Treść opublikowana przez snajper75
-
[B5 AJM] Przegląd
Koledzy byłem dzisiaj na przeglądzie i mam pytanko gościu kręcił silnik na pełnych obrotach 4 razy tak po 5 sekund Pytałem czy to konieczne bo aż serce pęka ...... powiedział że tak bo przepisy tak każą ... Jest ktoś pewny że tak trzeba bo gotów jestem pojechać tam jeszcze raz i powiedzieć co o tym sądzę .
-
[B5 AJM] Czarny osad spalin w zbiorniczku wyrównawczym.
Pany a gdzie można zrobić to w Krakowie ? tak żeby skóry ze mnie nie zdarli Polecicie coś ?
-
[B5 AJM] Czarny osad spalin w zbiorniczku wyrównawczym.
Uszczelka a w gorszym przypadku pęknięta głowica , wiem to niestety z własnego doświadczenia
-
[B5 AJM] Problem z układem chłodzenia
Tak , pęknięta głowica tak jak u mnie
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
A mi się raz udało zrobić 1250 na trasie na jednym baku ale tylko raz :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Problem z układem chłodzenia
A może uszczelka pod głowicą padła dodam że ja mam tak samo , wszyscy tak stawiali i raczej jestem przychylić się do ich przekonań .
-
[B5 AJM] Silnik zamiana na AVB
To dziad pieroński chciał mnie w konia zrobić . Dzięki Panowie
-
[B5 AJM] Silnik zamiana na AVB
Czytałem to , ale ja chcę wymienić sam silnik a nie robić tuning bo gostek co mi chce go sprzedać twierdzi że jest taki sam jak mój i nic więcej nie muszę wymieniać :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Silnik zamiana na AVB
o AWX czytałem i mu odradzano , ten silnik o który pytam ma być taki sam jak mój tylko pompki ma inne po wymianie na moje pompki ma być OK
-
[B5 AJM] Silnik zamiana na AVB
Koledzy mogę wsadzić silnik AVB do A4 ja mam AJM ? Nie będzie kłopotów , zgra się ? Pozdrawiam[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 10:28_________________________________________________nikt nie pomoże
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
wiesz już jaka przyczyna była ? ja zrobiłem partyzantkę i wymusiłem obieg płynu na razie działa
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
Kolego , u mnie było podobnie a raczej jest . Też wywalało płyn , wszyscy stawiali na uszczelkę . Kumpel mechanik założył mi dodatkowego węża (trudno to wytłumaczyć lepiej by było zobaczyć ) i tak jeżdżę z miesiąc już nie wyrzuca płynu . Stawia na pompę wodną ze padła , nie wiem tego na pewno bo jeszcze nie wymieniłem :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Jak sprawdzić pompę wody bez jej wyciągania
wydaje mi się że słabo miesza płynem
-
[B5 AJM] Jak sprawdzić pompę wody bez jej wyciągania
Witam, koledzy jak sprawdzić pompę wody bez jej wyciągania :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Silnik przechodzi w tryb awaryjny, spalanie
eeeeeee w normie moja pali 6-7.5 max
-
[ALL B5] Termostat do AJM
Panowie i jak , będzie OK ?[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________Nie zgubcie tych śrubek , bo tragedia nie idzie ich nigdzie kupić a są nie typowe :gwizdanie: mi wymiana zajęła 20 min
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , wybiera się ktoś b5 na spota :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
kupiłem 2,5 roku temu auto jest z Niemiec a ile dałem to nie pamiętam :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
da radę nawet 146
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Nie zapowietrzona już tyle razy odpowietrzałem że ......... Wyrzuca przez korek w zbiorniczku wyrównawczym Na razie tak jeżdżę
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Płyn mi wyrzuca
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
A można ją jeszcze szlifować ? Bedzie z czego zebrać , co by mi się tłoki z zaworami nie spotkały :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Ja się będę zabierał za ściąganie głowicy Dam znać co było .
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
jeśli jest tam pięć nacięć z czego trzy są większe znaczy ze miała już 3 szlify? [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 00:47_________________________________________________ Bo nie wiem co robić rozbierać głowicę czy nie (może się już nie dać zeszlifować ) czy raczej kupić inny silnik ? Zaczęła mi wyrzucać wodę
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Słyszał ktoś o takim czymś , że na uszczelce są znaki pod którym szlifie jest głowica ? I widać to bez jej rozbierania ?