-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Piekna sztuka moje marzenie ! powiedz jak wyglada spalanie tego silnika w A6 i czy sie zmienilo po wirusie ? Wysłane z mojego INSIGNIA_500 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
Najładniejsza na forum i te wnętrze coś pięknego !!!
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Piękny silnik 3,2! tylko mam obawy co do pneumatyki
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol tylko i wyłącznie speed skóra jest taka dziadkowa
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Kółko ASA robi robotę !!! Piękna sztuka brakuje tylko zderzaka S4 i było by cacy ale to już jest moje osobiste zdanie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kolego Chester czy problem z zamknięciem klapy występował z zielonymi sprężynkami czy niebieskimi ? ma ktoś może filmik jak się otwiera na zielonych sprężynach przy niskich temp.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
teraz na zimę na upieprzoną klapę od soli modzik byłby jak znalazł
-
Sprężyny S-Line
Możesz też kupić same sprężyny firmy Eibach dedykowane do audi obniżają o -30 m.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Ślicznota kolorek MEGA !!! Gratulacje !!!! popieram kolege Carrera 369 do tego czerwonego czarne detale by idealnie pasowały w dziale inne audi podobna czerwień miał kolega chyba XTR tylko a A6 C6 miał czarny gril, czarne lusterka i czarne fele wyglądało kozacko ale i bez tego jest Piękna
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Tylko po zazdrościć takiej fury ! coś pięknego a z tym zderzakiem to normalnie miazga !!!
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol jak byś jednak zdecydował się na felge 18'' to daj znać bo własnie chodza mi po głowie takie 17'' jak kupileś
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
Nie głupi pomysł też nad tym myślałem tym bardziej że mam czarne autko ale ostatnio chodzi mi po głowie aby siwe spody prysnąć samemu plasti dipem z ty że z tego co się orientuję to kolor czarny występuję tylko w macie co wy na to ???
-
VAG nie wykrywa kabla
Faktycznie mimo błędu kabel działa :-) dzięki kolego tomekSSK
-
VAG nie wykrywa kabla
Innym kablem nie próbowałem a laptopa mam z win vista. 64 bit ale vaga mam za instalowanego na wirtualnym systemie xp 32 bity
-
VAG nie wykrywa kabla
Próbowałem tez i przy samochodzie i jest ten sam błąd a co do wersji vaga to próbowałem na dwóch 311.2 i 409.1