-
Moje prace
Crystal Rock - no Godnie kolego....
-
[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna
Też bardzo mocno myślałem o białym, bardzo ładny jak dodasz pakiet zewnętrzny S-line będzie klasa.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Ha dobre wieści. dziś pytałem i w Tune Up i można bez problemu 170ps i 390nm niby nic, ale zawsze coś.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Pytałem u tunera, by był, tylko nie przy skrzyni Multi :kwasny: Oczywiście można ale naprawa skrzyni to dość duży koszt a ona tak do 400nm jest max.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Pewnie że jest....spalanie też, ale co tam. tak wyjechało zgrane z fabryki i tak już zostało. Bardzo duża jeżdżę w trasy i na tych kołach jest klasa prowadzenie i pokonywanie zakrętów z dużą prędkością na ustawieniu sport przeszło moje oczekiwania.- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Pięknie wygląda, ale skórki w środku aż się proszę do tej kiery.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakiś spot?- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Dzięki Panowie może kiedyś na żywo ocenicie sami.- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Mój błąd w nazwie koloru, kolor to Misano Red - tak jest z książki. Co do tego asystenta zgodzę się że może być to uciążliwe jak fotel będzie jeździł w te i nazat, ale tak jest kilka razy już to jakoś samo z siebie zadziałało więc jest. W Mercach S i Lexach do tego kiera jeszcze się ustawia. Też zrobiłem wielkie oczy jak mi sam fotel zaczął jeździć.- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Kilka fotek, czerwonego diabła.- [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje, ćwiczyłem to w mojej S3 ciemne felgi itp. Więc zostaje jak jest. ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
We włóknie węglowym szachownica nie nachodzi na siebie u ciebie tak więc jest bardziej jak ratan,- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Autko klasa zmiany petarda. Z przykrością muszę stwierdzić że to nie karbon tylko ratan na wysoki połysk, ale to tobie ma się podobać.- [Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
Hej Autko ładnie się prezentuję, troszkę dużo bajerów, ale każdy robi pod siebie gratki kolego. Kierownice którą masz ze znaczkiem S4 trochę uwłacza prawdziwej S4, jak chcesz mieć ładną to pomyśl o kierownicy od B8 S-line tu masz taką. I sorki za szczerość. Audi A4 8K B8 S-Line kierownica (3413743772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - [ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt