Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KIKO80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KIKO80

  1. jak ci temp trzymal to po jaki ...go wymieniał.
  2. pierwsze co to oslony przegubow jak pękła to przyczyna juz jest.
  3. Zapanowala cisza?
  4. odtluszczałem ludwikiem i pomogło
  5. masz podany nr pokrywy ,najlepiej sprawdz czy na twojej widnieje taki sam i po problemie.pozdrawiam
  6. oj tam zaraz zlom
  7. swieta już blisko.
  8. tuszyn tam kupisz z wtorku na srode jest nocny od 23 reszte dni moge sie dowiedziec bo kolega tam stoi.pozdro
  9. Głuchów dwa dni poniedzialek i piatek tak od 5 rano tuszyn jest z wtorku na srode w nocy od 23 niedziela,sobota od rana moglo sie cos zmienic Ptak Rzgow poniedzialek PIATEK napewno od 7 sobota niedziela od 9 do14
  10. odstraszacz na dziki jak to usunac wy***ali mi to w lokalu nie zycze tego nikomu.taka jest konkurencja
  11. 400 tysi pompki ok tylko dol poleciał
  12. KIKO80 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolega dostal 300pl mandatu i tyle tak byla lipa.
  13. Witam w ktore miejsce jedziecie.Makarska?
  14. jedz przez Serbie nie Rumunie .Jechalem przez Rumunie masakra ale zawsze cos wiecej widzialem.policja spoko wytlumaczy droge ,bylem w sozopolu.ogolnie polecam chorwacje mam zamiar tam jechac kolejny raz ,moze za 2 tygodnie.pozdrawiam
  15. KIKO80 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powinienem byc na M1 pozdrawiam i dzięki za wiadomość
  16. KIKO80 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema to o ktorej sie zaczyna impreza.
  17. stary temat a ja potrzebuje coś na komunie taniego w miarę nie psującego się tak do 2 tysi to ma być na pierwsza jazdę oczywiscie nowy.
  18. polecam sharan, alhambra ciąga sie bez problemowo
  19. kumpel ma PIP na głowie ale on wypłacał tylko pracownik nie płacił alimentów i tu go ścigla matka bo powiedział ze nie dostaje wypłaty.
  20. mam ta ostatnia 2 lata i nie narzekam falon.
  21. ja nie mam takich problemow leje z banki
  22. jak z olejem ubywa w silniku.
  23. Polecam urzywke kumpel po regeneracji w 1.8T nie pojezdził rok i sie rozsypała.tylko dobra najlepiej jak daja gwarancje rozruchową.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.