Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagnet oleju i jego obudowa.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przy wymianie filtru paliwa , ułamał mi się bagnet ... a raczej ta plastykowa obudowa do której on wchodzi

t0m88g.jpg

...zdjąłem wiec calą rurkę i ja skleilem,. najpierw cyjanopanem , scisnalem dwie koncowki i odczekalem, a pozniej jeszcze naookolo tasma izolacyjna

20fdea8.jpg

I na koniec wsadzilem to cale na ten metal.... Jedyny minus to to, ze w srodku byla taka obwodka plastykowa i mi ona pekla i teraz jak chce wyjac bagnet to musze trzymac ta obudowe bo wychodzi razem z bagnetem....I pytanie, moge tak jezdzic ? Czy da sie dokupic ten plastyk i ile to kosztuje ? Bo jesli moge tak jezdzic to nie bede sie w koszty wpuszczal, bo pewnie takie gowienko ze 100 zl kosztuje./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B5 w serwisie płaciłem cos okolo 10zl, w intercarsie do B6 zamiennik 18zł, ale lepiej w serwisie lepiej pasuje bagnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można tak jeździć czy coś może być nie tak ?

I jaki jest numer czesci ? Bo na intercarsie jest do a4 ale wyglada inaczej nie moj, moj wyglada jak

038103663 prowadnica miarki oleju VW POLO GOLF BORA 1,9D 93-

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzic sie tak da, obserwuj czy nie pojawia sie tam olej, warto to wymienic bo koszt naprawde niewielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak zamierzam, jutro jeszcze jade olej wymienic i bede obserwowal...numer jakby ktos mi podal by bylo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RURKA PROWADNICA MIARKI OLEJU AUDI A3 A4 A6 1.9TDI (2372787966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bedzie dobre ? Bo z tego co widze w tabeli to tak, i wyglada identycznie jak moja .

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Ok znalalem jeszcze taniej:"http://allegro.pl/show_item.php?item=2403927033

:P Kupuje :P Dzieki panowie za numer czesci :)

---------- Post dopisany 23-06-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2012 at 19:20 ----------

Heh, kupilem dzis za 5 zl w sk;lepie motoryzacyjnym, smieszne pieniadze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć lepiej kup ori bo ten za 5 zł nie pasuje aż tak bardzo i lubi wyskakiwać podczas jazdy razem z bagnetem ori to koszt koło 20 zł a masz znowu na 10 lat z głowy (pęka od wysokiej temp. marne tworzywo) wiem bo przerabiałem to nie dalej jak w marcu br też kupiłem za 5 zł i musiałem silnik wycierać bo był cały w kropach po oleju, rurka wyskoczyła z tego metalowego mocowania, a poza tym bagnet nie pasował do niej i ciężko było założyć osłonę silnika przy dłuższej jeździ autostradowej to nawet i olej cały wywali :facepalm: akurat to w aso kosztuje śmieszne pieniądze a jak masz daleko to zawsze jest jeszcze sklep internetowy VW Gajos czy jakoś tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio w Wrocławiu do 1.9 AWX kumpel kupił ASO za 18 zł. Nie kupuj podróbek bo często różnią się długością i są trochę niechlujnie wykonane na wtryskarce u Pana Henia w stodole

Pozdrawiam

Jakub

dokładnie jak kolega pisze...też kupiłem najpierw na allegro za 7 zeta a później podjechałem do ASO i tam ori 13 zł...różniły się o prawie centymetr długością i ten z allegro dość słabo siedział na miejscu...tego ori przy montażu musiałem puknąć gumowym młotkiem bo tak ciężko wchodził....:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupie ori, bo sobie porownalem z ori ta "podrobke" i jest identyczny, zadnych niedroboek nie ma, siedzi ladni,e nie wyskakuje, bagnet nie wyskoczyl ani razu, dlugosc taka sama, zreszta jak ma bagnet wyskoczyc jak jeszcze obudowa silnika go trzyma ? |Moze jakbym byl kiedys blisko aso.. sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem kupiłem w pierwszym lepszym motoryzacyjnym za 12 zł i jest git, porównałem z tym złamanym i jest identyczny jedynie trochę kolor się różni ;) "a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to troche glupawe rozwiazanie, do takiego czegos dawac plastyk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też ułamał mi sie ten plastik.Kupiłem nowa s serwisie , zamontowałem ,ale teraz za każdym razem jak chce sprawdzic olej to zamiast bagnetu wychodzi wszystko,jest jakis sposób aby to zamontowac zeby nie wychodziło samo

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na moje pierwsze zdjecie, zoabcz gdzie jest ta dluzsza czesc ktora odchodzi od rurki, moze masz to po zlej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...