Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

posio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie jest tak ze czujnik jest dobry(sprawdzałem na nowym orginalnym) i na liczniku w ogóle temperatura nie rośnie. Na vagu temperatura silnika pokazuje dobrze a jak wejdę na licznik to cały czas-100. Co może być przyczyną?
  2. Jak przyjedziesz ręką po bieżniku to będziesz czuł czy są po ząbkowane.
  3. Dzięki koledzy.
  4. A jak ściągnąć ten boczek na słupku B? On jest przykrecany czy zatrzaski.?
  5. Dołączam się. A mogę założyć 2 pompki z końcówką ar a dwie z końcówką ba?
  6. No właśnie nie było wystrzalu ale zaczęły air bag świecić.
  7. Witam. Gdzie znajduje się czujnik zderzeniowy boczny od kierowcy i jak go wymienić? Nie wiem czy to dobry dział, jak coś to proszę o przeniesienie.
  8. Ja mam też dystanse jakby kto potrzebował. 10mm grubości. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. Zależy jaka rodzina... :-P bo jak 2+5 to do audi się nie zmieści... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  10. No pewnie przegląd przechodzi zawsze bez problemu... :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. No a lampa ma homologację jakoś światła do jazdy dziennej.? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Jako dzienne i tak nie wolno ich używać... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  13. Za przejazdem kolejowym w prawo. Marcin, znam go dobrze i mu robi we wszystkich autach klimy. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. Egr

    posio odpowiedział(a) na efendi44 temat w 1.9TDI
    A ja mam pytanie. Czy jak zaslepie samo podciśnienie to efekt będzie taki sam..? Czy potrzebne są zaślepki.? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  15. Z tylu są takie normy. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.