Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafalw80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafalw80

  1. Jak w tytule Kupię zamek maski z czujnikiem otwarcia i przewodem aż do wtyczki,najlepiej z śrubami mocującymi do tego klamkę do otwierania maski . Włączniki świateł o numerze
  2. Sptubuje po nowym roku coś podzialac ,zobaczymy w jakim stanie są u mnie
  3. W jaki sposób czysciles?
  4. Wymieniłem wczoraj na te co kolega Muskel1 polecił ,nie byłem jeszcze żeby je odpowiednio ustawić ale już jest różnica kosmos Druga rzecz że stare to były prawdopodobnie jeszcze fabryczne Pozdrawiam
  5. Dobry wieczór wszystkim Trochę odkopie kotleta ale jaki polecieli byście żarnik D1S do A4B6 ? Rozpiętość cenowa sporą wymieniał będę pierwszy raz i nie bardzo się orientuje na co zwrócić uwagę przy wyborze Dzięki i pozdrawiam
  6. Miałem słaby reczny, brał bardzo wysoko. Wyjąłem popielniczka i okazało się że linki przy spuszczonym recznym są wręcz luźne, wscisnalem ten przycisk w otworzę, linki napiely się ale trochę za mocno, i teraz zastanawiam się jak je poluzowac żeby było dobrze
  7. Dzień dobry Panowie. Odkopie kotleta. Po regulacji ręcznego przy popielnice, nie mam praktycznie luzu na rączce od ręcznego i delikatnie mi reczny hamuje cały czas, jak to wyregulowac teraz żeby nie brał tak wcześnie? Pozdrawiam
  8. Witam Panowie który termostat do awx będzie lepszy na allegro są niby oryginały po 40 parę zł lub wahler w tej samej cenie? Czy polecacie jeszcze jakaś inna firmę? I drugie pytanie ile orientacyjnie wyleci płynu jak odkrece od razu kolanko od termostatu nie spuszczajac wcześniej płynu kranikiem? Z góry dziękuję za podpowiedzi
  9. rafalw80 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich, wyskoczył mi taki błąd, objaw, mimo pracy wentylatora z kratek nie wieje, dopiero podniesienie temperatury na panelu pomaga. Moje pytanie czy mogę doraźnie wymontowac ten silniczek i tak jeździć? I pytanie teoretyczne jakie jest jego zadanie w działanie całego układu? Dziękuję za odpowiedźi i pozdrawiam Zdemontowalem silniczek z klapek którymi steruję, pracuje on w pełnym zakresie bez zaciec, po zamontowaniu go na swoje miejsce pracuje skokami, ramiona od klap którymi steruję pracują dość ciężko, nie wiem czy tak ma być czy coś należało by wyczyścić/przesmarowac no jeśli tak to proszę o podpowiedź co
  10. Ok dzięki
  11. Słupek B, przykrecony pod napinaczem pasa
  12. Słupek po stronie kierowcy
  13. Dzień dobry Takie pytanie mam odnoście czujnika bocznego, mam u siebie w zamontowany o numerze 8E0959643, czy można zamontować taki z końcówką A lub B? Do a4 b6.
  14. rafalw80 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witam wszystkich, trochę odswieze kotleta, ale potrzebował bym pomocy kogoś z okolic Kościan,, leszno. Potrzebuję podłączyć auto pod vaga. Może ktoś z okolicy ma i może dosłownie poświęcić pięć minut to będę wdzięczny
  15. Witam, mam problem z nieswiecacym ksenon em. Napięcie do lamy dochodzi, żarowa sprawna(sprawdzałem w drugiej lampie). Moje podejrzenie to uszkodzona przetwornica, pytanie jak ja sprawdzić no i czy ewentualnie się ten element naprawia? Pozdrawiam Rafał
  16. Wczoraj na drodze między Puszczykowem a Mosina, zielona b5 PO... WV Pozdrawiam :-) Ja w czarnej b6 Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka
  17. Zauważyłem to samo u siebie. U sąsiada, któremu montowałem ten moduł również z tym, że włączają się dzienne gasną na chwilę, zapalają się ponownie i działają już cały czas. Ale taka sytuacja ma miejsce na wolnych obrotach kiedy załącza sie klimatyzacja i są skoki napięcia u mnie cała akcja dzieje się już na zgaszonym silniku i po drugim zgaszeniu się świateł więcej się nie zapalają na szczęście
  18. Witam.Panowie mam taki problem.Zamontowałem moduł ,przekaźnik,włącznik drl wszystko jak w pierwszym poście.Wszystko działa ale gdy ustawie włącznik drl na 0 i włączę światła to po wyłączeniu silnika i zgaszeniu świateł odpalają sie na około 5 sekund światła dzienne ,gasną i zapalają po chwili znowu na około 5 sekund.W czym może być problem ? Dodam że przez jakiś czas jeździłem z modułem podłączonym bez przekaźnika i włącznika drl i wtedy takiego efektu nie było . Pozdrawiam
  19. Witam .Mam moduł jak z pierwszego wątku z funkcja samostartu po odpaleniu silnika. Pytanie moje takie:czy muszę przy podłączaniu przekaźnika od włącznika od drl muszę również podpiąć plus po zapłonie ? Pytanie może trochę laickie ,ale z góry dzięki za odpowiedz Pozdro
  20. rafalw80 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jak sie uda cos zorganzowac to ja chetnie przyjade
  21. rafalw80 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie widzialem tego posta xd tak to moj
  22. rafalw80 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja odstawilem dzis bryke do blacharza wiec nie mam czym przyjecac :-( choc zapieral sie ze do piatku skonczy, zobaczymy
  23. Dzięki za podpowidź,jesli dobrze policzyłem i obezałem włacznik to powinna to byc ,patrząc od przodu włacznika druga blaszka w dolnej jego cześci,okaże sie jutro w czasie jazdy
  24. Witam,mam problem z włącznikiem świateł,a mianowicie,samoczynnie migaja halogeny przednie gdy mam właczone mijania,można w tym właczniku coś podgiąć aby problem ustąpił ? mam go na stole wiec gdyby ktoś przerabiał coś podobnego to bede wdzieczny . Aha numer włącznika to 8E0941531A Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.