Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Panowie mam problem, mianowicie od 2 dni auto praktycznie nie jezdzi. Odpalam po czym zaczyna sie dlawic i gasnie. Na kompie wyszedl blad mafa. Wymienilem przeplywomierz i nadal to samo z tym wyjatkiem ze nie wywala przeplywki. Dodam ze za pierwszym jak i drugim razem po odpieciu przeplywki auto nie gasnie ani sie nie dlawi, jedzie ale nie ma adekwatnej mocy. Zapomnialem dodac ze pojawia sie rowniez jeden blad p1120. Prosze o pomoc
  2. BizoOn opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Witam Panowie mam problem, mianowicie od 2 dni auto praktycznie nie jezdzi. Odpalam po czym zaczyna sie dlawic i gasnie. Na kompie wyszedl blad mafa. Wymienilem przeplywomierz i nadal to samo z tym wyjatkiem ze nie wywala przeplywki. Dodam ze za pierwszym jak i drugim razem po odpieciu przeplywki auto nie gasnie ani sie nie dlawi, jedzie ale nie ma adekwatnej mocy. Zapomnialem dodac ze pojawia sie rowniez jeden blad p1120. Prosze i pomoc
  3. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Pany działamy coś ??? Chyba że nie macie czasu
  4. Z nowych zmian, zimówki czarny mat wzor rs6 18 cali I kompletuję kompletny przelot Nie wiem po ile stoją
  5. Witam Proszę o sprawdzenie logów Silnik 2.5 TDI 180 PS AKE Quattro http://vaglog.pl/log_239074.html http://vaglog.pl/log_239075.html http://vaglog.pl/log_239076.html http://vaglog.pl/log_239077.html http://vaglog.pl/log_239078.html http://vaglog.pl/log_239080.html
  6. 20 Na Sprzedaż
  7. Siema. Któreś z kolei Jeździ się dobrze ale przy gwincie jak w moim przypadku i próbie spasowania tego robi się nie ciekawie.. Wrzucę kilka rzeczy na tylną kanapę i wszystko trze dlatego schodzę do 19" W tym momencie nie mam żadnych planów
  8. Audi A4 B6 Diesel 2.5 Quattro Sedan Przelot Gwint
  9. Ja Sami robiłem swapa. Jak masz wszystko to nic trudnego
  10. Jakoś do mnie nie przemawiają, przód jednolity się zrobił
  11. Pokaż foty
  12. Myślałem nad tym, ale brakło czasu. Chodzi mi po głowie przyciemnienie przednich lamp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.