tutaj i spytam... jak myślicie,lepsza będzie osłona oryginalna używka z allegro czy nowa metalowa?weźmy pod uwagę możliwość lekkiego obniżenia w przyszłości (-30)

Opublikowano

nawt niech bedzie roznicy 3-4 kilogramy.... myslisz ze bedzie to mialo jaki kolwiek wplyw na cokolwiek.....

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

sam tworzyłem wątek na temat osłony ale pytałem o co innego ale podepnę sie tutaj i spytam... jak myślicie,lepsza będzie osłona oryginalna używka z allegro czy nowa metalowa?weźmy pod uwagę możliwość lekkiego obniżenia w przyszłości (-30)
wejdz na battalion zobacz jak poobnizane sa auta i zapytaj kogokolwiek czy ma metalowa oslone.....i czy cos rozwalil..... no ale dla chcacego nic trudnego.... ja sam latam na -60 z ori oslona plastikowa i wszystko jest oki....
Opublikowano

Dzwoniłem do gościa, bardzo sympatyczny, wszystko fajnie wytłumaczył. Jeśli chodzi o wagę to bardziej mi chodziło o to czy to się utrzyma i nie pourywa. Na pewno nie o to że osiągi gorsze :grin: chociaż to zawsze parę kilo :kox: Kolega już raz rozpruł miskę ale mój stoi przy nim jak koza :wink: więc pewnie nie będzie miało to wpływu. Raczej myślałem aby założyć dla świętego spokoju bo zawsze coś się może przydarzyć.

Opublikowano

Panowie czy wam chodzi o osłonę silnika czy o jałową dyskusję,proponuję jedną wyprawę ze mną na ryby i kupicie takową osłonę bez żadnej zachęty z niczyjej strony.Osłona jest tańsza od przewodów klimatyzacji i wszystkiego co z tym związane nie mówiąc o reszcie.

Opublikowano
:facepalm: wlasnie taka wypowiedz jak twoja motywuje do kontynuowania jalowej dyskusji..... zes teraz zablysnal z ta klima....
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
:facepalm: wlasnie taka wypowiedz jak twoja motywuje do kontynuowania jalowej dyskusji..... zes teraz zablysnal z ta klima....

A i owszem caluśka prawda bez tej osłony właśnie złamałem przewód od klimatyzacji bo u mnie on wystaje trochę poniżej belki i każde większe koleiny jadąc na nasze kochane rybki powoduje ze haczę tym właśnie przewodem jako pierwszy kontakt z podłożem.

Opublikowano

Grunt to porządne zamocowanie tego, bo jak się np. naderwie to niezłego bajzlu może narobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.