Treść opublikowana przez snajper75
-
[ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
Jeszcze jedno, trzeba zwrócić uwagę na poprawne osadzenie czujnika, jest tam ząbek który musi wejść w dziurkę ?
-
Sterownik
Hejka , szukam kogoś z Krakowa kto by mi ogarnął sterownik abs-u bo wymienialem . Nie za darmo oczywiście . Pozdrawiam
-
Wahacze SKV
Zawias założony , czas pokaże co będzie . Montaż przeszedł bez problemu, wszystko pasowało . Tylko mnie zastanawia czemu białe śruby były a nie zielone.
-
Wahacze SKV
Hejka , ja też się skusilem i dziś zakładam zawias . Co bym nie żałował .
- Czyszczenie turbiny ajm
-
Ubywa płynu chlodniczego 1.9 Tdi AJM
uszczelka pod głowicą , niestety
-
Ubywa płynu chlodniczego 1.9 Tdi AJM
Może uszczelka pod głowicą ja tak miałem . Wywala pewnie przez zbiorniczek wyrównawczy .
-
Dziwne skrzypienie
U mnie skrzypiał łącznik stabilizatora to w kształcie litery C .
-
zaworek
Witam, co to za zaworek ? Może wie ktoś jak ma nr .
-
Gumowa oslona sworznia wahacza
I właśnie o te sprężynki chodzi , myślicie że łatwo pójdzie:jerk:
-
tuleje stabilizatora
Dzieki za odpowiedz , jeszcze jedno pytanko . Jak one powinny być założone ? ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 12:50 ---------- Dla potomnych , tuleja 29 mm i zakłada się go nacięciem do góry
-
Gumowa oslona sworznia wahacza
Idzie z wahaczem Nie ma nowych osłon tylko cały wahacz .
-
A4 B5 AJM problem (!) i abs
U mnie sterownik padł [zimne luty] samemu nie naprawiaj idzie popsuć , a cena używanego spora
-
Czujnik poziomu oleju.
Zaświeci Ci się kontrolka jak będziesz miał mało oliwy
-
tuleje stabilizatora
Witam , wie koś jakie podchodzą do mnie tuleje ? Mierzyłem drążek ma 29 mm ale sprzedają 27mm i 29mm a nie chcę mi się ich wyciągać tylko żeby zmierzyć Będę wdzięczny . ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:08 ---------- Nikt nie wie ? Dzis go wyjąłem i mam nr. 191 411 327 i tu mi coś nie pasuję .
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Witam, ja miałem to samo .Bulgotało , słabe ogrzewanie itd. Ściąłem głowice i okazało się że puszczało na trzecim cylindrze . Po wymianie uszczelki i oczywiście zrobieniu głowicy , rozrządu .Cena za usługę z robotą 1700 zł .Wszystko wróciło do normy .
-
Komornik OC
Dla wyjaśnienia 579,12 należność główna 389.18 odsetki 210 koszt procesu 45 koszt zastępstwa w egzekucji
-
Komornik OC
ubezpieczyciel , dla niego 1000 c czego 574 zł oc a resztę odsetki dla komornika 300
-
Komornik OC
Maagik jesteś dobry , moje uznanie to co Ty napisałeś powiedział mi radca prawny . Tak że odpuszczam , mam nadzieje tylko że weźmie 1300 i pójdzie w siną dal . Maagik tak z ciekawości czym Ty się zajmujesz
-
Komornik OC
Przedawnienie jest od daty wyroku , a wyrok był w 2012 . A nie od daty kiedy auto było ubezpieczone
-
Komornik OC
Byłem u prawnika , trzeba zapłacić . Nie mam potwierdzenia że było zapłacone, można się sądzić ale koszty mogą się tylko powiększyć i to sporo . Chyba ze się ma 100% dowodu na wpłatę , to warto.
-
Komornik OC
Dzięki Maagik za zainteresowanie a mogę odwołać się na to ; zgodnie z art.795§2 kpc z chwilą doręczenia zawiadomienia o wszczęciu egzekucji rozpoczyna się bieg terminu do wniesienia przez dłużnika zażalenia na postanowienie o nadaniu tytułowi egzekucyjnemu klauzuli wykonalności . Zażalenie wnosi się do sadu okręgowego za pośrednictwem sądu I instancji , która nadała klauzulę wykonalności (art.394-398 kpc.)w terminie tygodniowym
-
Komornik OC
Chce mi zająć 1300 zł wysłał do urzędu skarbowego . Piszę na dole że mogę wnieść skargę na zajęcie komornicze ( koszy 100 ) ale czy to coś da ? Jutro wybiorę się do radcy prawnego zobaczę co powie .
-
Komornik OC
Pisze tak ; komornik sadowy przy sadzie rejonowym dla warszawy zawiadamia ze przeciwko Arkadiuszowi ....... jako dłużnik na wniosek wierzyciela presco investments zostało wszczęte postępowanie egzekucyjne na podstawie tytułu wykonawczego nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z dnia 24-01-2012 sygn. akt VI Nc-e 193847/11 zaopatrzony w klauzulę wykonalności z dnia 01 10 2012 kasa ile mam zapłacić i nic więcej nie ma byłem zameldowany w PL
-
Komornik OC
Nie dostałem nic nie było mnie w kraju 3 lat . A dziś niespodzianka polecony od komornika