-
[ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
Jeszcze jedno, trzeba zwrócić uwagę na poprawne osadzenie czujnika, jest tam ząbek który musi wejść w dziurkę ?
-
Sterownik
Hejka , szukam kogoś z Krakowa kto by mi ogarnął sterownik abs-u bo wymienialem . Nie za darmo oczywiście . Pozdrawiam
-
Wahacze SKV
Zawias założony , czas pokaże co będzie . Montaż przeszedł bez problemu, wszystko pasowało . Tylko mnie zastanawia czemu białe śruby były a nie zielone.
-
Wahacze SKV
Hejka , ja też się skusilem i dziś zakładam zawias . Co bym nie żałował .
- Czyszczenie turbiny ajm
-
Ubywa płynu chlodniczego 1.9 Tdi AJM
uszczelka pod głowicą , niestety
-
Ubywa płynu chlodniczego 1.9 Tdi AJM
Może uszczelka pod głowicą ja tak miałem . Wywala pewnie przez zbiorniczek wyrównawczy .
-
Dziwne skrzypienie
U mnie skrzypiał łącznik stabilizatora to w kształcie litery C .
-
zaworek
Witam, co to za zaworek ? Może wie ktoś jak ma nr .
-
Gumowa oslona sworznia wahacza
I właśnie o te sprężynki chodzi , myślicie że łatwo pójdzie:jerk:
-
tuleje stabilizatora
Dzieki za odpowiedz , jeszcze jedno pytanko . Jak one powinny być założone ? ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 12:50 ---------- Dla potomnych , tuleja 29 mm i zakłada się go nacięciem do góry
-
Gumowa oslona sworznia wahacza
Idzie z wahaczem Nie ma nowych osłon tylko cały wahacz .
-
A4 B5 AJM problem (!) i abs
U mnie sterownik padł [zimne luty] samemu nie naprawiaj idzie popsuć , a cena używanego spora
-
Czujnik poziomu oleju.
Zaświeci Ci się kontrolka jak będziesz miał mało oliwy
-
tuleje stabilizatora
Witam , wie koś jakie podchodzą do mnie tuleje ? Mierzyłem drążek ma 29 mm ale sprzedają 27mm i 29mm a nie chcę mi się ich wyciągać tylko żeby zmierzyć Będę wdzięczny . ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:08 ---------- Nikt nie wie ? Dzis go wyjąłem i mam nr. 191 411 327 i tu mi coś nie pasuję .