-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie dałem rady, ale przymierzam się do odwiedzenia waszych facjat nie długo!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema wszytkim, dawno mnie tutaj nie było , jakieś zmiany zaszły?
-
Lakiernik Warszawa
Polecam Ernesta z Auto-Szaser http://www.asb.sos.pl/Kiedyś robiłem moją kochaną B5 i teraz X5 i jestem z niego bardzo zadowolony, chłopaki z klubu też do niego jeżdzą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po roku w końcu udało mi się zalogować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spotes git na Torwarze! Szkoda tylko że Oniak nie mógł zvagować auta Mam nadzieję że za tydzień przyniesie interfejs
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daleko byłem! Ostatnio brak czasu na cokolwiek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to za bałagan?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://bebzol.com/pl/zagadka-dnia-ile-widzisz-samochodow.51981.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety z przyczyn niezależnych muszę odwołać wyjazd. Mam zarezerwowany domek i tracę zaliczkę. Jak by ktoś chciał wyjechać w terminie od 23 do 30 Stycznia to termin się właśnie zwolnił. http://www.chalupkipodgiewontem.pl/domek_2.php
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie sprawdzali i się przyczepili o to.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Aydaho Jak by co to ja mam pompkę dla ciebie. Jest od jakiegoś volkswagena jeśli się nie mylę. Może ci podpasuję. A druga sprawa, to dziś wypieprzyłem z fury całą instalację webasto i jutro ją odsyłam. Po raz trzeci wysłali mi wadliwy piecyk twierdząc że były testowanie wcześniej i wszystko git. Kupowałem tutaj http://moto.allegro.pl/webasto-thermo-top-c-komplet-i2011189322.html Więc chyba z tymi używanymi zestawami na allegro nie jest za halo. Po trzecie dziś też zainstalowałem nowiutki zestaw analogowy ebersprachera za niewielkie pieniądze. Do tego dołożyłem sobie moduł GSM. I w końcu działa wszystko tak jak powinno.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawzajem Dziadku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Makaron a Ty co tu się mądrzysz..przecież nawet nie wiesz o czym mu tu gadolimy po 2 nawet audi nie masz..więc powinieneś dostać bana Zamiast gadać tyle i opierniczać się, to byś lepiej pomógł w moim wątku. Sterowanie załączania się piecyka Iphonem (sms lub aplikacją) wychodziłoby wygodniej niż jakimś pilotem schowanym pod kierownicą P.S. W tym klubie Mazdy to takie rezacze że głowa boli. Wszyscy najmądrzejsi i zero konkretów.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Przewód od czerpaka do pompki musi być grubszy, bo zasysa paliwo i tworzy się podciśnienie, nie może się uginać. W drugą stronę jest na odwrót więc mniejszy problem. Zazwyczaj zestawy są tak sprzedawane,
Italiano
Klubowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta