Treść opublikowana przez zib0l
-
[ALL] Odkręcone koło pasowe help me
Witam:) Jesli mozna podepne sie pod temat, bo taka sama sytuacja - kolo pasowe wylecialo, tzn wisi, opiera sie na wale i wiatraku klimy, paski pospadały z klimy i alternatora, jakim cudem 4 sruby sie urwaly? czy czasem tam niema jakies gumy drgan w afn? nowe kolo koszt 300zl. Jak sie zabrac do wymiany kiepski dostep. Prosze o wskazowki... pozdrawiam...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przy realu to ja , stałeś w tym samym rzędzie jako pierwszy ? ramka z przodu+czarne lampy ? Zgadza sie;-) Jak A6 koło 18 to mój.. Zgadza sie;-)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dwa srebne audi na ramkach widziane w Tychach, jedne przy realu. Drugi avant na dąbrowskiego kolo poczty, pzdr
-
Ściąganie auta podczas hamowania na mokrej nawierzchni.
Jeśli to byłyby tuleje to nie powinno ściągać też na suchym? Może to i tuleje bo jest takie bujnięcie budą. Dziwne, że na suchym jest wszystko ok.Tez miałem odczucia ze na sucho ok, ale podvzas deszczu masakra tak sciagalo strach bylo wyprzedzac, auto sciagalo, po wymianie tuleji belki na lemforder problem znikl
-
Ściąganie auta podczas hamowania na mokrej nawierzchni.
Tuleje tylnej belki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak co rok zaopatruje sie w Motul u Marcina z filterkami mann, knecht, szybko sprawnie, polecam, zawsze doradzi a przesylka blyskawiczna
-
Mody w AFN - ciągłe problemy z turbo
Wesz82 nie chcesz nie wierz, zero problemow na brd i tyle poszukaj jakiegos posta na forum kogos z brd ze pisze ze mu lopatki przycinaja sie, jakos nie widze a smigam na tym turbo juz troche czasu
-
Mody w AFN - ciągłe problemy z turbo
Wesz82 wiem, sam mialem ciagle problemy z turbo afn, turbina byla czyszczona, pol miesiecy spokoj i znow a auto przeganialem i chcialem wrzucic wieksze turbo i padl wybor na brd z tego wzgledu ze na niej mozesz smigac wolno szybko i nie ma problemow z zacinajacymi sie lopatkami
-
Mody w AFN - ciągłe problemy z turbo
Kolego ja do swojego dalem brd mozesz zobaczyc w moim podpisie, nic sie nie dzieje jak przy turbo afn czy awx ciagne notlify
-
AFN+ half series by zib0l
Witam, dawno nic nie pisalem heh, do autka wpadlo nowe sprzeglo Z dwumasem awx, bo stary dumas juz po malu byl odczuwalny, nowy olej Motul 5w40 xcess, filtry mana od dzika
-
Miga ostrzegawczy w nawiasie wykrzyknik
przepraszam ze tak pozno odpisuje, nie bylo mnie, probleme byl "Stan płynu hamulcowego" po uzupelnieniu probelm znikł pozdrawiam
-
Miga ostrzegawczy w nawiasie wykrzyknik
Witam, mam problem od tygodnia, jak rusze gwałtownie to zapala sie kontrolka czrwona i trzy razy pika, a jak jezdze normalnie spokojnie, bez szybszego przyspieszania to sie nie zapala, auto caly czas normalnie jedzie i hamuje Ps. Przypomnialo mi sie tez ze raz po jezdzie jak wysiadlem czulem smrod z prawego kola tyl, moze reczny sie zawiesil ale dziala i nie swieci sie kontrolka recznego, vaga podepne jak wroce z pracy, moze ktos ma pomysl co sie dzieje
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Ma ktos namiar tel do davidoff82 ?
-
Prośba o analizę logów dynamicznych afn
kolor lakieru zobacz na naklejce przy kole zapasowym......
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj ciemne b6 na ramkach na wylocie z Ledzin w strone fiata o 16:45
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Pasuja, ja mam takie pawelobr
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
mijalem dzis czerwone b5 avant w Tychach na ramkach klubowych ok. 13:00, jechales z urbanowic na dwupasmówke fiatowską, pozdro
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś B6 St na ramkach, czarny grill 0000 o 14:30 kierunek Katowice, Pozdro dla kolegi. Ps. Nie za szybko na 70ce heh?
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
Nie bierz 6000k bo świecą na niebiesko, jak koledzy piszą bierz 4300k, pzdr
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Widziana ciemna b5 SO... avant o 15:30, na ramkach, szybki czarne, jechalem do ronda na powstańców ze zjazdu s1, pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
Multis mozesz podrzucic na pw nr tel. jak bede na Tychach to zadzwonie i podjade PS. bylem kiedys na H u jednego forumowiczaa przy merino ( wyjechal do niemiec , moze juz wrocil) pzdr
-
Spoty Katowice i okolice
batex to wiedzialem, na targu w budynku fso, to jak cos to do Multisa podjade, na ktorym os mieszkasz:>?
-
Spoty Katowice i okolice
Koledzy gdzie mozna wystroic cb w Tycach? kiedys mi stroili przy stacji kolo gieldy kwiatowej(chyba juz ich tam niema), pzdr
-
ktora lustrzanka
Witam:) Od wczoraj stałem się posiadaczem Canon 700D docelowo narazie z obiektywem co był w zestawie 18-55 is stm ale zmienię później na 18-135, babka w fotojokerze tez proponowała Sigma za 1500zl. Dodatkowo po zakupie firma Canon zwraci mi 200zl za tzw. cashback za zakup aparatu:), dostałem tez fotoksiazke o wartości 135zl, wpadła tez karta 32gb i futerał. Teraz trzeba będzie się nauczyć obsługi Dziękuję wszystkim za rady i propozycje, pozdrawiam
- schemat pociśnienia AFN 1,9TDI