Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odszkodowanie za stłuczke


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 26.09.2011 miałem stłuczkę, stałem na swiatłach, gosc wjechał mi w tył, uszkodzenia na szczescie nie wielkie, lecz mam inny problem, 27.09.2011 zgłosiłem szkodę do PZU na nastepny dzien pojechałem do PZU, rzeczoznawca porobił zdjecia, czy dostane jakies pismo z info. o wysokosci odszkodowania? dzis juz 10.10.2011 a kasy na koncie dalej nie ma? ile trzeba czekac? a moze jechac do PZU troche pogadac? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia zgłoszenia szkody mają 30 dni kalendarzowych na przelanie Ci kasy lub odmowę wypłaty, jeśli znajdą ku temu jakieś powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta też miała stłuczkę i OC sprawcy było w PZU. Po 7 dniach przyjechał rzeczoznawca porobił zdjęcia wziął e-mail i powiedział, że podeśle mi wycene. Wycena doszła tego samego dnia wieczorem. Po jakichś 7 dniach przyszło pisemne powiadomienie o wysokości odszkodowania. Cena zadowoliła mnie także nie muszę się odwoływać. Także ja na Twoim miejscu dzwoniłbym co się dzieje w związku z Twoją szkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki thx. Mam jeszcze pytanie do Ciebie,wypełniałeś moze takie cos "Druk zgłoszenia szkody w pojezdzie"?? bo ja wypełniałem i troche dla mnie to dziwne jest bo rzeczoznawca tego nie zabrał, a na tym druku są różne info. na temat moich danych, czy nr konta bankowego. I nie jestem pewien czy ten druk powinien zostac u mnie czy u rzeczoznawcy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żadnego dokumentu nie wypełniałem. Rzeczoznawca zrobił zdjęcia oświadczenia i innych dokumentów. Ten druk to chyba przy zgłaszaniu szkody przez telefon chłopak z infolinii wypełniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustawą dobrze byłoby gdybyś ten dokument wysłał lub zeskanował i przekazał PZU.

Zawsze możesz zatelefonować na infolinię i zapytać na jakim etapie jest likwidacja Twojej szkody.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki wszystkim za odpowiedz :) jutro zacznę działać w tej sprawie pozdrawiam ;)[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 10:16_________________________________________________Witam ponownie :wink4: byłem dzis w PZU, zapytałem na jakim etapie jest likwidacja szkód, dziewczyna sprawdziła i odpowiedziała, ze: 11.10.2011 wpłyneły "dopiero" jakies papiery z policji, wiec pewnie sobie do konca miesiaca poczekam. a tego druku zgłoszenia szkody w pojezdzie nie trzeba im było bo sobie skserowali :decayed: dzieki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...