Treść opublikowana przez yarek7504
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
pokrywa pod którą są pompowtyskiwacze
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
już nie chodzi o zaufanie do mechanika....chodzi o koszty....czy lepiej dokładać i brnąć w koszty czy sprzedać i wierzyć że trafi się coś lepszego[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 21:23_________________________________________________dodam że jest nowiuśkie turbo.......
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
Witam...mam bardzo poważny problem z silnikiem..mianowicie po zdemontowaniu pokrywy silnika okazało się że w silniku jest jeden wielki syf w postaci gęstej mazi która zawala pompowtryskiwacze(jeden prawdopodobnie już pada od tego), we wszystkich rowkach jest jakby smoła a cała pokrywa jest oblepiona nagarem...możliwe że przez to turbina nie dostaje odpowiedniego smarowania...raczej na pewno tak jest w całym silniku...mechaniki mówią że jedyną opcją jest rozebranie i czyszczenie całego silnika...pytanie czy warto to robić i czy po takim zabiegu jeszcze coś z tej motorowni będzie...dodam że na tą chwilę ciśnienie smarowania jest ok...prawdopodobnie ktoś przede mną długo nie wymieniał oleju i stąd problem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj ok.18.30 Julo na wylocie z Zawiercia w kierunku Dąbrowy Górniczej
-
[B7 BKE] Do jakiej mocy i gdzie na śląsku
dzięki kolego...uwierz mi że troszeczkę czytałem..pomyślałem tylko że może ktoś kto posiada ten sam motorek albo ma doświadczenie w tym temacie w szybszy i prostszy sposób mnie sprawę naświetli
-
[B7 BKE] Do jakiej mocy i gdzie na śląsku
Siemka panowie ...pytanie jak w temacie..posiadam silnik BKE 115 kM ...chciałbym go trochę wzmocnić ...do jakiej mocy można samym programem i gdzie to najlepiej zrobić na śląsku?....z gory dzięki za podpowiedzi
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ups...mogłem być ja... sorry ale traficca nie kojarzę
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
polecam Dzwirzyno....miejscowość niewielka ale na brak rozrywek nie można narzekać....fajna plaża a kto chce znalezć spokój to znajdzie....blisko do kołobrzegu....w ciemno jechać nie radzę ale namiarów na kwatery niestety nie podam bo nie zapisywałem sobie
-
Spoty Katowice i okolice
chopy........bym kiedyś do wos zajrzal.... teraz tylko SPOTY ZAWIERCIAŃSKIE.....
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
kobita wolny weekend mnie daje..... :gwizdanie:.....ale grupa ze śląska chyba mocna będzie
-
[ALL B7] W jaki sposób podłączyć telefon
sorry za OT....powiedziałbym coś koledze ale widać że u mnie inne rozwiązania są
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
rozumiem że autokar nie dowozi.... trza dojechać swoją niunią(albo kolegi)....
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
dzieci mają trochę taniej zlot joke ....taaaaa....dziadki pewnie dopłatę hihi
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja też kiedyś byłem pierwszy raz ale gdy się napiłem, wszyscy dziwnie na Mnie patrzyli, więc na kolejnych zlotach już nie tykałem alkoholu.. :gwizdanie: no cóż....każdy się bawi inaczej....a zlot to chyba rodzaj zabawy [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:37_________________________________________________ herbate i kawe :oklaski:....hihi
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja bedę pierwszy raz ...więc mówie że ja bedę.... :beer1:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
byle tylko obozów nie było...młodzi -starzy....nowi-klubowicze....pijący-abstynenci....wędkarze-zjadacze......... najważniejsza integracja
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
jakie picie... Na ryby tylko pójdziemy no taaaaaa.....tyle że rybka pływać ponoć lubi :gwizdanie:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
no dobra...to jak dobrze pójdzie to macie nowego kompana do picia na zlocie .....
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
siemka panowie....widzę że tu same stare bywalce ale może nowego też przygarniecie ....właśnie poszedł przelew na zaliczkę :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki za opinię...jestem jednak dopiero po wymiance oilu a czeka mnie jeszcze rozrząd więc jak te pare tysi pojeżdże to może tragedii nie będzie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
siemka panowie ...byłem na zmianie oleju i (kolega) mechanik powiedział że ten będzie najlepszy(nie wiem tylko czy dla niego czy dla mnie ).....jest to castrol edge a więcej info na zdjęciu... proszę o opinię bo nie wiem czy mam się na niego wk........ć
-
[B7 BPW] Czasami problem z odpaleniem
Podepnę się do tematu...mnie też zdarzyło się w ostatnim miesiącu ze 2 razy że musiałem rozrusznikiem pokręcić a jak zapalił to poszła widoczna chmurka dymu zza auta co normalnie nie dymi...dodam że komputer pokazał 2 świece żarowe do wymiany więc może to było powodem
-
[ALL] Pozostałości kleju po naklejkach-czym zmyć??
Dzięki panowie za rady....ślady po kleju to już historia...poszło benzyną a pożniej zmyte wodą z szamponem ...ale taki preparat do zmywania smoły to muszę sobie sprawić
-
[ALL] Pozostałości kleju po naklejkach-czym zmyć??
dzięki pany...jutro kupuję benzynkę i czyszczę..
-
[ALL] Pozostałości kleju po naklejkach-czym zmyć??
Dzięki kolego...będę szukał tego preparatu