Treść opublikowana przez snajper75
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
to się tylko cieszyć
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
jeździło 3 lata nie miało się prawa zepsuć , nie rozumie Was Wasze nigdy ale to nigdy się nie zepsuły
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
tak to bywa życie jak by człowiek wiedział że się wywróci to by usiadł
-
[B5 AJM] schemat podciśnienia sterowania silnika AJM
Dzięki wielkie
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
tego szrota mam 3 lata , nie trzy dni tak dla twojej wiadomości
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
Trudno takie audi kupić nowe
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
coś nie udane te silniki :gwizdanie: ja też mam z nim problem
-
[B5 AJM] schemat podciśnienia sterowania silnika AJM
Witam, szukam schematu , szukałem ale nie znalazłem dla tego silnika . Będę wdzięczny za pomoc
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Który mały czy duży wężyk U mnie też jest wszystko OK olej,moc,płyn czysty itd. A płyn wyrzuca Wszyscy stawiają na uszczelkę
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
tylko że ja wyjąłem termostat , temperatura 60-70 a płyn wywala przez zbiorniczek wyrównawczy
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
ile kilometrów z krakowa :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 11:29_________________________________________________nikt nie ma namiaru na warsztat w krakowie
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
tak myślałem , ale miałem nadzieje że jednak nie .............. zna ktoś dobrego mechanika w Krakowie ?
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
a można pompę sprawdzić bez wyciągania jej ? :gwizdanie: i jak tam z tym golfem (silnikiem)?
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
a co mogło by się zatkać ? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:47_________________________________________________Koledzy , sprawa wygląda tak , wywaliłem termostat bo temperatura doszła do 120 myślę pojeżdżę bez zobaczę co się będzie działo i.... dalej mi wyrzuca płyn z zbiorniczka mało ale wywali i słyszę jak syczy pod korkiem ( temperatura na kanale max 60-70 bez termostatu ) Dodam że nie ma żadnego nalotu na korku od wlewu oleju . Moje pytanie ; -można sprawdzić ciśnienie na tłokach da to coś ? wykaże że uszczelka padła? -jak by się okazało że padnięta to lepiej robić uszczelkę czy kupić silnik ? kolega z forum oferował mi z golfa za 1500zł -i czy dużo przeróbek aby pasował do audi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybiera się ktoś B5 :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Dodatkowa pompa wody ?
[email protected] Dzieki wielkie
-
[B5 AJM] Dodatkowa pompa wody ?
A nie wiesz gdzie ta chłodnica jest albo gdzie jest zamocowana ta pompa ? będę wdzięczny
-
[B5 AJM] Dodatkowa pompa wody ?
Witam , Mam pytanko , czy w moim silniku jest coś takiego jak dodatkowa pompa wody ? (czy każdy model ma coś takiego?) Jak tak to gdzie ona się znajduje ? Link z aukcją ; http://moto.allegro.pl/dodatkowa-pompa-wody-oryginaln-audi-a4-078-121-601-i1269378083.html
-
[B7 BPW] Wyciek płynu chłodniczego
jaja sobie robią chyba , brak słów
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
- [B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
koledzy ile może trwać odpowietrzanie ? Bo nie wiem ale ja odpowietrzałem ze 20 min na wolnych obrotach i dalej leci płyn z powietrzem :gwizdanie: Zastanawia mnie czy coś mi nie tłoczy tego powietrza w układ , oby nie (tłoki)- [B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
Właśnie , ja mam tak samo odpowietrzę układ i jest OK ale jak przekroczę magiczne 2500 obrotów to ogrzewanie znika . Jest jakaś mądra głowa co zdiagnozuje przyczynę :gwizdanie: Bo mnie już k.... zalewa [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 14:20_________________________________________________Z tym problemem borykam się ze 2 lata- [B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
korek mam już 3 :gwizdanie:- [B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
Ja mam tak samo , jest post o tym Wszyscy stawiają na głowicę :gwizdanie: Też robiłem test na CO2 wyszło że wszystko jest ok :wymieniłem termostat , czujnik temperatury Jak odpowietrzę to jest Ok z nawiewu leci GORĄCE powietrze ale po przejechaniu paru kilometrów znowu d*pa zimne leci , nagrzewnica zapowietrzona !! szlak chce mnie trafić- [B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
korek miałem odkręcony i odłączyłem przewód silnik był ciepły jak trzymałem do góry to nie za bardzo leciało z niego - [B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy