Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna


Kevinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów A4.Przedstawie swoją B8 8K. Przygodę z autami zacząłem od Kadetta GSi, nastepne były dwie A4 B5 10 lat temu. Chcąc wymienić B5 pojechałem do Niemiec po nowszą A4, nie było i wpadla w oko E39 w sedanie 2.8benzyna. Jezdzilem nią 7 lat, super auto i wielu wielu ludzi zaraziłem do BMW. Audi zawsze według mnie były mało solidne i awaryjne. Rok temu kupiłem E60 535d ale pare razy pojeździłem oddajać żonie, bo jednak nie było takiej pasji już jak za czasów E39.Ostatnio niechcąco wpadła Audi A4 przejechałem się i zakochałem. Taka NIBY mała A4 a daje taki komfort i to na 18sto calowych kołach! Fotele mega wygodne. Wnętrze bardzo dobre materiały wykończeniowe, a że silnik nie taki słaby jak 2.0 to pomyślałem, gdzie ja takie białe Audi kiedykolwiek znajdę i to w S-Line...

Tak więc ponownie przygoda z Audi rozpoczęta. Tą A4 jeździ się lepiej i wygodniej niż E60 na zwykłym czy też mtechnikowym zawieszeniu. Z planów na przyszłośc to włożenie ładnych felg 20cali, zmiana lamp na poliftowe NEONY, wymiana żarówek na białe w halogenach, rejestracji i we wnętrzu. Dołożenie zewnętrznego Sline, chętnie parktroników i innych ciekawych dodatków. Po tygodniu jeżdżenia zauważyłem, że chyba nie umiem jeździć autem na przedni napęd. Tył to tył i jest jazda, ale przyzwyczajam się. Mam ją od trzech tygodni, a tydzień temu kapnąłem się, że nie ma navi:shock3:

Zdjęcia autka jeszcze przed porządnym czyszczeniem.

IMG_5710.jpg

how to screen capture

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

screen shot on windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają coś w sobie białe samochody.. :wink:

Z planów na przyszłośc to (...) wymiana żarówek na białe w halogenach, rejestracji i we wnętrzu.

We wnętrzu i rejetracji zmieniaj śmiało, odświeży to wygląd, lecz jeśli chcesz skutecznie korzystać z halogenów to zostaw światło żółte.

Szerokości:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do achów i ochów :wink: Dźwięk v6 + Multi:jerk: Szkoda ze tej skrzyni z AWD nie ma. Fajne wnętrze. Masz łopatki przy kierownicy nad którymi właśnie zaczolem pracować:slina: W E60 jest wyraźnie ciszej przy wyższych prędkościach jak w A4. Chodzi mi głównie o uszczelnienie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wypowiedzi. W E61 mam 535d wiec troche mocniejszy jednak jest, fotele komforty kubełkowe z regulowanymi zagłowkami do glowy a mimo tego fotele w A4 znacznie wygodniejsze. Komfort podrozy mysle ze A4 jest wygodniejsza i naprawde przyjemnie sie prowadzi, tyle ze to przod napęd i troche dziwnie czasem.. Zawieszenie chyba mam S-Line w A4 wiec tymbardziej lepsze prowadzenie. Ciekawe jak będzie na 20stkach. Jakie opony najlepsze na takie koło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały to najlepszy kolor :jerk: Niestety ja nie miałem szczęscia w znalezieniu białego z odpowiadajacym mi wyposażeniem :kwasny:

Szerokości i zadowolenia z maszyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe auto, kolor i sedan:slina::kox:

Jedno z najpiękniejszych aut, które można na co dzień spotkać na polskich drogach.

Wrócę do sedana na 100%, właśnie w B8:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no Biały kolorek robi robotę :slina: jak przyjdzie dobre fela to dopiero będzie kopara opadać na jej widok :D

Powodzenia w modach :slina::slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, kumpel ma takie i pomalował ramkę grilla w czarny mat wygląda... :slina: polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Myślę o zmianie grilla, chrom pasuje bo ramki wokół szyb są w chromie. Jeżeli wymiana grilla to chyba na PION S-Line. Zamówiłem komplet żarówek LED SMG, na wtorek powinna dojść paczka. Wolałbym jakieś firmowe Philips czy coś ale nigdzie nie znalazłem gotowych.

Czy można zwiększyć moc świecenia przednich LEDów w lampach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można zwiększyć standardowo świecą 9% bodajże. Można to zmienić za pomocą VCDSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...