-
Adr3k obserwuje zawartość A4B5 AVG maksymalnie 2,5tys obrotów
-
A4B5 AVG maksymalnie 2,5tys obrotów
Witam serdecznie , mam taką przypadłość po każdym odpaleniu maksymalne obroty to ok 2500 pp przegazówce wszystko ok aż do następnego zgaszenia i tak w kólko.Powiedzcie mi gdzie szukać przyczyny akurat mam rozebrane autko do rozrządu. Błędów nie ma. Pozdrawiam i dziękuję
-
[A4B5] AJM długo odpala po wymianie pompy vacum
Witam jak w temacie, wymieniałem pompę VACUM z luka na Boscha bo ciekła, ale problem jest taki że długo kręci zanim odpali czy to może być spowodowane zaworem zwrotnym w pompie czy szukać czegoś innego jak to sprawdzić. Mam zestaw naprawczy ale nie chcę jej rozkręcać bo może ciec później ew wstawić zaworek zwrotny na zasilaniu? Proszę o radę. Dziękuję
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Witam mam podobną przypadłość A4 b5 Ahu, ciężko odpala czy ciepły czy zimny. Kąt wczoraj ustawiłem na 51 i dawkę startową jest trochę lepiej ale jak wypnę czujnik temperatury to jest idealnie. Czy wymieniać czujnik jakie bloki sprawdzić ew
-
[A4B5] Ajm 2000r wymiana sprzęgła a dwumasa
Spoko czy taki zestaw będzie ok, chodzi mi o milimetry bo są 2. 22mm i 24mm , bo zamówię i dopiero rozbiorę autko http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7480623223
-
[A4B5] Ajm 2000r wymiana sprzęgła a dwumasa
Witam wszystkich, mam problemik że sprzęgłem zaczyna się uślizgiwać na 4 i 5 biegu, chciałbym wymienić sam docisk i tarczę a dwumasę zostawić że względu na koszta. Dwumasa nie szarpie, nie hałasuje. Teraz pytanie czy tak można zostawić dwumasę ew zmieniać na sztywne koło "ew jakie p&p podpasuje" Pozdrawiam i czekam na propozycje
-
A4B5 Ajm sterownik poduszek
Witam jak w temacie mam problem z poduszkami, ikonka zapaliła się jak akumulator padł. Błędy na zdjęciu Czy sterownik padł. Z góry dziękuję za pomoc
-
[B5 AJM] Wężyki podciśnienienia jakie fi
Spoko kupię po 2 metry Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Wężyki podciśnienienia jakie fi
Witam jak w temacie jakie średnice są tam bo planuje wymienić wszystkie lub większość 3 mm chyba i 6 ale proszę o pomoc Pozdrawiam i dziękuję Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka mam pytanko, mam problemik z podciśnieniem w ajm może ktoś wie jakie średnice tam są 6mm/4mm chcę kupić i dopiero zabrać się za wymianę wszystkich Pozdrawiam Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hejka mam pytanko, mam problemik z podciśnieniem w ajm może ktoś wie jakie średnice tam są 6mm/4mm chcę kupić i dopiero zabrać się za wymianę wszystkich Pozdrawiam Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cześć wszystkim mam pytanko czy nie ma ktoś odpłatnie pożyczyć bagażnika dachowego do avancika na 1 tydzień okazuje się ze avancik nie taki duży :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Brak ładowania 11,7v na ciepłym ....
Witam wymieniłem regulator ze szczotkami ori 130pln bosch napięcie jest teraz 13,6V raczejjest ok lecz martwią mnie dość duże rowki na ślizgach Czy same slizgi da się wymienić czy szkoda zachodu gdyż używke mozna kupić za 100-200 pln Pozdrawiam
-
Brak ładowania 11,7v na ciepłym ....
Witam jak w temacie mam brak ładowania po przejechaniu paru km, na zimnym mam 14,7 po 2 min 11,7v zero informacji o braku ładowania na fisie, tylko na zegarku pokazuje i na mierniku też 11,7 Co moze być przyczyną , szczotki Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
ja dokonałem wyboru Aeolus STEERINGACE AU01 225/45R17 91 W za 1k pln + ubezpieczenie 1 rok gratis moge po krawężnikach jeździć napisze jak zamontuje jak się sprawuja pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
niewiem czy nie dołozyć i np coś takiego ale to juz grubo przekracza budżet 4x 225/45R17 Uniroyal RainSport 3 NIEMCY 2014 RANT (4038600141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nawet żona mnie wyzywa żeby chinoli nie kupować echh to chyba coś w tych pieniążkach ew jakies sugestie czy naprawdę warto taka oponke czy nie patrzeć na ilość kupujacych ciężki wybór na moich barkach pozdrawiam
Adr3k
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta