Treść opublikowana przez snajper75
-
[B5 AJM] Uszkodzone mocowanie sprężyny pompowtryskiwacza.
Cud techniki to nie jest ale najważniejsze że działa . Dorobiłem z blaszki te zamki a potem wspawałem zostało tylko obrobić i założyć . U mnie zauważyłem że tam gdzie były urwane powycierało koniki na wałku . Dlatego postanowiłem to naprawić .
-
[B5 AJM] Uszkodzone mocowanie sprężyny pompowtryskiwacza.
Za uwarzyłem że tam gdzie były urwane to wytarło trochę te koniki co otwierają wtrysk [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:17_________________________________________________Nie ma mądrego ? [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:49_________________________________________________trochę sprytu w rękach i zamki naprawione
-
[B5 AJM] Uszkodzone mocowanie sprężyny pompowtryskiwacza.
Pany Dzisiaj dobierałem głowicę po naprawie , gostek mi oddał pompki i takie tam pierdoły co buły wymieniane . Jak się okazało na dwóch pompkach puściły ( nie wiem jak to nazwać podobne do naparstka zamki co trzymają sprężynę na pompowtrysku ) ułamane są i za pierona nie ma jak zapiąć .Idzie to jakoś naprawić ,w ASO nie ma takiej części . Dodam że pompki działały prawidłowo .
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
dzieki wielkie a rozrząd ten OK http://allegro.pl/rozrzad-pompa-passat-golf-a3-101-130-km-1-9-tdi-i1846482227.html
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
Głowica się robi jutro odbieram nie dzwonili czyli głowica jest OK :> a co z rozrządem co pisałem wyżej jest dobry ? szukam jeszcze uszczelnienie-pompowtryskiwacz oferował gostek na allegro Boscha za 37 zł ale k.... nie mogę teraz z należ
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
Koledzy od razu wymienię rozrząd , będzie dobry http://allegro.pl/rozrzad-pompa-passat-golf-a3-101-130-km-1-9-tdi-i1846482227.html
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
Zgadza się , miał ktoś przypadek albo słyszał żeby gładź cylindra pękła ? Najlepsze jest to że mechanik stwierdził że głowica jest popękana , miedzy wtryskiwaczem a zaworem wydechowym widać rysę na każdym cylindrze . A gdy zawiozłem głowicę do sprawdzenia gość mówi że 90% głowice mają w tym miejscu pęknięcia i są szczelne .(głowica będzie sprawdzana jak wszystko będzie Ok , to zostanie poddana regeneracji 250zł ) Dla niego ewidentnie widać że uszczelka puściła . Idzie zgłupieć
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
Tak mi powiedział mechanik , ja się na tym nie znam . Dziś jadę do niego wezmę głowicę do sprawdzenia . A silnik pasował by ten 101 KM ?
-
[B5 AJM] Czy da radę sprawdzić tuleję na cylindrze bez rozbierania?
Witam, czapka poszła w górę i ..... głowica jest popękana ale mechanikowi nie podoba się jeszcze tuleja na 2 cylindrze jest możliwość sprawdzenia tulei bez rozebrania doszczętnie silnika ? Oferuje mi silnik z pasata 101 km z 2006 roku za 1500 , nie wiem jakie ma oznaczenia . Pasował by do mojego ?[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 18:50_________________________________________________Pany nie ma mądrego
-
[B5 ARJ] Problem z ESP
najlepiej przyciśnij na żwirku
-
[B5 ARJ] Problem z ESP
po mojemu chyba poszło sterowanie na pompie ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam zabieram się za wymianę uszczelki po głowica silnik AJM 1.9 i potrzebuję gratów . Macie coś takiego ?
-
[ALL] Odszkodowanie za stłuczke
Ja byłem zgłosić szkodę 07.10.11 U mnie robił skan tych dokumentów , a papierki mi oddał :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wiatrak Klimatyzacji wymiana
dzięki za info , dałem radę
-
[B5 ARJ] Problem z ESP
Nikt nie wie ? Ja mam to samo .
-
[B5 AJM] WIATRAK OD KLIMY
Ten co jest w chłodnicy na dole po prawej stronie [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:16_________________________________________________Dziś udało mi się do wyciągnąć (wiatrak) odkręca się jedną śrubkę jest po lewej stronie i przesunąć w bok i wychodzi . Odkręciłem jeszcze lampę to miałem więcej miejsca , wiadomo jeszcze przewody wyczepić i jest na wierzchu :>
-
[B5 AVG] Uszczelka pod głowicą 1.9tdi 110KM
Czujnik ABs nie dostawał sygnału i dlatego szarpało pedałem przy hamowaniu
-
[B5 AJM] WIATRAK OD KLIMY
też tak myślę :gwizdanie:
-
[B5 AJM] WIATRAK OD KLIMY
Nie , wiatrak włącza się wtedy jak klima działa albo temperatura silnika jest za wysoka . Działa wtedy jako wentylator pomocniczy do schłodzenia silnika .
-
[B5 AJM] WIATRAK OD KLIMY
Ciekawe gdzie bo sam szukałem i nie znalazłem:) a jestem w podobnej sytuacji za wskazania będę wdzięczny [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 19:43_________________________________________________Dowiedziałem się pocztą pantoflową że wystarczy odkręcić jedną śrubkę i wysunąć w bok i ma wyjść w dołem
-
[B5 AJM] Wiatrak Klimatyzacji wymiana
Witam, koledzy jest możliwość wymiany wiatraka bez rozbierania połowy auta bo goni jak żyd po pustym sklepie
-
[B7 BRD] Chłodnica egr czy uszczelka pod głowicą?
Głowica tak jak u mnie , takie same objawy miałem ;(
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
A może uszczelnienia na turbinie poszły :gwizdanie: Mi padła turbina waliło dymem że ...... odłączyłem podciśnienie od niej i dowlokłem się do domu tak 30 km miałem szczęście że nic się nie stało po drodze .
-
[B5 AFF] Temperatura silnika dochodzi do 110
Jest szansa że może nie załącza się ale raczej uszczelka
-
[B6 AVF] Co ile wymiana filtrów ?
A ja na filtrze paliwowym ma zrobione 50tys. dodam że leje dodatek do paliwa Castrola inne wymienia wraz z oleje czyli co 15 tys