Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

snajper75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez snajper75

  1. to się tylko cieszyć
  2. jeździło 3 lata nie miało się prawa zepsuć , nie rozumie Was Wasze nigdy ale to nigdy się nie zepsuły
  3. tak to bywa życie jak by człowiek wiedział że się wywróci to by usiadł
  4. tego szrota mam 3 lata , nie trzy dni tak dla twojej wiadomości
  5. Trudno takie audi kupić nowe
  6. coś nie udane te silniki :gwizdanie: ja też mam z nim problem
  7. Witam, szukam schematu , szukałem ale nie znalazłem dla tego silnika . Będę wdzięczny za pomoc
  8. Który mały czy duży wężyk U mnie też jest wszystko OK olej,moc,płyn czysty itd. A płyn wyrzuca Wszyscy stawiają na uszczelkę
  9. tylko że ja wyjąłem termostat , temperatura 60-70 a płyn wywala przez zbiorniczek wyrównawczy
  10. ile kilometrów z krakowa :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 11:29_________________________________________________nikt nie ma namiaru na warsztat w krakowie
  11. tak myślałem , ale miałem nadzieje że jednak nie .............. zna ktoś dobrego mechanika w Krakowie ?
  12. a można pompę sprawdzić bez wyciągania jej ? :gwizdanie: i jak tam z tym golfem (silnikiem)?
  13. a co mogło by się zatkać ? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:47_________________________________________________Koledzy , sprawa wygląda tak , wywaliłem termostat bo temperatura doszła do 120 myślę pojeżdżę bez zobaczę co się będzie działo i.... dalej mi wyrzuca płyn z zbiorniczka mało ale wywali i słyszę jak syczy pod korkiem ( temperatura na kanale max 60-70 bez termostatu ) Dodam że nie ma żadnego nalotu na korku od wlewu oleju . Moje pytanie ; -można sprawdzić ciśnienie na tłokach da to coś ? wykaże że uszczelka padła? -jak by się okazało że padnięta to lepiej robić uszczelkę czy kupić silnik ? kolega z forum oferował mi z golfa za 1500zł -i czy dużo przeróbek aby pasował do audi ?
  14. Wybiera się ktoś B5 :gwizdanie:
  15. A nie wiesz gdzie ta chłodnica jest albo gdzie jest zamocowana ta pompa ? będę wdzięczny
  16. Witam , Mam pytanko , czy w moim silniku jest coś takiego jak dodatkowa pompa wody ? (czy każdy model ma coś takiego?) Jak tak to gdzie ona się znajduje ? Link z aukcją ; http://moto.allegro.pl/dodatkowa-pompa-wody-oryginaln-audi-a4-078-121-601-i1269378083.html
  17. jaja sobie robią chyba , brak słów
  18. koledzy ile może trwać odpowietrzanie ? Bo nie wiem ale ja odpowietrzałem ze 20 min na wolnych obrotach i dalej leci płyn z powietrzem :gwizdanie: Zastanawia mnie czy coś mi nie tłoczy tego powietrza w układ , oby nie (tłoki)
  19. Właśnie , ja mam tak samo odpowietrzę układ i jest OK ale jak przekroczę magiczne 2500 obrotów to ogrzewanie znika . Jest jakaś mądra głowa co zdiagnozuje przyczynę :gwizdanie: Bo mnie już k.... zalewa [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 14:20_________________________________________________Z tym problemem borykam się ze 2 lata
  20. korek mam już 3 :gwizdanie:
  21. Ja mam tak samo , jest post o tym Wszyscy stawiają na głowicę :gwizdanie: Też robiłem test na CO2 wyszło że wszystko jest ok :wymieniłem termostat , czujnik temperatury Jak odpowietrzę to jest Ok z nawiewu leci GORĄCE powietrze ale po przejechaniu paru kilometrów znowu d*pa zimne leci , nagrzewnica zapowietrzona !! szlak chce mnie trafić
  22. korek miałem odkręcony i odłączyłem przewód silnik był ciepły jak trzymałem do góry to nie za bardzo leciało z niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.