Treść opublikowana przez KIKO80
-
Pytanie odnośnie termostatu
jak ci temp trzymal to po jaki ...go wymieniał.
-
Grzechocze przy ruszaniu
pierwsze co to oslony przegubow jak pękła to przyczyna juz jest.
-
łożyska wyją [czyli ciąg dalszy napraw]
Zapanowala cisza?
-
Dębica Frigo 2,czy ktoś na takich jezdzi?
Polecam sam śmigam na 15
-
piszczące , skrzypiące wycieraczki na szybie przedniej
odtluszczałem ludwikiem i pomogło
-
AWX pokrywa zaworów
masz podany nr pokrywy ,najlepiej sprawdz czy na twojej widnieje taki sam i po problemie.pozdrawiam
-
Komis "używane połczyńska"
oj tam zaraz zlom
-
Co sądzicie o takim gadzecie.
swieta już blisko.
-
Potrzebuje info o bazarach w Tuszynie, Głuszynie itd ?
tuszyn tam kupisz z wtorku na srode jest nocny od 23 reszte dni moge sie dowiedziec bo kolega tam stoi.pozdro
-
Potrzebuje info o bazarach w Tuszynie, Głuszynie itd ?
Głuchów dwa dni poniedzialek i piatek tak od 5 rano tuszyn jest z wtorku na srode w nocy od 23 niedziela,sobota od rana moglo sie cos zmienic Ptak Rzgow poniedzialek PIATEK napewno od 7 sobota niedziela od 9 do14
-
Gdybym miał zniszczyć auto swojemu wrogowi to:
odstraszacz na dziki jak to usunac wy***ali mi to w lokalu nie zycze tego nikomu.taka jest konkurencja
-
[ALL] z czystaj ciekawości opinie1,9Tdi pompowtryski
400 tysi pompki ok tylko dol poleciał
-
Spociki Łódzkie
Kolega dostal 300pl mandatu i tyle tak byla lipa.
-
Wakacje w Chorwacji
Witam w ktore miejsce jedziecie.Makarska?
-
BUŁGARIA - Wczasy proszę o informacje
jedz przez Serbie nie Rumunie .Jechalem przez Rumunie masakra ale zawsze cos wiecej widzialem.policja spoko wytlumaczy droge ,bylem w sozopolu.ogolnie polecam chorwacje mam zamiar tam jechac kolejny raz ,moze za 2 tygodnie.pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
powinienem byc na M1 pozdrawiam i dzięki za wiadomość
-
Spociki Łódzkie
siema to o ktorej sie zaczyna impreza.
-
kupno QUAD'A
stary temat a ja potrzebuje coś na komunie taniego w miarę nie psującego się tak do 2 tysi to ma być na pierwsza jazdę oczywiscie nowy.
-
Duże kombi do lawety.
polecam sharan, alhambra ciąga sie bez problemowo
-
Pracodawca - oszust i ukrócenie procederu zatrudniania "na czarno".
kumpel ma PIP na głowie ale on wypłacał tylko pracownik nie płacił alimentów i tu go ścigla matka bo powiedział ze nie dostaje wypłaty.
-
Zakup używanej turbiny "na odległość". na co zwrócić uwagę?
dobre hi....
-
Tania szlifierka kątowa - jaka?
mam ta ostatnia 2 lata i nie narzekam falon.
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
ja nie mam takich problemow leje z banki
-
Turbo ?
jak z olejem ubywa w silniku.
-
Zakup używanej turbiny "na odległość". na co zwrócić uwagę?
Polecam urzywke kumpel po regeneracji w 1.8T nie pojezdził rok i sie rozsypała.tylko dobra najlepiej jak daja gwarancje rozruchową.