Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cordii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cordii

  1. Siema :-) bedzie ktoś dziś ?
  2. Cordii opublikował(a) temat w Śląskie
    Polecam z czystym sumieniem tkocz-elektro.
  3. Bede :-) Forum czy Arena ?
  4. Jak sie wyrobie to też dzis wpadne :-)
  5. Siema Cordi co tam słychać dalej śmigasz b6 B6 sprzedale ale jezdzi nim znajomy który je teraz mocno doinwestował :-) To czym teraz śmigasz Passat CC
  6. Siema Cordi co tam słychać dalej śmigasz b6 B6 sprzedale ale jezdzi nim znajomy który je teraz mocno doinwestował :-)
  7. Ty byłeś srebrna b6 w kombi ? Trzeba było podbić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Koło auta nie było właściciela to jak miałem podbić
  8. Chyba stałeś koło mnie na herkulesie
  9. Panowie czy felga 21"X10 ET46 nie bedzie obcierać o zwrotnice ?
  10. tzn za małe są ?? Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie Dla mnie też w b8 20" ginie, jeszcze mie widzialem 22" w b8. Do b6 jest idealnie 20"
  11. Cordii odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    wystrojony na 196 KM opona 225/30/20 spalanie w trasie 6,5L w miescie 9L
  12. Będzie przekrzywiona, najlepiej zespawać turbine z kolektorem ja u siebie mam takie rozwiązanie.
  13. Musze podjechać zobaczyć nowy nabytek :-)
  14. Witam a czym zabezpieczyc klosz lampy po polerce?
  15. View image: szyby To nie jest lustro tylko jest delikatnie taka zielonkawa poświata, wyglada fajnie i wszystko widać. W słońcu szyby sie troche przyciemniaja a w nocy rozjaśniaja mam takie wrażenie.
  16. z tego co widzę to podobnie mam, 21% ? A musi być chyba 70 Ja mam folie metalizowana, w nocy widać wszystko jasno, kumpel miał zwykła czarną i w nocy była masakra z widocznością.
  17. u mnie przepuszczalność swiatła 21%
  18. wczorak okolo 20:00 autostrada a1 szaty avant b5 SZO...
  19. Szary avant b7 3.0tdi SM na A1 w strone Łodzi i potem w Czewie. Odrazu odechciało sie spać :-)
  20. Gdzie można zregenerować kompresor klimatyzacji, przepłukać caly układ. Jaki serwis polecacie do naprawy klimatyzacji?
  21. Cordii odpowiedział(a) na ORZE? temat w Audi A4 B5
    CTR tuning w zabrzu polecam.
  22. Widziałem na Nysie pięknie się prezentuje :-)
  23. Trzeba dzwonić do Bartka i sie zapisywać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.