Treść opublikowana przez Cordii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez podjade:-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema :-) bedzie ktoś dziś ?
-
Polecam tkocz-elektro
Polecam z czystym sumieniem tkocz-elektro.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bede :-) Forum czy Arena ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak sie wyrobie to też dzis wpadne :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Cordi co tam słychać dalej śmigasz b6 B6 sprzedale ale jezdzi nim znajomy który je teraz mocno doinwestował :-) To czym teraz śmigasz Passat CC
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Cordi co tam słychać dalej śmigasz b6 B6 sprzedale ale jezdzi nim znajomy który je teraz mocno doinwestował :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema :-)
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Ty byłeś srebrna b6 w kombi ? Trzeba było podbić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Koło auta nie było właściciela to jak miałem podbić
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Chyba stałeś koło mnie na herkulesie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie czy felga 21"X10 ET46 nie bedzie obcierać o zwrotnice ?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
tzn za małe są ?? Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie Dla mnie też w b8 20" ginie, jeszcze mie widzialem 22" w b8. Do b6 jest idealnie 20"
-
Spalanie 1.9 TDI PD
wystrojony na 196 KM opona 225/30/20 spalanie w trasie 6,5L w miescie 9L
-
Problem z montażem Turbo CAH do AJM Pilne
Będzie przekrzywiona, najlepiej zespawać turbine z kolektorem ja u siebie mam takie rozwiązanie.
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Musze podjechać zobaczyć nowy nabytek :-)
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Witam a czym zabezpieczyc klosz lampy po polerce?
-
Przyceimnione Szybki
View image: szyby To nie jest lustro tylko jest delikatnie taka zielonkawa poświata, wyglada fajnie i wszystko widać. W słońcu szyby sie troche przyciemniaja a w nocy rozjaśniaja mam takie wrażenie.
-
Przyceimnione Szybki
z tego co widzę to podobnie mam, 21% ? A musi być chyba 70 Ja mam folie metalizowana, w nocy widać wszystko jasno, kumpel miał zwykła czarną i w nocy była masakra z widocznością.
-
Przyceimnione Szybki
u mnie przepuszczalność swiatła 21%
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczorak okolo 20:00 autostrada a1 szaty avant b5 SZO...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Szary avant b7 3.0tdi SM na A1 w strone Łodzi i potem w Czewie. Odrazu odechciało sie spać :-)
-
Kompresor klimatyzacji
Gdzie można zregenerować kompresor klimatyzacji, przepłukać caly układ. Jaki serwis polecacie do naprawy klimatyzacji?
-
Wydech z kwasówki do S4 B5
CTR tuning w zabrzu polecam.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Widziałem na Nysie pięknie się prezentuje :-)
-
Grupowy Chiptuning CTR
Trzeba dzwonić do Bartka i sie zapisywać.