Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaross369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Piekna sztuka moje marzenie ! powiedz jak wyglada spalanie tego silnika w A6 i czy sie zmienilo po wirusie ? Wysłane z mojego INSIGNIA_500 przy użyciu Tapatalka
  2. Najładniejsza na forum i te wnętrze coś pięknego !!!
  3. Piękny silnik 3,2! tylko mam obawy co do pneumatyki
  4. Karol tylko i wyłącznie speed skóra jest taka dziadkowa
  5. Kółko ASA robi robotę !!! Piękna sztuka brakuje tylko zderzaka S4 i było by cacy ale to już jest moje osobiste zdanie
  6. Kolego Chester czy problem z zamknięciem klapy występował z zielonymi sprężynkami czy niebieskimi ? ma ktoś może filmik jak się otwiera na zielonych sprężynach przy niskich temp.
  7. teraz na zimę na upieprzoną klapę od soli modzik byłby jak znalazł
  8. Jaross369 odpowiedział(a) na Armisak temat w Audi A4 B6
    Możesz też kupić same sprężyny firmy Eibach dedykowane do audi obniżają o -30 m.
  9. Ślicznota kolorek MEGA !!! Gratulacje !!!! popieram kolege Carrera 369 do tego czerwonego czarne detale by idealnie pasowały w dziale inne audi podobna czerwień miał kolega chyba XTR tylko a A6 C6 miał czarny gril, czarne lusterka i czarne fele wyglądało kozacko ale i bez tego jest Piękna
  10. Tylko po zazdrościć takiej fury ! coś pięknego a z tym zderzakiem to normalnie miazga !!!
  11. Karol jak byś jednak zdecydował się na felge 18'' to daj znać bo własnie chodza mi po głowie takie 17'' jak kupileś
  12. Nie głupi pomysł też nad tym myślałem tym bardziej że mam czarne autko ale ostatnio chodzi mi po głowie aby siwe spody prysnąć samemu plasti dipem z ty że z tego co się orientuję to kolor czarny występuję tylko w macie co wy na to ???
  13. Faktycznie mimo błędu kabel działa :-) dzięki kolego tomekSSK
  14. Innym kablem nie próbowałem a laptopa mam z win vista. 64 bit ale vaga mam za instalowanego na wirtualnym systemie xp 32 bity
  15. Próbowałem tez i przy samochodzie i jest ten sam błąd a co do wersji vaga to próbowałem na dwóch 311.2 i 409.1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.