Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

snajper75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeszcze jedno, trzeba zwrócić uwagę na poprawne osadzenie czujnika, jest tam ząbek który musi wejść w dziurkę ?
  2. snajper75 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hejka , szukam kogoś z Krakowa kto by mi ogarnął sterownik abs-u bo wymienialem . Nie za darmo oczywiście . Pozdrawiam
  3. Zawias założony , czas pokaże co będzie . Montaż przeszedł bez problemu, wszystko pasowało . Tylko mnie zastanawia czemu białe śruby były a nie zielone.
  4. Hejka , ja też się skusilem i dziś zakładam zawias . Co bym nie żałował .
  5. snajper75 odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    Ja też chcę
  6. uszczelka pod głowicą , niestety
  7. Może uszczelka pod głowicą ja tak miałem . Wywala pewnie przez zbiorniczek wyrównawczy .
  8. U mnie skrzypiał łącznik stabilizatora to w kształcie litery C .
  9. snajper75 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, co to za zaworek ? Może wie ktoś jak ma nr .
  10. I właśnie o te sprężynki chodzi , myślicie że łatwo pójdzie:jerk:
  11. Dzieki za odpowiedz , jeszcze jedno pytanko . Jak one powinny być założone ? ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 12:50 ---------- Dla potomnych , tuleja 29 mm i zakłada się go nacięciem do góry
  12. Idzie z wahaczem Nie ma nowych osłon tylko cały wahacz .
  13. U mnie sterownik padł [zimne luty] samemu nie naprawiaj idzie popsuć , a cena używanego spora
  14. snajper75 odpowiedział(a) na Jarek882 temat w 1.9TDI
    Zaświeci Ci się kontrolka jak będziesz miał mało oliwy
  15. Witam , wie koś jakie podchodzą do mnie tuleje ? Mierzyłem drążek ma 29 mm ale sprzedają 27mm i 29mm a nie chcę mi się ich wyciągać tylko żeby zmierzyć Będę wdzięczny . ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:08 ---------- Nikt nie wie ? Dzis go wyjąłem i mam nr. 191 411 327 i tu mi coś nie pasuję .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.