Treść opublikowana przez KIKO80
-
[B5 AJM] Problem z doładowaniem
Posprawdzajcie wszystkie wezyki od podcisnienia.
-
autem do CRO
Smigaj smialo bylem 2 lata temu droga ok zjazd nad przepascią do Makarskiej robi wrazenie .zwiedz JEZIORA PLEWICKIE robia wrazenia.Polecam bo Bułgaria mnie nie przekonała.
-
Wędkarstwo
dwa lata juz nie place i lepiej sie czuje
-
Spociki Łódzkie
oby pogoda dopisała
-
Spociki Łódzkie
To bedzie pare A4 na Nocnym
-
Spotkanie z sarenką
Moja kobieta jak focusem zaliczyla zajaca to zderzak hlodnice wiatrak wzmocnienie dolne plyta wszystko do wyrzucenia ci jeszcze zwierzaka zostawila.
-
[ALL B5] Wymiana zawiasu - opis ze zdjęciami - usterka: Opadające drzwi.
mariusz spoko opisal w dziale nadwozie wymiane.u mnie tez po wymianie najgorsza ta wewnetrzna sruba na 13 trzy razy mi wpadla ale oplacalo sie.powodzenia
-
[B5 AJM] wymiana zawiasow przod strona kierowcy
DZIEKI ja rozpiolem calą instalke z drzwi, dolny to tak rozebrałem tylko chodzilo mi o gorny czy wymieniales ta druga czesc czy tylko jedna. teraz wiem .pozdro
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
KOLEDZY mam kolege z uprawnieniami na koparko-ladowarke kat C.I nie mial pracy bez doswiadczenia nikt go nie chciał.tylko gdzie ma to doswiadczenie zdobyc.Zdecydowałsie wyjechac do angli jest tam jak narazie dwa tyg zpbaczymy co bedzie dalej...
-
[B5 AJM] wymiana zawiasow przod strona kierowcy
MARIUSZ powiedz cos wiecej .bylo napisane tyle ze nic szukaŁem.
-
[B5 AJM] wymiana zawiasow przod strona kierowcy
Jak do tego sie zabrac co trzeba rozkrecic aby sie nie narobic.
-
Egzamin C+E
podlaczyc to nic tylko dobrzeto zrob aby powietrze ci nie uciekalo.
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
W lodzi tez szalu nie ma.stawki marne.
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
Kup nowe lub uzywke nie regeneruj jest malo firm ktore to dobrze robia
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
jezeli nie miales problemow innych z silnikiem to wcale sie nie pchaj w jego zmiane.lepiej zrob uszczelke i dalej smigaj nigdy nie wiesz co kupisz.powodzenia
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Miałem pecha przy 400 tys padł silnik,spr ze sterownika i potwierdzone w aso.
-
[B5 AJM] Problem z wiatrakiem od klimy.
na-razie jest ok wiec zobaczymy jak gdzieś będę jechał dalej.
-
[B6 AVB] Olej w intercoolerze.
od dawna masz to auto moze poprzedni wlasci ciel wymienil a dolotu nie czyscili,sprawdz stan oleju
-
[B5 AJM] Problem z wiatrakiem od klimy.
wlasnie nie dzisiaj wyjechalem i jest ok nie kreci sie tylko przy wlaczaniu na auto czyli jest ok ciekawi mnie czy jest wszystko ok bo mam jechac w dluzsza trase a jezdzilem na plynie g12+ teraz mi zalali castrola zielonego po wymianie rozrzadu moze to byc przyczyna w tym .
-
[B6 AVB] Olej w intercoolerze.
turbinka do wymiany lub regeneracji napewno z silnika tez ubywa.
-
[B5 AJM] Problem z wiatrakiem od klimy.
witam mój problem jest taki iż podczas jazdy bez wleczonej klimy a wracałem z wladyslawowa ok 450km mój wiatrak od klmy sam cały czas chodził na blacie 90 stopni olej tez cos takiego nie reagował czy wlaczalem czy wylaczalem klime tak ma być bo nie zwracałem uwagi na to podczas jazdy.może podjechać na kompa.może ktoś miał taki przypadek.pozdrawiam.
-
[B5 AHH] Wymiana licznika Jager
nie lepiej zregenerować
-
[B5 AFN] Wymiana przednich foteli z Air Bag
bez problemu na fotele z tego samego roku po lifcie nie wiem czu sie cos zmienilo.
-
[B6 AWX] Buczą opony
zobacz czy sa dobrze zamontowane chodzi o kierunek,
-
[ALL B7] Bicie kierownicy po wymianie klocków
sprawdz czy prawidlowo sa zamontowane zaciski i kola wrzuc na wywarzenie