Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ile kilometrów na baku


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ile zrobicie kilometrów na pełnym baku? chodzi mi o AJMy ;) zalałem swojego pod korek i jeździłem miasto-trasa i zrobiłem 900km :shocked: do zaświecenia się kontrolki. ile Wy zrobicie na swoimi autami KM na pełnym baku? dodam ze temperatury były poniżej zera a w trasach nie rozwijałem mega prędkości bo wiadomo warunki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej 740 km z tymże mam Tiptronika i ciężką nogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio machnąłem też 900 do zapalenia kontrolki :good: na trasie nie przekraczałem 110km/h w mieście jakieś 400km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po samym mieście zrobie 650 po mieście w zimę, jak były większe mrozy to mniej potrafiła schochlować 11 L .Ja robię krótkie odcinki max 7 km ,a czasami nie gasze go przez 30 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po samym mieście zrobie 650 po mieście w zimę, jak były większe mrozy to mniej potrafiła schochlować 11 L .Ja robię krótkie odcinki max 7 km ,a czasami nie gasze go przez 30 min

no to wiadomo ze tyle schleje;)

ale mi przy jezdzie po mieście nie łyknol więcej niż 7,5-8 l :decayed:

Jak leje do pełna i odpowietrzam bak tak żeby wlazło jeszcze kilka litrów to na kołach 16" zrobiłem kilka razy troszkę ponad 1000km

Na 18" jest to około 100km mniej.

no to ładny wynik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W zime ok 600 km po miescie, w lato ok 700 km po mieście. Nie da się ukryć. A trasa tak do 110 km ok 1000 km. Tryb mieszany z przewaga trasy 300kmw miescie i 500 na trasie.

Nie ma tragdi. Ale wiadomo AJM nie nalezy do oszczędnych.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze wszystkie maja podobne wyniki tylko jeszcze tylko troche zalezy to od kierowcy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne. teoretycznie nie przekraczając 110km/h i jadąc spokojną drogą przy spalaniu 4,8l / 100km można by zrobić ponad 1200km na baku :D

Takie wyniki nie do osiągnięcia przezemnie :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fisie najmniejsze spalanie w trasie pokazał mi 4,8 ale jechalem jak bym miał inwalide naklejoną na szybie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fisie najmniejsze spalanie w trasie pokazał mi 4,8 ale jechalem jak bym miał inwalide naklejoną na szybie :decayed:

:good:

Ja jak tankuje do pełna to zawsze pokazuje 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz udało mi sie wykręcić 1080 do rezerwy ( 2 trasy ) , tak to srednio 850 do rezerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz udało mi sie wykręcić 1080 do rezerwy ( 2 trasy ) , tak to srednio 900 do rezerwy

jak miętka ..... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz udalo mi sie w trasie zrobic 1060km i to jazda z predkosciami do 160, teraz po chipie w miescie miedzy 700 a 800, a trasa + miasto 900 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze 900 to standard w AJMach :gwizdanie:

AFN to o wiele mniej palą :decayed:

raz udalo mi sie w trasie zrobic 1060km i to jazda z predkosciami do 160, teraz po chipie w miescie miedzy 700 a 800, a trasa + miasto 900 ;)

ciekawe ile mi po programi wyjdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...